17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На черговій сесії обласної Ради депутати працюватимуть без паперів Роздрукувати

12 березня депутати обласної Ради на чолі з головою Анатолієм Олійником ознайомилися з нововведеннями у своїй пленарній роботі. Поступово в головному самоврядному органі Вінниччини впроваджується електронний документообіг. Наразі зміни відбуваються у системі «Рада», що встановлена у сесійній залі.

– Вінницька обласна Рада активно працює над тим, щоб відмовлятися від паперових носіїв, – сказав Анатолій Олійник. – Нині депутати працюватимуть над проєктами рішень на планшетах. Програма пов’язує офіційний сайт і роботу депутата на своєму робочому місці, а також дає можливість працювати в електронному вигляді над матеріалами сесії як до засідання, так і під час засідань. У міжсесійний період депутат завжди може зайти до зали й за своїм планшетом попрацювати з проєктами рішень. Або ж дистанційно ввійти також можна до системи через мобільний телефон.

Детальну інформацію про функціонування оновленої системи «Рада» та покрокову інструкцію роботи в особистому кабінеті для депутатів озвучив виконавець робіт – керівник відділу з роботи із клієнтами компанії «Глянець» Артем Заїка.

Депутати цього дня тестували роботу з проєктами рішень та навчалися також вносити зміни до проєктів рішень, запропонованих на розгляд, в режимі онлайн.

За словами голови обласної Ради Анатолія Олійника, на черговій сесії обласної Ради, проведення якої планується наприкінці березня 2020 року, всі матеріали обранці вперше читатимуть не на папері, а з планшетів.

Повернутись Створено: 12 березня 2020 року, 12:07 Переглядів: 367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація