Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На комісії розглянули питання грошових компенсацій для поліпшення житлових умов Роздрукувати

8 травня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків із громадськістю під головуванням Олексія Бородія за участі заступників голови обласної Ради Ігоря Хміля та Михайла Кременюка.   

Членами комісії було розглянуто ряд звернень щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції гідності, а також членів їхніх сімей.

З одним із таких звернень від імені голови депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Олега Березюка звернувся Ігор Хміль. У зверненні йдеться про можливість забезпечення житлом матір Героя України, який загинув під час Революції гідності.

Заступником начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світланою Зозулею надано роз’яснення щодо умов та механізму виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення. Вона також доповіла про здійснення компенсаційних виплат членам сім’ї загиблого учасника бойових дій за рахунок державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 349 від 20.05.2015 року та № 719 від 19.10.2016 року.

З протоколом та висновками 35-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 8 травня 2019 року, 16:21 Переглядів: 556

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація