23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На комісії підтримали пропозицію про збільшення фінансування програми „Власний дім” на 25 млн. грн. Роздрукувати

Під головуванням Андрія Поліщука відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

У роботі комісій взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, представники галузевих департаментів обласної державної адміністрації, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, в.о. керівника Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання депутати обговорили проекти рішень обласної Ради „Про обласний бюджет на 2017 рік” та „Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік”, про які детально поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації.

Крім того, особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання „Про затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області „Власний дім” на 2017-2020 роки” та одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії про збільшення обсягу фінансування зазначеної програми на 25 млн. грн. на весь період її дії.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 13:41 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація