23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На фестиваль стильної музики у Бару «БарРокКо» приїхали прихильники з усієї України Роздрукувати

У місті Бар цими вихідними під відкритим небом пройшов фестиваль стильної музики «БарРокКо», який поєднав рок та історичну спадщину й зібрав любителів рок-культури зі всієї України.

Цьогоріч головна сцена фесту була розташована на місцевому стадіоні. Тут і облаштовали наметове містечко. Ще однією локацією стала територія фортеці XVI століття, яка колись була другою за значимістю на Поділлі після Кам’янця-Подільського. Свого часу її засновала італійка Бона Сфорца.

Гостей фестивалю розважали, як гурти-початківці, так і вже знані зірки української рок-сцени: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра»; на «зеленій»: «Zwyntar», «Rockoko», «Поророка», Проект «Gitarin». Хедлайнерами фестивалю «БарРокКо» у місті Бар цьогоріч були гурти «Роллікс» і «Карна».

– Проводячи фестиваль стильної музики «БарРокКо», ми, по-перше, пропагуємо якісне культурне дозвілля молоді, якій не доведеться їхати до Вінниці чи Києва, щоб відвідати виступи відомих виконавців і послухати справді стильну музику, – повідомив голова ГО «Актив.Бар» Сергій Мірчук під час презентації фестивалю. – По-друге, – це створення події туристичної привабливості Бару, яка б спонукала приїздити в наше історичне містечко туристів з усієї України. І тому ми робимо акцент на історичній спадщині.

Нагадаємо, депутат обласної Ради Сергій Стаднік на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм подав депутатське звернення щодо проведення фестивалю «БарРокКо-2018».

– Цей фестиваль – подія, яка згуртує фанів року не лише області, а й усієї України, – зазначив Сергій Стаднік. – Їхній приїзд – можливість знайомства з нашим чудовим містом, як однією з туристичних локацій Вінниччини. Йдеться про виділення 100 тисяч гривен на умовах співфінансування на організацію та проведення фестивалю у місті Барі.

Було прийнято рішення доручити управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації спільно з автором звернення розробити план заходів та підготувати проект рішення щодо внесення змін до Програми розвитку культури у Вінницькій області на 2018-2022 роки, передбачити бюджетні призначення та звернутися до Барської райдержадміністрації та Барської ОТГ з проханням виділити кошти на співфінансування фестивалю у 2019 році.

Повернутись Створено: 30 липня 2018 року, 14:42 Переглядів: 588

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація