26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На екскурсію до обласної Ради Роздрукувати

Познайомитися з очільниками обласного органу місцевого самоврядування, ознайомитися з роботою виконавчого апарату обласної Ради та довідатись про обов’язки депутатського корпусу сьогодні, 3 жовтня, прийшли студенти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» і «Право» Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник запросив студентів спершу до сесійної зали. Там студенти по черзі посиділи у кріслах членів президії та досхочу нафотографувались. Майбутнім управлінцям дали змогу спробувати себе у ролі депутатів, для них ввімкнули систему «Рада» і запустили поіменне голосування.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, виступаючи перед студентами педагогічного університету, висловив сподівання, що серед присутніх є майбутні депутати.

– Сьоме скликання обласної Ради вперше за роки незалежності України представлене такою кількістю політичних сил, – зазначив Анатолій Олійник. – Вісім партій представлені в Раді вісьмома фракціями. Наша Рада визнана найпрозорішою серед усіх рад України. Ми маємо змогу почути думки усіх політсил, представників громадськості, ведемо он-лайн трансляції пленарних засідань на офіційному веб-сайті обласної Ради, аудіоверсія сесії звучить через підсилювачі на вулиці біля адмінбудівлі Ради, а відеоверсія – в холі, на першому поверсі.

На зустрічі зі студентами також були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальники та заступники управлінь, відділів та секторів обласної Ради. Вони розповіли студентам про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається обласний бюджет, як проходять голосування.

– Хочу побажати вам вдалого навчання, і щоб під час цього навчання відповідально віднеслися до усіх знань, які отримуєте, – звернувся до студентів Михайло Кременюк. – Хочеться, щоб ви залишалися працювати в рідній країні, отримували гідні зарплати, тут створювали сім’ї та будували будинки, щоб ви брали участь у розбудові й становленні нашої держави.

– Дуже велика честь для кожного з нас відвідати Вінницьку обласну Раду, – каже студентка Альона Голованчук. – Я та мої одногрупники вже давно хотіли тут побувати. Ми більше зі ЗМІ знаємо про роботу Верховної Ради, а ось про особливість роботи обласної сьогодні почули.

Наприкінці зустрічі студентам роздали пам’ятні подарунки – «Паспорт Вінницької області» та провели екскурсію приміщенням обласної Ради.

Нагадаємо, що, за результатами моніторингу коаліції «Прозорі Ради» проекту Центру Політичних Студій та Аналітики, Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішим органом місцевого самоврядування в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Повернутись Створено: 3 жовтня 2018 року, 17:34 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація