21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку подано понад 200 заявок Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та за участі членів вищезаначеної комісії.

Слід зауважити, що відповідно до вимог, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

В ході зібрання Андрій Гижко розповів про те, що заявки на 2017 рік подавалися до кінця травня 2016 року.

 – Прийом проектів на участь у відборі було продовжено до листопада минулого року, проте, рішенням комісії, ми приймали заявки аж до 13 лютого 2017 року, – зауважив Андрій Петрович. - Тож на нинішній день для фінансування із Державного фонду регіонального розвитку подано 200 заявок на загальну суму майже 1 млрд. грн. Усі вони розміщені на офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку, і тільки їх ми можемо сьогодні розглядати.

Також Андрій Гижко наголосив, що ця процедура є публічною і прозорою.

- У статті 24 Бюджетного кодексу України визначені чіткі пріоритети для фінансування з ДФРР, - розповів Андрій Петрович. - Зокрема, там зазначено, що не менше 10% від суми конкурсу має йти на енергозбереження в галузі медицини, не менше 10% - на енергозбереження в галузі освіти, 10% - на розвиток спортивних закладів, 10% - на заклади, пов’язані з наданням адміністративних послуг.

Андрій Гижко також повідомив, що для Вінницької області на 2017 рік виділено 172 млн. грн. Голова комісії перед початком відбору озвучив чіткі критерії оцінювання, серед яких – вплив на розвиток громади або регіону; ступінь впливу на вирішення проблеми; інноваційність; соціально-економічна спрямованість проекту.

Мова таакож йшла і про підтримку «перехідних проектів» – ті, що були розпочаті в минулому чи позаминулому році і потребують фінансування для завершення. Таких незавершених об’єктів в області нараховується 13. 

- Такі проекти фактично йдуть поза конкурсом, тож маємо ці проекти підтримати в першу чергу, оскільки Державний фонд може надавати фінансування лише протягом трьох років, - сказав Андрій Гижко. - Враховуючи це, ми можемо розбивати фінансування дороговартісних проектів на кілька етапів.

Про результати роботи конкурсної ради та про рейтинги проектів буде проінформовано додатково.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 17:51
Оновлено: 14 березня 2017 року, 17:26
Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація