Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На комісії підтримали пропозицію про збільшення фінансування програми „Власний дім” на 25 млн. грн. Роздрукувати

Під головуванням Андрія Поліщука відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

У роботі комісій взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, представники галузевих департаментів обласної державної адміністрації, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, в.о. керівника Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання депутати обговорили проекти рішень обласної Ради „Про обласний бюджет на 2017 рік” та „Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік”, про які детально поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації.

Крім того, особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання „Про затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області „Власний дім” на 2017-2020 роки” та одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії про збільшення обсягу фінансування зазначеної програми на 25 млн. грн. на весь період її дії.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 13:41 Переглядів: 1297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація