Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На комісії підтримали питання порядку денного чергової сесії Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку під головуванням Андрія Мельника. У її роботі взяли участь директор департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко та директор регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Руслан Мельник.

На розгляд постійної комісії було подано два питання порядку денного: «Про проект рішення обласної Ради «Про Обласну програму будівництва, облаштування та утримання місцевих пунктів пропуску через українсько-молдавський державний кордон на 2017-2021 роки» та «Про проект рішення обласної Ради «Про Комплексну регіональну програму пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, постійна комісія одноголосно прийняла рішення підтримати та рекомендувати голові обласної Ради внести вищезазначені питання на розгляд чергової сесії обласної Ради.

З протоколом та висновками 14-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 25 вересня 2017 року, 16:17
Оновлено: 25 вересня 2017 року, 15:47
Переглядів: 613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація