Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На комісії обговорили питання відбудови школи у селі Кармалюкове Жмеринського району Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У  засіданні постійної комісії взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Валентин Прилуцький, заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та планування управління культури і мистецтв облдержадміністрації Галина Красилюк, завідувач сектору охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв облдержадміністрації Михайло Потупчик, в.о. директора Вінницького обласного навчально - методичного центру галузі культури, мистецтв  та туризму Галина  Надоленко, Кармалюківський сільський голова Жмеринського району Микола Огороднік, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Віктор Крот, проректор з науково-педагогічної, соціальної та виховної роботи Донецького національного університету імені Василя Стуса Микола Удод, заслужений художник України Михайло Бабій.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, особливу увагу депутати зосередили на обговорені звернень трудового колективу Ладижинського дитячого будинку інтернату та представників громади с. Кармалюкове Жмеринського району щодо відбудови місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Члени комісії також обговорили питання з перепроектування лівої частини першого поверху приміщення облради з її пристосуванням  для ефективної роботи депутатського корпусу, постійних комісій та внесли пропозицію щодо необхідності встановлення спеціального підйомника для переміщення людей з обмеженими фізичними  можливостями усередині приміщення.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2016 року, 16:33 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація