23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Іллінеччині відзначили річницю утворення району Роздрукувати

2 листопада Іллінці відзначили 95-ту річницю з часу заснування району. В місті відбулася урочисті заходи з нагоди ювілею. Участь у них взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, родом з Іллінецького району, Петро Одарченко. Також серед запрошених були народний депутат Верховної Ради України Руслан Демчак, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Демченко, голови та депутати місцевих рад, екс-керівники Іллінецького району, директори місцевих підприємств, ветерани та воїни-захисники України.

Урочистості пройшли в районному Будинку культури. Господарі свята підготували експозицію книг про Іллінеччину, вишиті рушники з авторськими орнаментами майстринь району, історичні фото майже сторічної давнини та світлицю з тамтешнього музею.

У 1923 році місто Іллінці отримало статус міста районного значення і стало райцентром. Нині в районі налічується 53 населених пункти, серед яких – дві об’єднані територіальні громади – Іллінецька та Дашівська.

Район славиться потужними підприємствами та успішним впровадженням процесів децентралізації. За різними показниками Іллінецька ОТГ є найбільшою за складом населених пунктів та найбільш перспективною.

Гості свята вітали іллінчан, бажали подальшого розвитку і процвітання. Зокрема, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк передав вітання жителям району від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу, зазначив, що завдяки реформам Уряду Іллінецька об’єднана територіальна громада досягла гарних результатів та має змогу активно розвиватися.

– Район потужно розвивається, – зазначив у вітальному слові Михайло Кременюк. – Вам є чим пишатися. Ви живете в складний, але прекрасний час. Всі зміни структурні, глибинні й націлені на майбутнє. Дякую всім вам, жителям, за вашу щоденну працю, якою розбудовуєте район. Стежу за цифрами, дивлюся на ваші бюджети і, дійсно, за темпами приросту Іллінецький район – один із передових не лише в області, а й в Україні.

– Села формують район, ­– сказав Руслан Демчак. – Дякую усім вам, що зберегли нашу мову, культуру, українські традиції. Завдяки бюджетній децентралізації, ми бачимо, що є новий шлях розвитку. Разом з грошима прийшли повноваження, які стали трампліном для розвитку. Зміни, що відбулися – це ваша спільна робота.

Депутат обласної Ради Петро Одарченко побажав кожній родині миру і злагоди, щастя і добробуту, а Іллінцям – гарних перспектив, економічного та соціального злету.

Цього дня кращим представникам громади Іллінецького краю, які зробили вагомий внесок у його розвиток та прославили своїми досягненнями, керівники області та району вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Подяки від райдержадміністрації та районної ради.

Вітали жителів та гостей зі сцени місцеві творчі колективи. Особливим подарунком присутнім став феєричний виступ вінницького дитячого народного ансамблю танцю «Барвінок». Запальні «барвінчата» вражали публіку автентичними тацями, українськими музичними інструментами, співами та гучними барабанами. Іллінчани стоячи аплодували дітям та керівнику колективу Петру Бойку.

Святкування 95-ї річниці з часу утворення району продовжиться в навчальних закладах Іллінеччини.

Повернутись Створено: 2 листопада 2018 року, 17:40
Оновлено: 2 листопада 2018 року, 20:11
Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація