Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На благо дітей Роздрукувати

Депутат облради Наталія Гетце сприяє сміхотерапії

Вихованці Вінницького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» взяли участь у першому етапі міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини», який триває у навчальних закладах Вінниці. Цьому дітям сприяла депутат обласної Ради Наталія Гетце. З цієї нагоди 20 березня для вихованців «Променя» було організовано розважальний захід «Сміхотерапія».

За шість років проведення гуморин у «Промені» тут склався особливий сценарій святкування. Діти в національних костюмах влаштовують посиденьки з піснями та жартами. На свято запрошують гостей, аби поділитися з ними посмішками та гарним настроєм, а ще – показати свої таланти.
Незмінною гостею є дружина вінницького гумориста Анатолія Гарматюка Ніна Гарматюк. Вона розповіла, що із задоволенням відвідує «Вінницькі гуморини» у «Промені» й у складі журі визначає переможців, які увійдуть до фіналу міського конкурсу.
Цього року почесне місце в складі журі зайняла депутат обласної Ради Наталія Гетце. Вона в рамках своєї програми підтримки дітей з особливими потребами постійно надає методичну, юридичну та спонсорську допомогу людям, що потребують такої підтримки.
– Діти – це той неоціненний скарб який потребує постійної опіки та уваги. Ці ж дітки – особливі. Я не вперше підтримую подібні заходи і щоразу учасники розкриваються по-новому. Було приємно бачити щасливі обличчя дітей та педагогів центру. Я хочу висловити їм щиру вдячність за тепло сердець та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до життя, радості та щастя. Для мене підтримка розвитку дітей – одне з пріоритетних завдань тому я гарантую свою подальшу підтримку представникам центру «Промінь» в наступних турах гуморини – як на міському, так і всеукраїнському рівнях, – пообіцяла Наталія Гетце.
У ході змагання дівчатка й хлопчики читали гуморески, співали пісень. Кращих читців журі відібрало до 2-го загальноміського туру гуморини, що проводиться шостий рік поспіль. У цьому році фінал конкурсу відбудеться 1 квітня у палаці мистецтв «Зоря».
Всі учасники гуморини були нагороджені грамотами і отримали у подарунок солодощі та збірки гумористичних творів.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація