26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На колегії облдержадміністрації говорили про підсумки роботи за І квартал 2019 року Роздрукувати

Сьогодні, 9 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія відбулося засідання колегії облдержадміністрації. У ході зібрання говорили про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2019 року. Участь в засіданні також взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступники голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Олександр Крученюк, Ігор Івасюк, Василь Броварник, депутати обласної Ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних рад, райдержадміністрацій, голови ОТГ. 

Розпочали зібрання із вручення державних нагород вінничанам. Так,  згідно із Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагородили 19 вінничан.

Головному лікарю Вінницького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолію Пірникозі вручено приз за перемогу у конкурсі Всесвітньої Коаліції управління робочим процесом у категорії «За виняткову користь у бізнес інноваціях».

Після вручення нагород голова облдержадміністрації Валерій Коровій розпочав засідання. Виступаючи перед присутніми зауважив, що Вінниччина провела шість хвиль мобілізації і стовідсотково виконала поставлені перед областю завдання.

– На Вінниччині нараховується 16 569 учасників АТО/ООС, що створює додаткову відповідальність перед державними органами виконавчої влади. Адже досить непрості виклики стоять перед нами, пов’язаних із реабілітацією цієї значної категорії жителів області, які виконали свій громадянський обов’язок. Вінниччина має численні втрати. Це 230 загиблих під час бойових дій, а також їхні сім’ї, які  ми не маємо права залишити напризволяще, – сказав Валерій Коровій.  

Також у своїй доповіді він звернув увагу на тринадцяти кілометрову фортифікаційну споруду Могилів-Подільського прикордонного загону, протитанковий рів, який вдалося відновити, нові застави, озброєння і техніка. – Все це ми зробили разом: силами облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового командування і прикордонників, – наголосив Валерій Коровій.

Окрім цього, голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів про досягнення області.  Зокрема,  зазначив, що на Вінниччині відбуваються колосальні зміни у веденні вітчизняного бізнесу.

– Зростає інвестиційна привабливість нашого регіону. Лише за декілька останніх років ціла низка іноземних інвесторів «UBC Group», «Fujikura», «Delphi», «КNESS group» розмістили свої потужності на Вінниччині. Варто зазначити, що в 2013 році 40% експорту з Вінниччини припадало на Російську Федерацію, в 2018 році – цей показник склав лише 3 %. Водночас, загальні обсяги експорту зросли вдвічі, –  розповів Валерій Вікторович.

Також говорили про розвиток інфраструктури, місцеві бюджети та соціальне забезпечення.

Повернутись Створено: 9 квітня 2019 року, 17:49 Переглядів: 596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація