21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На черговій сесії обласної Ради депутати розглянуть близько сорока питань Роздрукувати

22 червня під керівництвом голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради. На ньому було розглянуто і схвалено порядок денний чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями.

У роботі засідання президії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час зібрання члени президії розглянули і схвалили порядок денний чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

Зокрема, в ході розгляду з порядку денного сесії було знято, перенесено на наступну сесію або відправлено на доопрацювання такі питання: «Про внесення доповнення до регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки», «Про внесення змін до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року №842 «Про затвердження програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до рішення 13 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2007 року № 419 «Про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл. Селищ, міст Вінницької області», «Про передачу майна до комунальної власності і територіальної громади міста Вінниці.

Також жваве обговорення викликав новий формат - об’єднання схожих питань у один блок для голосування.

- Ми вивчили практику  інших обласних рад, - сказав Анатолій Олійник. -  Адже  в зв’язку з поіменним голосуванням дуже багато  часу витрачається на прийняття рішень. Наприклад, на цю сесію було  подано 127 питань,  зареєстрованих у вигляді проектів рішень. Тому ми, шукаючи шляхи оптимізації прийняття рішень, взяли практики інших обласних рад і об’єднали питання звернень, депутатських запитів в один блок.  Дана практика  не протирічить закону, але ми маємо підкорегувати регламет.

За підсумками засідання, члени президії затвердили  питань порядку денного зі змінами та доповненнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 7-ї сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 30 червня 2016 року о 10 год у сесійній залі Вінницької обласної Ради. 

 

Повернутись Створено: 22 червня 2016 року, 17:53 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація