Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На комісії розглянули питання розподілу коштів з екологічного напряму Роздрукувати

10 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура та за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, депутатів обласної Ради Андрія Вигонюка, Валерія Скрипченка та Юрія Яремчука.

Члени комісії розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», що стосується міжбюджетних трансфертів, розподілу коштів з екологічного напряму та перерозподілу коштів в межах головних розпорядників. Під час обговорення вищезазначеного питання вдалося дійти до компромісного рішення, враховуючи нагальну необхідність внесення змін до обласного бюджету в частині зарахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету.

Заступник начальника КП «Вінницяоблводоканал» Раїса Півторак доповіла присутнім щодо внесення змін до фінансового плану КП «Вінницяоблводоканал» на 2017 рік.

Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Костенко поінформував присутніх щодо передачі цілісних майнових комплексів дочірніх підприємств КП «Вінницяоблводоканал».

Директор військово-патріотичного клубу «Форпост» Федір Водянюк звернувся до членів комісії з проханням щодо надання фінансової підтримки для будівництва смуги перешкод у Томашпільському районі. Депутати підтримали ініціативу за умови співфінансування зазначених робіт з районного бюджету.

Звернення депутата обласної Ради 7 скликання  Геннадія Мазура до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ініціювання розробки та прийняття державної довгострокової програми збереження якості і підвищення родючості ґрунтів України, а також інше звернення щодо збільшення призначень у Державному бюджеті України на фінансування бюджетних програм, які стосуються відшкодування шкоди, завданої громадянам незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їх посадових і службових осіб, виконання рішень суду, що гарантовані державою, підтримані членами комісії.

З протоколом та висновками 58-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 10 серпня 2017 року, 16:34 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація