Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На фестиваль стильної музики у Бару «БарРокКо» приїхали прихильники з усієї України Роздрукувати

У місті Бар цими вихідними під відкритим небом пройшов фестиваль стильної музики «БарРокКо», який поєднав рок та історичну спадщину й зібрав любителів рок-культури зі всієї України.

Цьогоріч головна сцена фесту була розташована на місцевому стадіоні. Тут і облаштовали наметове містечко. Ще однією локацією стала територія фортеці XVI століття, яка колись була другою за значимістю на Поділлі після Кам’янця-Подільського. Свого часу її засновала італійка Бона Сфорца.

Гостей фестивалю розважали, як гурти-початківці, так і вже знані зірки української рок-сцени: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра»; на «зеленій»: «Zwyntar», «Rockoko», «Поророка», Проект «Gitarin». Хедлайнерами фестивалю «БарРокКо» у місті Бар цьогоріч були гурти «Роллікс» і «Карна».

– Проводячи фестиваль стильної музики «БарРокКо», ми, по-перше, пропагуємо якісне культурне дозвілля молоді, якій не доведеться їхати до Вінниці чи Києва, щоб відвідати виступи відомих виконавців і послухати справді стильну музику, – повідомив голова ГО «Актив.Бар» Сергій Мірчук під час презентації фестивалю. – По-друге, – це створення події туристичної привабливості Бару, яка б спонукала приїздити в наше історичне містечко туристів з усієї України. І тому ми робимо акцент на історичній спадщині.

Нагадаємо, депутат обласної Ради Сергій Стаднік на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм подав депутатське звернення щодо проведення фестивалю «БарРокКо-2018».

– Цей фестиваль – подія, яка згуртує фанів року не лише області, а й усієї України, – зазначив Сергій Стаднік. – Їхній приїзд – можливість знайомства з нашим чудовим містом, як однією з туристичних локацій Вінниччини. Йдеться про виділення 100 тисяч гривен на умовах співфінансування на організацію та проведення фестивалю у місті Барі.

Було прийнято рішення доручити управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації спільно з автором звернення розробити план заходів та підготувати проект рішення щодо внесення змін до Програми розвитку культури у Вінницькій області на 2018-2022 роки, передбачити бюджетні призначення та звернутися до Барської райдержадміністрації та Барської ОТГ з проханням виділити кошти на співфінансування фестивалю у 2019 році.

Повернутись Створено: 30 липня 2018 року, 14:42 Переглядів: 682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація