23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На державне свято усе село прийшло у вишиванках Роздрукувати

У селі Велика Киріївка Бершадського району до свята Незалежності України відбулася концертна програма «Україна понад усе!». У святкуванні взяв участь депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. До сільського Будинку культури прийшли усі мешканці села, і більшість із них були одягнені в традиційні українські вишиванки.

- Ці роки незалежності стали випробовуванням  для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на здоровий глузд, - привітав усіх присутніх Володимир Зарічанський. - Багато чого в нашій країні зараз викликає подив, багато чого - обурення. Але є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди варто пам'ятати, що змінити світ можна, тільки змінивши себе.  Не забуваймо нашої історії, і завжди пам’ятаймо, що дух безстрашних українських воїнів, які упродовж століть віддавали і віддають за нашу незалежність життя, наповнює нас силою!

Депутат відзначив подяками сільського голову Сергія Козійчука та колектив Великокиріївського СБК за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток  державності та з нагоди  Дня Незалежності України. В знак поваги вручив Великокиріївській громаді запашний коровай та подарував плазмовий телевізор.

Глядачів радували своїми пісенними і танцювальними номерами кращі аматорські колективи села. У концерті було задіяно надзвичайно велику кількість дітей різного віку, щоб  формувати у них почуття любові до рідного краю, гордості за  його людей, заохочувати творити добро, виростити гідними громадянами своєї держави та виховувати повагу до державних символів. А по закінченню концерту всіх глядачів і запрошених гостей пригостили великим короваєм.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 10:13 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація