Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На фасаді Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому Роздрукувати

Шостого червня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та депутатка облради Тетяна Побережна взяли участь в урочистому відкритті меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому. Дошку встановили на фасаді  Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича, де Анатолій Іванович пропрацював керівником багато років.

– Ми вшановуємо пам’ять визначної людини, діяча, заслуженого працівника культури Анатолія Левицького. Його професійна діяльність завжди була спрямована на духовне збагачення людей, відродження і збереження українських народних традицій, розвиток професійного та аматорського мистецтва, – сказав Ігор Івасюк. – Він створив та реалізував низку потужних проєктів. Зокрема, з ініціативи Анатолія Левицького в 2016 році у Вінницькій філармонії було створено симфонічний оркестр. Також, завдяки його зусиллям і наполегливості, рішенням обласної Ради у 2017 році Вінницькій обласній філармонії було присвоєно ім’я Миколи Дмитровича Леонтовича. Ми вдячні Анатолію Івановичу за його внесок в культурне життя Вінниччини.

Довідково.

Анатолій Левицький (1947-2023). Свій трудовий шлях розпочав після закінчення Вінницького музичного училища в 1965 році. У 1974 році закінчив Харківський інститут культури. А вже в 1975 році був призначений на посаду директора Вінницької обласної філармонії й на цій посаді працював 19 років.

Був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, створив і очолив концертну бригаду для обслуговування ліквідаторів аварії.

Із 1994 року працював на посаді начальника управління культури Вінницької міської ради. Із 1997 – очільник управління культури і туризму облдержадміністрації. В 1999 році обіймав посаду заступника голови обласної державної адміністрації. Із 1999 року до квітня 2008 року працював начальником управління культури і туризму облдержадміністрації. 2008 року він вдруге був призначений директором Вінницької обласної філармонії.

У 2024 році на квітневій 52 сесії обласної Ради депутати надали згоду Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича на встановлення меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому у зв’язку з вагомим внеском у розвиток культури Вінниччини.

Повернутись Створено: 7 червня 2024 року, 08:39

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація