Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На черговій сесії обласної Ради депутати працюватимуть без паперів Роздрукувати

12 березня депутати обласної Ради на чолі з головою Анатолієм Олійником ознайомилися з нововведеннями у своїй пленарній роботі. Поступово в головному самоврядному органі Вінниччини впроваджується електронний документообіг. Наразі зміни відбуваються у системі «Рада», що встановлена у сесійній залі.

– Вінницька обласна Рада активно працює над тим, щоб відмовлятися від паперових носіїв, – сказав Анатолій Олійник. – Нині депутати працюватимуть над проєктами рішень на планшетах. Програма пов’язує офіційний сайт і роботу депутата на своєму робочому місці, а також дає можливість працювати в електронному вигляді над матеріалами сесії як до засідання, так і під час засідань. У міжсесійний період депутат завжди може зайти до зали й за своїм планшетом попрацювати з проєктами рішень. Або ж дистанційно ввійти також можна до системи через мобільний телефон.

Детальну інформацію про функціонування оновленої системи «Рада» та покрокову інструкцію роботи в особистому кабінеті для депутатів озвучив виконавець робіт – керівник відділу з роботи із клієнтами компанії «Глянець» Артем Заїка.

Депутати цього дня тестували роботу з проєктами рішень та навчалися також вносити зміни до проєктів рішень, запропонованих на розгляд, в режимі онлайн.

За словами голови обласної Ради Анатолія Олійника, на черговій сесії обласної Ради, проведення якої планується наприкінці березня 2020 року, всі матеріали обранці вперше читатимуть не на папері, а з планшетів.

Повернутись Створено: 12 березня 2020 року, 12:07 Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація