Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На черговій 13-й сесії обласної Ради депутати розглядатимуть 55 питань Роздрукувати

16 грудня 2016 року   під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 13-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, а також голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник голови ОДА Ігор Івасюк,   керівники управлінь та департаментів ОДА.

Всього для участі в роботі президії зареєструвалося 20 із 30 членів загального складу президії.

Під час роботи обговорили 61  питання порядку денного із доповненнями  та змінами до проектів рішень, які були внесені попередньо на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Зокрема, в ході розгляду із порядку денного знято шість питань та об’єднано два в одне, а саме:    «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 до Прем’єр- міністра України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо подолання епідемії вад невральної трубки в новонароджених дітей та вжиття превентивних заходів для запобігання цьому явищу, зокрема, збагачення борошна фолієвою кислотою» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун та Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового».

За результатами засідання, члени президії затвердили 55 питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 13-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 20 грудня 2016 року о 10.00 год. 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 15:01 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація