9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На благо дітей Роздрукувати

Депутат облради Наталія Гетце сприяє сміхотерапії

Вихованці Вінницького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» взяли участь у першому етапі міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини», який триває у навчальних закладах Вінниці. Цьому дітям сприяла депутат обласної Ради Наталія Гетце. З цієї нагоди 20 березня для вихованців «Променя» було організовано розважальний захід «Сміхотерапія».

За шість років проведення гуморин у «Промені» тут склався особливий сценарій святкування. Діти в національних костюмах влаштовують посиденьки з піснями та жартами. На свято запрошують гостей, аби поділитися з ними посмішками та гарним настроєм, а ще – показати свої таланти.
Незмінною гостею є дружина вінницького гумориста Анатолія Гарматюка Ніна Гарматюк. Вона розповіла, що із задоволенням відвідує «Вінницькі гуморини» у «Промені» й у складі журі визначає переможців, які увійдуть до фіналу міського конкурсу.
Цього року почесне місце в складі журі зайняла депутат обласної Ради Наталія Гетце. Вона в рамках своєї програми підтримки дітей з особливими потребами постійно надає методичну, юридичну та спонсорську допомогу людям, що потребують такої підтримки.
– Діти – це той неоціненний скарб який потребує постійної опіки та уваги. Ці ж дітки – особливі. Я не вперше підтримую подібні заходи і щоразу учасники розкриваються по-новому. Було приємно бачити щасливі обличчя дітей та педагогів центру. Я хочу висловити їм щиру вдячність за тепло сердець та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до життя, радості та щастя. Для мене підтримка розвитку дітей – одне з пріоритетних завдань тому я гарантую свою подальшу підтримку представникам центру «Промінь» в наступних турах гуморини – як на міському, так і всеукраїнському рівнях, – пообіцяла Наталія Гетце.
У ході змагання дівчатка й хлопчики читали гуморески, співали пісень. Кращих читців журі відібрало до 2-го загальноміського туру гуморини, що проводиться шостий рік поспіль. У цьому році фінал конкурсу відбудеться 1 квітня у палаці мистецтв «Зоря».
Всі учасники гуморини були нагороджені грамотами і отримали у подарунок солодощі та збірки гумористичних творів.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація