Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Європейській площі 11-м вінничанам вручили державні нагороди Роздрукувати

24 серпня, у  День незалежності України на Європейській площі у Вінниці зібрались вінничани, гості міста, керівники області та міста, представники Національної Гвардії та Національної поліції України, духовенство. Там відбувалася пряма трансляція з Києва урочистих заходів святкування 25-ї річниці незалежності України.

Із вітаннями до присутніх звернувся Анатолій Олійник.

 - Споконвічні прагнення нашого народу мати свою незалежну, сильну міцну державу, останні 25 років окреслилися безпосередньо в житті, - підкреслив Анатолій Дмитрович. - Україна усі 25 років незалежності демонструє свою волю, силу і прагнення жити в рідному домі, на рідній ненці землі – Україні. Тож бажаю вам Божого благословення на шляху зміцнення держави України, радості, впевненості та кращої долі.

Привітали всіх присутніх із святом голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також з нагоди святкування ювілейної дати  керівники області та міста вручили державні нагороди 11 вінничанам.

Святкові заходи триватимуть протягом дня – до 22.00 триватиме концертна програма «В твоїх обіймах, Україно!», у які братимуть участь творчі колективи Вінниці та області.

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2016 року, 15:18 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація