21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На екскурсію до обласної Ради Роздрукувати

Познайомитися з очільниками обласного органу місцевого самоврядування, ознайомитися з роботою виконавчого апарату обласної Ради та довідатись про обов’язки депутатського корпусу сьогодні, 3 жовтня, прийшли студенти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Право» Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник запросив студентів спершу до сесійної зали. Там студенти по черзі посиділи у кріслах членів президії та досхочу нафотографувались. Майбутнім управлінцям дали змогу спробувати себе у ролі депутатів, для них ввімкнули систему «Рада» і запустили поіменне голосування.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, виступаючи перед студентами педагогічного університету, висловив сподівання, що серед присутніх є майбутні депутати.

– Сьоме скликання обласної Ради вперше за роки незалежності України представлене такою кількістю політичних сил, – зазначив Анатолій Олійник. – Вісім партій представлені в Раді вісьмома фракціями. Наша Рада визнана найпрозорішою серед усіх рад України. Ми маємо змогу почути думки усіх політсил, представників громадськості, ведемо он-лайн трансляції пленарних засідань на офіційному веб-сайті обласної Ради, аудіоверсія сесії звучить через підсилювачі на вулиці біля адмінбудівлі Ради, а відеоверсія – в холі, на першому поверсі.

На зустрічі зі студентами також були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальники та заступники управлінь, відділів та секторів обласної Ради. Вони розповіли студентам про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається обласний бюджет, як проходять голосування.

– Хочу побажати вам вдалого навчання, і щоб під час цього навчання відповідально віднеслися до усіх знань, які отримуєте, – звернувся до студентів Михайло Кременюк. – Хочеться, щоб ви залишалися працювати в рідній країні, отримували гідні зарплати, тут створювали сім’ї та будували будинки, щоб ви брали участь у розбудові й становленні нашої держави.

– Дуже велика честь для кожного з нас відвідати Вінницьку обласну Раду, – каже студентка Альона Голованчук. – Я та мої одногрупники вже давно хотіли тут побувати. Ми більше зі ЗМІ знаємо про роботу Верховної Ради, а ось про особливість роботи обласної сьогодні почули.

Наприкінці зустрічі студентам роздали пам’ятні подарунки – «Паспорт Вінницької області» та провели екскурсію приміщенням обласної Ради.

Нагадаємо, що, за результатами моніторингу коаліції «Прозорі Ради» проекту Центру Політичних Студій та Аналітики, Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішим органом місцевого самоврядування в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2018 року, 17:34 Переглядів: 623

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація