Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На ХХІІІ економічному форумі у м. Криниця Здруй (Республіка Польща) Роздрукувати

3 вересня у місті Криниця Здруй (Республіка Польща) відкрився ХХІІІ Економічний Форум - вагома подія в житті країн Центрально-Східної Європи, що триватиме три дні. Участь у зазначеному заході бере  делегація Вінницької області, яку очолюють  голова облдержадміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Очільник обласної Ради взяв участь у роботі цілого ряду  секцій форуму.

Зокрема, прийняв участь у роботі секції «Перспективи нового світового порядку», на якій характеристику динамічному розвитку Польщі та  подальшій перспективі її розвитку  дав Прем’єр-міністр Республіки Польща Дональд Туск.

У цій пленарній секції брали також участь Прем’єр-міністр Латвійської Республіки Валдіс Домбровскіс та Прем’єр-міністр Словакії Роберт Фіцо.

Головною темою стало обговорення теперішньої економічної кризи, яка уже стала загрозою для глобальної фінансової стабілізації. Акцентувалась увага на пошуку нових методів роботи для стабілізації ситуації та залученню авторитетних міжнародних інституцій до цього процесу.

Голова обласної Ради  відвідав також секцію «Уряд – органи місцевого самоврядування – у пошуках нового порядку», де велась мова про перспективи розвитку місцевого самоврядування Польщі. це головне питання  над яким  надзвичайно серйозно працюють. Висловлювались різні точки зору стосовно майбутнього місцевого самоврядування, одні пропонували змінити кількість повітів, а інші взагалі ліквідувати їх. В дискусіях взяли участь такі авторитетні люди як Еугеніуш Гжещак, Президент міста Краків Яцек Майхровскі, Маршалек Сілезького воєводства Мирослав Секула.

Після завершення пленарної секції відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з Віце-спікером парламенту Польщі Еугеніушом Гжещаком, в результаті якої досягнена  домовленість, що він і надалі буде сприяти розвитку двосторонніх відносини між територіальними громадами Республіки Польща та України. Адже саме завдяки його сприянню між територіальними громадами дружніх країн підписано ряд угод та намірів про співпрацю.

Окрім цього Сергій Татусяк взяв участь у роботі секцій «Регіональна Польща» та «Якою стане польська політика у відношенні до людей похилого віку? Здорове старіння – вихід для польської економіки» на якій виступав Лех Валенса, Президент Польщі 1990–1995рр.

В рамках Форуму відбулась прес-конференція Віце-прем’єра України Олександра Вілкула, під час якої він розповів про перспективи підписання Угоди про Асоціацію та про розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Інші члени делегації брали участь в різних  секціях відповідно до своїх інтересів.

Форум продовжує роботу 

Повернутись Створено: 4 вересня 2013 року, 19:16 Переглядів: 1340

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація