Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На ХХІІІ економічному форумі у м. Криниця Здруй (Республіка Польща) Роздрукувати

3 вересня у місті Криниця Здруй (Республіка Польща) відкрився ХХІІІ Економічний Форум - вагома подія в житті країн Центрально-Східної Європи, що триватиме три дні. Участь у зазначеному заході бере  делегація Вінницької області, яку очолюють  голова облдержадміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Очільник обласної Ради взяв участь у роботі цілого ряду  секцій форуму.

Зокрема, прийняв участь у роботі секції «Перспективи нового світового порядку», на якій характеристику динамічному розвитку Польщі та  подальшій перспективі її розвитку  дав Прем’єр-міністр Республіки Польща Дональд Туск.

У цій пленарній секції брали також участь Прем’єр-міністр Латвійської Республіки Валдіс Домбровскіс та Прем’єр-міністр Словакії Роберт Фіцо.

Головною темою стало обговорення теперішньої економічної кризи, яка уже стала загрозою для глобальної фінансової стабілізації. Акцентувалась увага на пошуку нових методів роботи для стабілізації ситуації та залученню авторитетних міжнародних інституцій до цього процесу.

Голова обласної Ради  відвідав також секцію «Уряд – органи місцевого самоврядування – у пошуках нового порядку», де велась мова про перспективи розвитку місцевого самоврядування Польщі. це головне питання  над яким  надзвичайно серйозно працюють. Висловлювались різні точки зору стосовно майбутнього місцевого самоврядування, одні пропонували змінити кількість повітів, а інші взагалі ліквідувати їх. В дискусіях взяли участь такі авторитетні люди як Еугеніуш Гжещак, Президент міста Краків Яцек Майхровскі, Маршалек Сілезького воєводства Мирослав Секула.

Після завершення пленарної секції відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з Віце-спікером парламенту Польщі Еугеніушом Гжещаком, в результаті якої досягнена  домовленість, що він і надалі буде сприяти розвитку двосторонніх відносини між територіальними громадами Республіки Польща та України. Адже саме завдяки його сприянню між територіальними громадами дружніх країн підписано ряд угод та намірів про співпрацю.

Окрім цього Сергій Татусяк взяв участь у роботі секцій «Регіональна Польща» та «Якою стане польська політика у відношенні до людей похилого віку? Здорове старіння – вихід для польської економіки» на якій виступав Лех Валенса, Президент Польщі 1990–1995рр.

В рамках Форуму відбулась прес-конференція Віце-прем’єра України Олександра Вілкула, під час якої він розповів про перспективи підписання Угоди про Асоціацію та про розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Інші члени делегації брали участь в різних  секціях відповідно до своїх інтересів.

Форум продовжує роботу 

Повернутись Створено: 4 вересня 2013 року, 19:16 Переглядів: 1420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація