Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На книговидання в області цьогоріч передбачено 1 млн грн Роздрукувати

Сьогодні, 26 червня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Також були присутні заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради, голова постійної  комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, депутат обласної Ради, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко та інші члени експертної ради.  

Засідання відбулося у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.  

Роботи, які стануть переможцями будуть презентуватися у міських та шкільних бібліотеках.

Протягом року бюджет на книговидання збільшено вдвічі, що складає 1 млн грн.  Для участі в конкурсі зареєструвалося 72 митці з міста й області, які підготували для членів журі різноманітні та цікаві твори.

У рамках засідання експертної ради провели таємне голосування, із результатами якого можна буде ознайомитися під час наступного засідання, яке запланували провести в серпні.

Повернутись Створено: 26 червня 2018 року, 17:33 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація