Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На ім’я голови обласної Ради надійшов лист-подяка від жительки Попасної Роздрукувати

На адресу голови обласної Ради Анатолія Олійника надійшов лист від Тетяни Протасової з Попасної Луганської області. Це подяка за направлення у це місто кращих військових лікарів із Вінниці, котрі безкоштовно надавали допомогу сотням мирних людей.

«У зв’язку з військовими діями, котрі відбуваються за півтора кілометра від Попасної, дуже багато місцевих медиків виїхало, – пише Тетяна Олександрівна. – Але, на велике щастя, в місті запрацював добровольчий медичний госпіталь ім. М.Пирогова, в котрому працюють лікарі-військовослужбовці 59-ї бригади ПСУ. Позитивні відгуки про їхню роботу миттєво поширилися Попасною.

Мені пощастило, що потрапила на лікування саме до них. Вже з перших хвилин консультації, котру проводив військовий хірург Олег Корецький, отримала стільки  впевненості та оптимізму, що сумнівів щодо успішного проведення операції вже не було. Спасибі йому за талант та золоті руки! Він повернув мені здоров’я! Ще хочу відзначити професійну працю лікарів – хірурга Олега Корецького, який працює у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі, анестезіолога Родіона Олійника.

Бажаючих лікуватися було стільки, що в нашому медичному закладі не вистачало місць! До нас на лікування приїздили навіть із сусідніх областей! Після ранкових обходів пацієнтів військові лікарі працювали по 9-10 годин, не виходячи з операційних. А бували випадки, коли доводилося трудитися вночі, рятуючи життя наших бійців. Звідки лишень вони брали сили?

Вінницькі лікарі завжди ввічливі й дуже уважні до кожного пацієнта, завжди у гарному настрої, хоча самих долала перевтома. Своїм оптимізмом та добротою вони заряджали навіть важкохворих. Люди теж посміхались і вірили їм.

Та найголовніше, що працювали вони безкоштовно! Дай Боже їм міцного здоров’я, щастя й благополуччя їхнім родинам! Спасибі велике за таких лікарів!»

Тетяна ПРОТАСОВА

м. Попасна

 

Джерело інформації: газета «Вінниччина» № 98 від 18.12.2015 р.

Повернутись Створено: 18 грудня 2015 року, 15:54 Переглядів: 1184

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація