21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На фестиваль стильної музики у Бару «БарРокКо» приїхали прихильники з усієї України Роздрукувати

У місті Бар цими вихідними під відкритим небом пройшов фестиваль стильної музики «БарРокКо», який поєднав рок та історичну спадщину й зібрав любителів рок-культури зі всієї України.

Цьогоріч головна сцена фесту була розташована на місцевому стадіоні. Тут і облаштовали наметове містечко. Ще однією локацією стала територія фортеці XVI століття, яка колись була другою за значимістю на Поділлі після Кам’янця-Подільського. Свого часу її засновала італійка Бона Сфорца.

Гостей фестивалю розважали, як гурти-початківці, так і вже знані зірки української рок-сцени: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра»; на «зеленій»: «Zwyntar», «Rockoko», «Поророка», Проект «Gitarin». Хедлайнерами фестивалю «БарРокКо» у місті Бар цьогоріч були гурти «Роллікс» і «Карна».

– Проводячи фестиваль стильної музики «БарРокКо», ми, по-перше, пропагуємо якісне культурне дозвілля молоді, якій не доведеться їхати до Вінниці чи Києва, щоб відвідати виступи відомих виконавців і послухати справді стильну музику, – повідомив голова ГО «Актив.Бар» Сергій Мірчук під час презентації фестивалю. – По-друге, – це створення події туристичної привабливості Бару, яка б спонукала приїздити в наше історичне містечко туристів з усієї України. І тому ми робимо акцент на історичній спадщині.

Нагадаємо, депутат обласної Ради Сергій Стаднік на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм подав депутатське звернення щодо проведення фестивалю «БарРокКо-2018».

– Цей фестиваль – подія, яка згуртує фанів року не лише області, а й усієї України, – зазначив Сергій Стаднік. – Їхній приїзд – можливість знайомства з нашим чудовим містом, як однією з туристичних локацій Вінниччини. Йдеться про виділення 100 тисяч гривен на умовах співфінансування на організацію та проведення фестивалю у місті Барі.

Було прийнято рішення доручити управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації спільно з автором звернення розробити план заходів та підготувати проект рішення щодо внесення змін до Програми розвитку культури у Вінницькій області на 2018-2022 роки, передбачити бюджетні призначення та звернутися до Барської райдержадміністрації та Барської ОТГ з проханням виділити кошти на співфінансування фестивалю у 2019 році.

Повернутись Створено: 30 липня 2018 року, 14:42 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація