26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На комісії розглянули питання розподілу коштів з екологічного напряму Роздрукувати

10 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура та за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Валерія Скрипченка та Юрія Яремчука.

Члени комісії розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується міжбюджетних трансфертів, розподілу коштів з екологічного напряму та перерозподілу коштів в межах головних розпорядників. Під час обговорення вищезазначеного питання вдалося дійти до компромісного рішення, враховуючи нагальну необхідність внесення змін до обласного бюджету в частині зарахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

Заступник начальника КП «Вінницяоблводоканал» Раїса Півторак доповіла присутнім щодо внесення змін до фінансового плану КП «Вінницяоблводоканал» на 2017 рік.

Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко поінформував присутніх щодо передачі цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств КП «Вінницяоблводоканал».

Директор військово-патріотичного клубу «Форпост» Федір Водянюк звернувся до членів комісії з проханням щодо надання фінансової підтримки для будівництва смуги перешкод у Томашпільському районі. Депутати підтримали ініціативу за умови співфінансування зазначених робіт з районного бюджету.

Звернення депутата обласної Ради 7 скликання  Геннадія Мазура до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості і підвищення родючості ґрунтів України, а також інше звернення щодо збільшення призначень у Державному бюджеті України на фінансування бюджетних програм, які стосуються відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їх посадових і службових осіб, виконання рішень суду, що гарантовані державою, підтримані членами комісії.

З протоколом та висновками 58-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 10 серпня 2017 року, 16:34 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація