23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На комісії обговорили питання відбудови школи у селі Кармалюкове Жмеринського району Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У  засіданні постійної комісії взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Валентин Прилуцький, заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та планування управління культури і мистецтв облдержадміністрації Галина Красилюк, завідувач сектору охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв облдержадміністрації Михайло Потупчик, в.о. директора Вінницького обласного навчально - методичного центру галузі культури, мистецтв  та туризму Галина  Надоленко, Кармалюківський сільський голова Жмеринського району Микола Огороднік, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Віктор Крот, проректор з науково-педагогічної, соціальної та виховної роботи Донецького національного університету імені Василя Стуса Микола Удод, заслужений художник України Михайло Бабій.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, особливу увагу депутати зосередили на обговорені звернень трудового колективу Ладижинського дитячого будинку інтернату та представників громади с. Кармалюкове Жмеринського району щодо відбудови місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Члени комісії також обговорили питання з перепроектування лівої частини першого поверху приміщення облради з її пристосуванням  для ефективної роботи депутатського корпусу, постійних комісій та внесли пропозицію щодо необхідності встановлення спеціального підйомника для переміщення людей з обмеженими фізичними  можливостями усередині приміщення.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2016 року, 16:33 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація