Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На комісії підтримали пропозицію про збільшення фінансування програми „Власний дім” на 25 млн. грн. Роздрукувати

Під головуванням Андрія Поліщука відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

У роботі комісій взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, представники галузевих департаментів обласної державної адміністрації, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, в.о. керівника Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання депутати обговорили проекти рішень обласної Ради „Про обласний бюджет на 2017 рік” та „Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік”, про які детально поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації.

Крім того, особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання „Про затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області „Власний дім” на 2017-2020 роки” та одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії про збільшення обсягу фінансування зазначеної програми на 25 млн. грн. на весь період її дії.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 13:41 Переглядів: 1165

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація