30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

На форумі «Інвестуй у Вінниччину» підписали тристоронній меморандум між Вінницькою обласною Радою, облдержадміністрацією і Укрзалізницею Роздрукувати

Вінницька обласна Рада ініціювала перший масштабний форум «Інвестуй у Вінниччину» для активізації діалогу між територіальними громадами, які в умовах децентралізації затвердили Стратегію розвитку-2030, та українськими і закордонними інвесторами. Захід проходить 21 липня у Козятині .

Участь у форумі взяли керівництво області, депутати обласної Ради, представники Дипломатичного корпусу, Офісу Реформ, органів місцевого самоврядування, Академії економічних наук України, Вінницького бізнес клубу, представники закордонного і українського бізнесу. 

– Сьогодні ми будемо працювати на заході, формат якого був спеціально  розроблений з метою   активізації  діалогу між територіальними громадами та українськими і закордонними інвесторами, – привітав учасників форуму голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Вінницька обласна Рада готова бути як надійним партнером і модератором в усіх економічно значимих для регіону інвестиційних процесах, так і майданчиком, де ухвалюються швидко рішення. Принципи партнерства та діалогу є фундаментом  нашої роботи із бізнесом на постійній основі. Як підтвердження – сьогоднішній форум, де кожен може висловити свої ідеї, готувати пропозиції, говорити про виклики і перспективи. Ми впевнені, що створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки і Вінниччини, і України.

Голова обласної Ради звернув увагу на те, що Вінниччина – це привабливий регіон для інвесторів. Область має прекрасне логістичне розташування. Тут є потужний інвестиційний потенціал, розвинута інфраструктура і мережа навчальних закладів, які здатні готувати фахівців для будь-яких інвестиційних проєктів за індивідуальними планами.

Заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко зазначив, що в умовах децентралізації одним із головних питань системного розвитку громад є інтенсифікація економічних процесів в самих громадах.

– Від кількості створених нових робочих місць та впровадження інноваційних технологій залежить добробут кожної громади, зокрема, і регіону та країни, в цілому, – сказав Дмитро Чаленко. – Саме тому створення ефективного діалогу з потенційними та існуючими інвесторами є запорукою успіху наших громад. У Вінницькій області є багато прикладів створення нових цікавих проектів, а сама Вінницька область є одним із лідерів і по залученню інвестицій, і по розвитку.

Привітав учасників форуму директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович. Він також закликав інвестувати у регіон.

– Сьогодні наша мета – сприяти розвитку у цьому регіоні. Запевняю у нашій спроможності забезпечити якісні перевезення будь-якого вантажу, – зазначив він. – На сьогодні залізниця перевозить майже 120-130 мільйонів тонн щорічно. І для нас буде дуже важливою співпраця з інвесторами та з органами місцевої влади. Можу вас запевнити, що у нас є усі потужності та можливості, у нас – чудові люди. І у нас є бажання розвиватися. Ми дуже хочемо робити корисні справи для вас і для регіону.

Після відкриття форуму відбулося урочисте підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою  обласною державною адміністрацією і  регіональною філією «Південно-Західна залізниця».

Практична частина форуму складається з трьох блоків. Перший блок присвячений темі закордонних інвестицій та яким чином поєднати інвестора з громадою. Модератором першої дискусійної панелі виступив заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко.

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі розповів про діяльність підприємств з польськими інвестиціями на території Вінницької, Житомирської,  Хмельницької і Чернівецької областей.

– Потенціал інвестування за кордон є. Аналізуючи товарообмін між Вінницькою, Житомирською, Хмельницькою та Чернівецькою областями і закордоном, бачимо, що із Польщею він займає перші місця. І звісно ми розповідаємо про потенціал Вінницької області, – зазначив Дамян Цярціньскі. – Водночас завдання влади – створити для бізнесу умови стабільності і передбачуваності. І це дві важливі умови – для залучення інвестицій.

Другий блок – вплив інвестиційної  діяльності  бюджетоутворюючих підприємств на розвиток та становлення комфортних територіальних громад. Модератор –  директорка Вінницької Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко.

Третій блок –  про реінвестиції в Україні та їхній вплив на підвищення рівня життя територіальних громад. Модератор –  директор Вінницького кластеру приладобудування та автоматизації, генеральний директор Наукового парку «ДонНУ – Поділля» Юрій Клименко.

Мета Форуму – створення умов для обміну актуальною інформацією щодо передового досвіду  реалізації інвестиційних і реінвестиційних проєктів  в Україні та за кордоном. На заході передбачена презентація інвестиційного потенціалу територіальних громад та провідних підприємств-лідерів галузі. У програмі форуму також - можливості учбових закладів щодо комерціалізації наукових розробок, якісної підготовки спеціалістів, яка відповідатиме вимогам  перспективних  інвестиційних проєктів.

Козятинська міська голова Тетяна Єрмолаєва висловила вдячність обласній Раді за проведення і організацію масштабного інвестиційного форуму.

– Насправді ми сьогодні маємо джекпот – до нашого міста приїхали надзвичайно багато людей, які мають ідеї, можливості і ресурси, – зазначила Тетяна Єрмолаєва. – Козятин має прекрасний потенціал і надзвичайно гарне логістичне розташування. Ми хочемо мати й інвестиційні майданчики, і нових інвесторів. А також готові створити належні умови для цього, адже це все сприятиме розвитку міста і добробуту наших мешканців.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 липня 2021 року, 14:30 Переглядів: 299

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація