Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На будівництва сміттєсортувальних ліній у райцентрах області виділять по  1 мільйону гривень Роздрукувати

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Участь у роботі комісії взяли депутати обласної Ради Людмила Головашич, яка є секретарем постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Члени конкурсної комісії заслухали доповідь директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергія Волкова щодо реалізації проектів з облаштування сміттєсортувальних комплексів у містах Іллінці, Козятин та Хмільник Вінницької області.

Відповідно до Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік передбачено впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ), завершення реалізації проектів з будівництва сміттєсортувальних ліній у містах та будівництво екологічно-безпечних  полігонів ТПВ.

За словами посадовця, в 2017 році розпочато реалізацію проекту «Будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у місті Іллінці Іллінецького району Вінницької області», загальна вартість якого становить 15 млн грн. В 2017 році на реалізацію проекту було витрачено третину зазначених коштів. На сьогоднішній день будівельна готовність сміттєсортувального комплексу складає 75%, а потреба в додатковому фінансуванні проекту – 5 млн грн.

Крім того, в 2017 році розпочато реалізацію проекту «Нове будівництво сміттєсортувальної лінії м. Козятин на полігоні твердих побутових відходів на території  Пляхівської сільської ради Козятинського району Вінницької області», загальною вартістю 14 млн грн. В 2017 році на реалізацію проекту було витрачено 175,9 тис грн за рахунок місцевого бюджету, а вже у 2018 році – близько 8 млн грн.

На разі будівельна готовність сміттєсортувального комплексу складає 70%, а потреба в додатковому фінансуванні наявна у розмірі 6 млн грн.

Також Сергій Волков у своїй доповіді розповів про реалізацію проекту по придбанню та встановленню нової сортувальної лінії  ТПВ з пакувальними пресами, м. Хмільник, вартість якої становить 5683 тис грн. В 2017 році  дану сортувальну лінію було придбано, проте  досі залишається потреба в будівництві спеціального ангару для розміщення даної лінії, вартість якого складає 4735,504 тис грн.

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур звернув увагу керівництва області на те, що районні бюджети та бюджети ОТГ повинні докладати також максимум зусиль до співфінансування природоохоронних заходів з відповідних проектів, адже фінансовий ресурс, який є в обласному бюджеті є обмеженим.

За підсумком  заслуханої доповіді членами конкурсної комісії було вирішено підтримати на даному етапі фінансування зазначених проектів у розмірі 1 млн грн. кожен за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Також комісією було вирішено підтримати фінансування проекту «Будівництво мережі каналізації на території приватного сектору мікрорайону Старе місто м. Вінниця» у розмірі 1 млн грн.

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2018 року, 11:49 Переглядів: 693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація