Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На комісії розглянули питання грошових компенсацій для поліпшення житлових умов Роздрукувати

8 травня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків із громадськістю під головуванням Олексія Бородія за участі заступників голови обласної Ради Ігоря Хміля та Михайла Кременюка.   

Членами комісії було розглянуто ряд звернень щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції гідності, а також членів їхніх сімей.

З одним із таких звернень від імені голови депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Олега Березюка звернувся Ігор Хміль. У зверненні йдеться про можливість забезпечення житлом матір Героя України, який загинув під час Революції гідності.

Заступником начальника відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світланою Зозулею надано роз’яснення щодо умов та механізму виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення. Вона також доповіла про здійснення компенсаційних виплат членам сім’ї загиблого учасника бойових дій за рахунок державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 349 від 20.05.2015 року та № 719 від 19.10.2016 року.

З протоколом та висновками 35-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 8 травня 2019 року, 16:21 Переглядів: 410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація