Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На комісії з питань регулювання комунальної власності розглянули 57 питань Роздрукувати

4 лютого відбулося 60-те засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова.

У роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, Василь Волощук та Віктор Крот, керівники комунальних підприємств та установ, представники засобів масової інформації та орендарі.

До порядку денного було внесено 57 питань, серед яких 12 проектів рішень, 29 проектів розпоряджень, що стосуються питань оренди, передачі, списання майна та затвердження статутних документів двох комунальних установ та 4 проекти рішення щодо призначення керівників.

Також депутати погодили проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» та рекомендували внести його до порядку денного чергової сесії обласної Ради 7 скликання.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 5 лютого 2019 року, 11:25 Переглядів: 456

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація