Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На ім’я голови обласної Ради надійшов лист-подяка від жительки Попасної Роздрукувати

На адресу голови обласної Ради Анатолія Олійника надійшов лист від Тетяни Протасової з Попасної Луганської області. Це подяка за направлення у це місто кращих військових лікарів із Вінниці, котрі безкоштовно надавали допомогу сотням мирних людей.

«У зв’язку з військовими діями, котрі відбуваються за півтора кілометра від Попасної, дуже багато місцевих медиків виїхало, – пише Тетяна Олександрівна. – Але, на велике щастя, в місті запрацював добровольчий медичний госпіталь ім. М.Пирогова, в котрому працюють лікарі-військовослужбовці 59-ї бригади ПСУ. Позитивні відгуки про їхню роботу миттєво поширилися Попасною.

Мені пощастило, що потрапила на лікування саме до них. Вже з перших хвилин консультації, котру проводив військовий хірург Олег Корецький, отримала стільки  впевненості та оптимізму, що сумнівів щодо успішного проведення операції вже не було. Спасибі йому за талант та золоті руки! Він повернув мені здоров’я! Ще хочу відзначити професійну працю лікарів – хірурга Олега Корецького, який працює у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі, анестезіолога Родіона Олійника.

Бажаючих лікуватися було стільки, що в нашому медичному закладі не вистачало місць! До нас на лікування приїздили навіть із сусідніх областей! Після ранкових обходів пацієнтів військові лікарі працювали по 9-10 годин, не виходячи з операційних. А бували випадки, коли доводилося трудитися вночі, рятуючи життя наших бійців. Звідки лишень вони брали сили?

Вінницькі лікарі завжди ввічливі й дуже уважні до кожного пацієнта, завжди у гарному настрої, хоча самих долала перевтома. Своїм оптимізмом та добротою вони заряджали навіть важкохворих. Люди теж посміхались і вірили їм.

Та найголовніше, що працювали вони безкоштовно! Дай Боже їм міцного здоров’я, щастя й благополуччя їхнім родинам! Спасибі велике за таких лікарів!»

Тетяна ПРОТАСОВА

м. Попасна

 

Джерело інформації: газета «Вінниччина» № 98 від 18.12.2015 р.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:54 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація