Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Гайсинщині найвищі зарплати у сільському господарстві Роздрукувати

11 жовтня керівництво області заслуховувало звіт голови Гайсинської РДА Сергія Скіця. Показники району за результатами роботи протягом 9 місяців 2013 року стабільні і переважно позитивні.

Місцеві аграрії вже зібрали урожай ранніх зернових, триває збір цукрових буряків, соняшника, кукурудзи та сої. У галузі тваринництва спостерігається  нарощування поголів’я корів. Сільськими радами укладено 103 соціальні угоди на загальну суму 3,8 млн. грн.

Але головним здобутком Гайсинщини в АПК є найвищий рівець зарплат саме у сільському господарстві – 2,8 тис. грн. На цьому наголосило керівництво області.

У сфері охорони здоров’я протягом 9 місяців завершено ремонтні роботи у 5 амбулаторіях і 39 фельдшерсько-акушерських пунктах району. Крім того, регіон централізовано отримав медичне обладнання для закладів первинної ланки медицини на суму 1,8 млн. грн. В центральній районній лікарні відремонтовано усі приміщення клінічної лабораторії і в повному обсязі проведено поточний ремонт відділень.

У навчальних закладах проведені роботи з облаштування внутрішніх вбиралень, виведення з підвальних приміщень котелень. В районі також ведеться будівництво нового приміщення школи у селі Михайлівка.

На зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району було витрачено понад 700 тисяч гривень.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 11:49 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація