Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На благо дітей Роздрукувати

Депутат облради Наталія Гетце сприяє сміхотерапії

Вихованці Вінницького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» взяли участь у першому етапі міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини», який триває у навчальних закладах Вінниці. Цьому дітям сприяла депутат обласної Ради Наталія Гетце. З цієї нагоди 20 березня для вихованців «Променя» було організовано розважальний захід «Сміхотерапія».

За шість років проведення гуморин у «Промені» тут склався особливий сценарій святкування. Діти в національних костюмах влаштовують посиденьки з піснями та жартами. На свято запрошують гостей, аби поділитися з ними посмішками та гарним настроєм, а ще – показати свої таланти.
Незмінною гостею є дружина вінницького гумориста Анатолія Гарматюка Ніна Гарматюк. Вона розповіла, що із задоволенням відвідує «Вінницькі гуморини» у «Промені» й у складі журі визначає переможців, які увійдуть до фіналу міського конкурсу.
Цього року почесне місце в складі журі зайняла депутат обласної Ради Наталія Гетце. Вона в рамках своєї програми підтримки дітей з особливими потребами постійно надає методичну, юридичну та спонсорську допомогу людям, що потребують такої підтримки.
– Діти – це той неоціненний скарб який потребує постійної опіки та уваги. Ці ж дітки – особливі. Я не вперше підтримую подібні заходи і щоразу учасники розкриваються по-новому. Було приємно бачити щасливі обличчя дітей та педагогів центру. Я хочу висловити їм щиру вдячність за тепло сердець та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до життя, радості та щастя. Для мене підтримка розвитку дітей – одне з пріоритетних завдань тому я гарантую свою подальшу підтримку представникам центру «Промінь» в наступних турах гуморини – як на міському, так і всеукраїнському рівнях, – пообіцяла Наталія Гетце.
У ході змагання дівчатка й хлопчики читали гуморески, співали пісень. Кращих читців журі відібрало до 2-го загальноміського туру гуморини, що проводиться шостий рік поспіль. У цьому році фінал конкурсу відбудеться 1 квітня у палаці мистецтв «Зоря».
Всі учасники гуморини були нагороджені грамотами і отримали у подарунок солодощі та збірки гумористичних творів.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація