Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На книговидання в області цьогоріч передбачено 1 млн грн Роздрукувати

Сьогодні, 26 червня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні експертної ради з питань видання творів місцевих авторів.

Також були присутні заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради, голова постійної  комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, депутат обласної Ради, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко та інші члени експертної ради.  

Засідання відбулося у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.  

Роботи, які стануть переможцями будуть презентуватися у міських та шкільних бібліотеках.

Протягом року бюджет на книговидання збільшено вдвічі, що складає 1 млн грн.  Для участі в конкурсі зареєструвалося 72 митці з міста й області, які підготували для членів журі різноманітні та цікаві твори.

У рамках засідання експертної ради провели таємне голосування, із результатами якого можна буде ознайомитися під час наступного засідання, яке запланували провести в серпні.

Повернутись Створено: 26 червня 2018 року, 17:33 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація