23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Європейській площі 11-м вінничанам вручили державні нагороди Роздрукувати

24 серпня, у  День незалежності України на Європейській площі у Вінниці зібрались вінничани, гості міста, керівники області та міста, представники Національної Гвардії та Національної поліції України, духовенство. Там відбувалася пряма трансляція з Києва урочистих заходів святкування 25-ї річниці незалежності України.

Із вітаннями до присутніх звернувся Анатолій Олійник.

 - Споконвічні прагнення нашого народу мати свою незалежну, сильну міцну державу, останні 25 років окреслилися безпосередньо в житті, - підкреслив Анатолій Дмитрович. - Україна усі 25 років незалежності демонструє свою волю, силу і прагнення жити в рідному домі, на рідній ненці землі – Україні. Тож бажаю вам Божого благословення на шляху зміцнення держави України, радості, впевненості та кращої долі.

Привітали всіх присутніх із святом голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також з нагоди святкування ювілейної дати  керівники області та міста вручили державні нагороди 11 вінничанам.

Святкові заходи триватимуть протягом дня – до 22.00 триватиме концертна програма «В твоїх обіймах, Україно!», у які братимуть участь творчі колективи Вінниці та області.

 

 

Повернутись Створено: 24 серпня 2016 року, 15:18 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація