Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На фестиваль стильної музики у Бару «БарРокКо» приїхали прихильники з усієї України Роздрукувати

У місті Бар цими вихідними під відкритим небом пройшов фестиваль стильної музики «БарРокКо», який поєднав рок та історичну спадщину й зібрав любителів рок-культури зі всієї України.

Цьогоріч головна сцена фесту була розташована на місцевому стадіоні. Тут і облаштовали наметове містечко. Ще однією локацією стала територія фортеці XVI століття, яка колись була другою за значимістю на Поділлі після Кам’янця-Подільського. Свого часу її засновала італійка Бона Сфорца.

Гостей фестивалю розважали, як гурти-початківці, так і вже знані зірки української рок-сцени: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра»; на «зеленій»: «Zwyntar», «Rockoko», «Поророка», Проект «Gitarin». Хедлайнерами фестивалю «БарРокКо» у місті Бар цьогоріч були гурти «Роллікс» і «Карна».

– Проводячи фестиваль стильної музики «БарРокКо», ми, по-перше, пропагуємо якісне культурне дозвілля молоді, якій не доведеться їхати до Вінниці чи Києва, щоб відвідати виступи відомих виконавців і послухати справді стильну музику, – повідомив голова ГО «Актив.Бар» Сергій Мірчук під час презентації фестивалю. – По-друге, – це створення події туристичної привабливості Бару, яка б спонукала приїздити в наше історичне містечко туристів з усієї України. І тому ми робимо акцент на історичній спадщині.

Нагадаємо, депутат обласної Ради Сергій Стаднік на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм подав депутатське звернення щодо проведення фестивалю «БарРокКо-2018».

– Цей фестиваль – подія, яка згуртує фанів року не лише області, а й усієї України, – зазначив Сергій Стаднік. – Їхній приїзд – можливість знайомства з нашим чудовим містом, як однією з туристичних локацій Вінниччини. Йдеться про виділення 100 тисяч гривен на умовах співфінансування на організацію та проведення фестивалю у місті Барі.

Було прийнято рішення доручити управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації спільно з автором звернення розробити план заходів та підготувати проект рішення щодо внесення змін до Програми розвитку культури у Вінницькій області на 2018-2022 роки, передбачити бюджетні призначення та звернутися до Барської райдержадміністрації та Барської ОТГ з проханням виділити кошти на співфінансування фестивалю у 2019 році.

Повернутись Створено: 30 липня 2018 року, 14:42 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація