23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На черговій 27 сесії обласної Ради депутати розглянуть 71 питання Роздрукувати

Сьогодні, 18 грудня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання Президії. Участь у її роботі взяли 26 депутатів із 31. На розгляд депутатів було винесено 82 питання, які згідно із законодавством були розглянуті на постійних комісіях та висвітлені за 20 робочих днів на офіційному сайті обласної Ради.

Під час обговорення питань порядку денного з розгляду було знято три питання. Серед них – припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу імені академіка Д. К. Заболотного;  схвалення меморандуму про співпрацю між обласною Радою, облдержадміністрацією, Вінницькою міською радою та обласною спеціалізованою дитячо-юнацького спортивною школою олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської; критерії обов’язковості утворення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго», затвердження положення та створення робочої групи з формування наглядової ради.

Крім того, чотири питання про списання майна спільної комунальної власності області об’єднали в одне. За такою ж схемою розглянуть призначення керівників установ, підприємств та організацій спільної комунальної власності Вінницької області.

Повторний розгляд звернення 34 депутатів щодо пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні буде винесено на позачергову 28 сесію обласної Ради, яка відбудеться 20 грудня після завершення чергової 27 сесії.

Таким чином, на черговій 27 сесії обласної Ради, що відбудеться 20 грудня, депутати розглянуть 71 питання.

Повернутись Створено: 18 грудня 2017 року, 14:58 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація