23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На ім’я голови обласної Ради надійшов лист-подяка від жительки Попасної Роздрукувати

На адресу голови обласної Ради Анатолія Олійника надійшов лист від Тетяни Протасової з Попасної Луганської області. Це подяка за направлення у це місто кращих військових лікарів із Вінниці, котрі безкоштовно надавали допомогу сотням мирних людей.

«У зв’язку з військовими діями, котрі відбуваються за півтора кілометра від Попасної, дуже багато місцевих медиків виїхало, – пише Тетяна Олександрівна. – Але, на велике щастя, в місті запрацював добровольчий медичний госпіталь ім. М.Пирогова, в котрому працюють лікарі-військовослужбовці 59-ї бригади ПСУ. Позитивні відгуки про їхню роботу миттєво поширилися Попасною.

Мені пощастило, що потрапила на лікування саме до них. Вже з перших хвилин консультації, котру проводив військовий хірург Олег Корецький, отримала стільки  впевненості та оптимізму, що сумнівів щодо успішного проведення операції вже не було. Спасибі йому за талант та золоті руки! Він повернув мені здоров’я! Ще хочу відзначити професійну працю лікарів – хірурга Олега Корецького, який працює у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі, анестезіолога Родіона Олійника.

Бажаючих лікуватися було стільки, що в нашому медичному закладі не вистачало місць! До нас на лікування приїздили навіть із сусідніх областей! Після ранкових обходів пацієнтів військові лікарі працювали по 9-10 годин, не виходячи з операційних. А бували випадки, коли доводилося трудитися вночі, рятуючи життя наших бійців. Звідки лишень вони брали сили?

Вінницькі лікарі завжди ввічливі й дуже уважні до кожного пацієнта, завжди у гарному настрої, хоча самих долала перевтома. Своїм оптимізмом та добротою вони заряджали навіть важкохворих. Люди теж посміхались і вірили їм.

Та найголовніше, що працювали вони безкоштовно! Дай Боже їм міцного здоров’я, щастя й благополуччя їхнім родинам! Спасибі велике за таких лікарів!»

Тетяна ПРОТАСОВА

м. Попасна

 

Джерело інформації: газета «Вінниччина» № 98 від 18.12.2015 р.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:54 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація