23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На часі Роздрукувати

Депутати прийняли нову програму зайнятості

Депутати обласної Ради затвердили «Програму зайнятості населення Вінницької області на 2012-2014 роки». Програму розроблено Головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та схвалено Міністерством праці та соціальної політики України.
Мета Програми – забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення на території Вінницької області на основі взаємодії місцевих органів влади, роботодавців та профспілок, забезпечення регулювання ринку праці за допомогою правового, організаційного та економічного механізмів.

Програму депутатам обласної Ради на засіданні сесії презентували директор Вінницького обласного центру зайнятості В’ячеслав Гаврилюк та начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Олег Новіцький.
Програмою передбачено протягом наступних трьох років створити в області не менше, ніж 23 000 нових робочих місць. Також передбачається надання соціальних послуг незайнятому населенню на 2012-2014 роки:
- працевлаштувати у 2012 році – 34,4 тис. осіб; у 2013 році – 34,5 тис. осіб; у 2014 році – 34,6 тис. осіб ;
- здійснити підготовку та перепідготовку у 2012 році – 8,7 тис. осіб; у 2013 році – 8,8 тис. осіб; у 2014 році – 8,9 тис. осіб;
- залучити до участі в оплачуваних громадських роботах у 2012 році – 8,3 тис. осіб; у 2013 році – 8,4 тис. осіб; у 2014 році – 8,5 тис. осіб.
Серед новацій програми автори називають створення умов для підвищення зайнятості молоді. Крім того, у сільській місцевості та малих містах області, які є традиційними осередками розвитку народних художніх промислів (вишивання, виготовлення виробів з глини та кераміки, лозоплетіння тощо), передбачено забезпечити впровадження кластерної моделі їх розвитку з розробкою окремих конкретних заходів щодо створення нових робочих місць.
Коментуючи затвердження програми, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що вона дуже важлива для Вінниччини як сільськогосподарського краю.
– Створення робочих місць – це завдання виконавчих органів влади, органів місцевого самоврядування і, відповідно, роботодавців. Крім того, ми міняємо акценти щодо перекваліфікації робітників. Адже потреби у професіях міняються і людей з деякими «застарілими» професіями потрібно перенавчати, – зазначив голова облради.
С.Татусяк додав, що в світлі нового закону «Про зайнятість населення» обласна програма дасть більш ефективні результати.

Повернутись Створено: 18 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація