9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На черговій 27 сесії обласної Ради депутати розглянуть 71 питання Роздрукувати

Сьогодні, 18 грудня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання Президії. Участь у її роботі взяли 26 депутатів із 31. На розгляд депутатів було винесено 82 питання, які згідно із законодавством були розглянуті на постійних комісіях та висвітлені за 20 робочих днів на офіційному сайті обласної Ради.

Під час обговорення питань порядку денного з розгляду було знято три питання. Серед них – припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу імені академіка Д. К. Заболотного;  схвалення меморандуму про співпрацю між обласною Радою, облдержадміністрацією, Вінницькою міською радою та обласною спеціалізованою дитячо-юнацького спортивною школою олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської; критерії обов’язковості утворення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго», затвердження положення та створення робочої групи з формування наглядової ради.

Крім того, чотири питання про списання майна спільної комунальної власності області об’єднали в одне. За такою ж схемою розглянуть призначення керівників установ, підприємств та організацій спільної комунальної власності Вінницької області.

Повторний розгляд звернення 34 депутатів щодо пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні буде винесено на позачергову 28 сесію обласної Ради, яка відбудеться 20 грудня після завершення чергової 27 сесії.

Таким чином, на черговій 27 сесії обласної Ради, що відбудеться 20 грудня, депутати розглянуть 71 питання.

Повернутись Створено: 18 грудня 2017 року, 14:58 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація