Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На часі Роздрукувати

Депутати прийняли нову програму зайнятості

Депутати обласної Ради затвердили «Програму зайнятості населення Вінницької області на 2012-2014 роки». Програму розроблено Головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та схвалено Міністерством праці та соціальної політики України.
Мета Програми – забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення на території Вінницької області на основі взаємодії місцевих органів влади, роботодавців та профспілок, забезпечення регулювання ринку праці за допомогою правового, організаційного та економічного механізмів.

Програму депутатам обласної Ради на засіданні сесії презентували директор Вінницького обласного центру зайнятості В’ячеслав Гаврилюк та начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Олег Новіцький.
Програмою передбачено протягом наступних трьох років створити в області не менше, ніж 23 000 нових робочих місць. Також передбачається надання соціальних послуг незайнятому населенню на 2012-2014 роки:
- працевлаштувати у 2012 році – 34,4 тис. осіб; у 2013 році – 34,5 тис. осіб; у 2014 році – 34,6 тис. осіб ;
- здійснити підготовку та перепідготовку у 2012 році – 8,7 тис. осіб; у 2013 році – 8,8 тис. осіб; у 2014 році – 8,9 тис. осіб;
- залучити до участі в оплачуваних громадських роботах у 2012 році – 8,3 тис. осіб; у 2013 році – 8,4 тис. осіб; у 2014 році – 8,5 тис. осіб.
Серед новацій програми автори називають створення умов для підвищення зайнятості молоді. Крім того, у сільській місцевості та малих містах області, які є традиційними осередками розвитку народних художніх промислів (вишивання, виготовлення виробів з глини та кераміки, лозоплетіння тощо), передбачено забезпечити впровадження кластерної моделі їх розвитку з розробкою окремих конкретних заходів щодо створення нових робочих місць.
Коментуючи затвердження програми, голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що вона дуже важлива для Вінниччини як сільськогосподарського краю.
– Створення робочих місць – це завдання виконавчих органів влади, органів місцевого самоврядування і, відповідно, роботодавців. Крім того, ми міняємо акценти щодо перекваліфікації робітників. Адже потреби у професіях міняються і людей з деякими «застарілими» професіями потрібно перенавчати, – зазначив голова облради.
С.Татусяк додав, що в світлі нового закону «Про зайнятість населення» обласна програма дасть більш ефективні результати.

Повернутись Створено: 18 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація