9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На екскурсію до обласної Ради прийшли майбутні депутати Роздрукувати

52 учні з 2-го по 10-й клас Томашпільської  школи-гімназії побували сьогодні на екскурсії у обласній Раді та облдержадміністрації. Вони зустрілись і поспілкувались з головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою ОДА Валерієм Коровієм. Екскурсію проводили працівники виконавчого апарату  - заступник керуючого справами, начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради Олег Романець та заступник начальника цього відділу Інна Поперешняк.

Екскурсію до найвищого самоврядного органу розпочали із сесійної зали обласної Ради, де проходять пленарні засідання та працюють депутати. Олег Романець розповів про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом. Також показав у дії систему голосування «Рада».

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, виступаючи перед школярами висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати. А супроводжуючі дітей вчителі сказали, що в історії школи подібна екскурсія організована вперше і вона стане мотивацією, аби прикладати більше зусиль до навчання.  

Побували юні екскурсанти і у кабінеті голови обласної Ради, дізналися, як проходять наради та прийоми громадян. Також прийшли у гості і до голови облдержадміністрації Валерія Коровія, який з гумором протестував учнів на знання історії та географії Вінницької області.

На завершення у подарунок від виконавчого апарату обласної Ради екскурсанти отримали символічні «Паспорти Вінницької області» та ознайомилися із приміщенням обласної Ради і роботою її працівників.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 14:23 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація