26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На черговій сесії обласної Ради депутати розглянуть близько сорока питань Роздрукувати

22 червня під керівництвом голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради. На ньому було розглянуто і схвалено порядок денний чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У роботі засідання президії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Зокрема, в ході розгляду з порядку денного сесії було знято, перенесено на наступну сесію або відправлено на доопрацювання такі питання: «Про внесення доповнення до регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки», «Про внесення змін до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року №842 «Про затвердження програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до рішення 13 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2007 року № 419 «Про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл. Селищ, міст Вінницької області», «Про передачу майна до комунальної власності і територіальної громади міста Вінниці.

Також жваве обговорення викликав новий формат - об’єднання схожих питань у один блок для голосування.

- Ми вивчили практику  інших обласних рад, - сказав Анатолій Олійник. -  Адже  в зв’язку з поіменним голосуванням дуже багато  часу витрачається на прийняття рішень. Наприклад, на цю сесію було  подано 127 питань,  зареєстрованих у вигляді проектів рішень. Тому ми, шукаючи шляхи оптимізації прийняття рішень, взяли практики інших обласних рад і об’єднали питання звернень, депутатських запитів в один блок.  Дана практика  не протирічить закону, але ми маємо підкорегувати регламет.

За підсумками засідання, члени президії затвердили  питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 30 червня 2016 року о 10 год у сесійній залі Вінницької обласної Ради. 

 

Повернутись Створено: 22 червня 2016 року, 17:53 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація