23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На благо дітей Роздрукувати

Депутат облради Наталія Гетце сприяє сміхотерапії

Вихованці Вінницького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» взяли участь у першому етапі міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини», який триває у навчальних закладах Вінниці. Цьому дітям сприяла депутат обласної Ради Наталія Гетце. З цієї нагоди 20 березня для вихованців «Променя» було організовано розважальний захід «Сміхотерапія».

За шість років проведення гуморин у «Промені» тут склався особливий сценарій святкування. Діти в національних костюмах влаштовують посиденьки з піснями та жартами. На свято запрошують гостей, аби поділитися з ними посмішками та гарним настроєм, а ще – показати свої таланти.
Незмінною гостею є дружина вінницького гумориста Анатолія Гарматюка Ніна Гарматюк. Вона розповіла, що із задоволенням відвідує «Вінницькі гуморини» у «Промені» й у складі журі визначає переможців, які увійдуть до фіналу міського конкурсу.
Цього року почесне місце в складі журі зайняла депутат обласної Ради Наталія Гетце. Вона в рамках своєї програми підтримки дітей з особливими потребами постійно надає методичну, юридичну та спонсорську допомогу людям, що потребують такої підтримки.
– Діти – це той неоціненний скарб який потребує постійної опіки та уваги. Ці ж дітки – особливі. Я не вперше підтримую подібні заходи і щоразу учасники розкриваються по-новому. Було приємно бачити щасливі обличчя дітей та педагогів центру. Я хочу висловити їм щиру вдячність за тепло сердець та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до життя, радості та щастя. Для мене підтримка розвитку дітей – одне з пріоритетних завдань тому я гарантую свою подальшу підтримку представникам центру «Промінь» в наступних турах гуморини – як на міському, так і всеукраїнському рівнях, – пообіцяла Наталія Гетце.
У ході змагання дівчатка й хлопчики читали гуморески, співали пісень. Кращих читців журі відібрало до 2-го загальноміського туру гуморини, що проводиться шостий рік поспіль. У цьому році фінал конкурсу відбудеться 1 квітня у палаці мистецтв «Зоря».
Всі учасники гуморини були нагороджені грамотами і отримали у подарунок солодощі та збірки гумористичних творів.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація