Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На черговій сесії депутати розглянуть 37 питань Роздрукувати

Перед початком пленарного засідання 4 чергової сесії обласної Ради 8 скликання депутати вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил, а також віддали данину пам’яті Героям Крут. Саме 29 січня 2018 року відбувся бій більшовицьких військ генерала Муравйова із загонами УНР у полі біля залізничної станції Крут. 4-тисячній російській армії протистояло близько 600 українських вояків, з яких понад 300 – київські студенти та гімназисти.

У роботі сесії взяли участь заступник керівника Вінницької обласної прокуратури Василь Гайворон та представник  Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук.

За результатами перереєстрації в системі «Рада-В» на черговій 4 сесії обласної Ради 8 скликання присутні 67 депутатів з 84 загального складу Ради.

До складу секретаріату були обрані такі депутати: від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» Людмила Ваколюк, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Наталя Сандул та від політичної партії «Європейська Солідарність» – Валентина Вельган.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий поінформував присутніх депутатів про роботу Ради в міжсесійний період. Окрім того зазначена інформація була надіслана депутатам на електрону пошту.

Депутати затвердили порядок денний чергової сесії, який складається з 37 питань.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному вебсайті обласної Ради в режимі онлайн.

 

 

Повернутись Створено: 29 січня 2021 року, 11:04

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація