23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На екскурсію до обласної Ради прийшли майбутні депутати Роздрукувати

52 учні з 2-го по 10-й клас Томашпільської  школи-гімназії побували сьогодні на екскурсії у обласній Раді та облдержадміністрації. Вони зустрілись і поспілкувались з головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою ОДА Валерієм Коровієм. Екскурсію проводили працівники виконавчого апарату  - заступник керуючого справами, начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради Олег Романець та заступник начальника цього відділу Інна Поперешняк.

Екскурсію до найвищого самоврядного органу розпочали із сесійної зали обласної Ради, де проходять пленарні засідання та працюють депутати. Олег Романець розповів про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом. Також показав у дії систему голосування «Рада».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, виступаючи перед школярами висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати. А супроводжуючі дітей вчителі сказали, що в історії школи подібна екскурсія організована вперше і вона стане мотивацією, аби прикладати більше зусиль до навчання.  

Побували юні екскурсанти і у кабінеті голови обласної Ради, дізналися, як проходять наради та прийоми громадян. Також прийшли у гості і до голови облдержадміністрації Валерія Коровія, який з гумором протестував учнів на знання історії та географії Вінницької області.

На завершення у подарунок від виконавчого апарату обласної Ради екскурсанти отримали символічні «Паспорти Вінницької області» та ознайомилися із приміщенням обласної Ради і роботою її працівників.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 14:23 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація