Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Іллінеччині відзначили річницю утворення району Роздрукувати

2 листопада Іллінці відзначили 95-ту річницю з часу заснування району. В місті відбулася урочисті заходи з нагоди ювілею. Участь у них взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, родом з Іллінецького району, Петро Одарченко. Також серед запрошених були народний депутат Верховної Ради України Руслан Демчак, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Демченко, голови та депутати місцевих рад, екс-керівники Іллінецького району, директори місцевих підприємств, ветерани та воїни-захисники України.

Урочистості пройшли в районному Будинку культури. Господарі свята підготували експозицію книг про Іллінеччину, вишиті рушники з авторськими орнаментами майстринь району, історичні фото майже сторічної давнини та світлицю з тамтешнього музею.

У 1923 році місто Іллінці отримало статус міста районного значення і стало райцентром. Нині в районі налічується 53 населених пункти, серед яких – дві об’єднані територіальні громади – Іллінецька та Дашівська.

Район славиться потужними підприємствами та успішним впровадженням процесів децентралізації. За різними показниками Іллінецька ОТГ є найбільшою за складом населених пунктів та найбільш перспективною.

Гості свята вітали іллінчан, бажали подальшого розвитку і процвітання. Зокрема, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк передав вітання жителям району від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу, зазначив, що завдяки реформам Уряду Іллінецька об’єднана територіальна громада досягла гарних результатів та має змогу активно розвиватися.

– Район потужно розвивається, – зазначив у вітальному слові Михайло Кременюк. – Вам є чим пишатися. Ви живете в складний, але прекрасний час. Всі зміни структурні, глибинні й націлені на майбутнє. Дякую всім вам, жителям, за вашу щоденну працю, якою розбудовуєте район. Стежу за цифрами, дивлюся на ваші бюджети і, дійсно, за темпами приросту Іллінецький район – один із передових не лише в області, а й в Україні.

– Села формують район, ­– сказав Руслан Демчак. – Дякую усім вам, що зберегли нашу мову, культуру, українські традиції. Завдяки бюджетній децентралізації, ми бачимо, що є новий шлях розвитку. Разом з грошима прийшли повноваження, які стали трампліном для розвитку. Зміни, що відбулися – це ваша спільна робота.

Депутат обласної Ради Петро Одарченко побажав кожній родині миру і злагоди, щастя і добробуту, а Іллінцям – гарних перспектив, економічного та соціального злету.

Цього дня кращим представникам громади Іллінецького краю, які зробили вагомий внесок у його розвиток та прославили своїми досягненнями, керівники області та району вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Подяки від райдержадміністрації та районної ради.

Вітали жителів та гостей зі сцени місцеві творчі колективи. Особливим подарунком присутнім став феєричний виступ вінницького дитячого народного ансамблю танцю «Барвінок». Запальні «барвінчата» вражали публіку автентичними тацями, українськими музичними інструментами, співами та гучними барабанами. Іллінчани стоячи аплодували дітям та керівнику колективу Петру Бойку.

Святкування 95-ї річниці з часу утворення району продовжиться в навчальних закладах Іллінеччини.

Повернутись Створено: 2 листопада 2018 року, 17:40
Оновлено: 2 листопада 2018 року, 20:11
Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація