26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку подано понад 200 заявок Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та за участі членів вищезаначеної комісії.

Слід зауважити, що відповідно до вимог, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

В ході зібрання Андрій Гижко розповів про те, що заявки на 2017 рік подавалися до кінця травня 2016 року.

 – Прийом проектів на участь у відборі було продовжено до листопада минулого року, проте, рішенням комісії, ми приймали заявки аж до 13 лютого 2017 року, – зауважив Андрій Петрович. - Тож на нинішній день для фінансування із Державного фонду регіонального розвитку подано 200 заявок на загальну суму майже 1 млрд. грн. Усі вони розміщені на офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку, і тільки їх ми можемо сьогодні розглядати.

Також Андрій Гижко наголосив, що ця процедура є публічною і прозорою.

- У статті 24 Бюджетного кодексу України визначені чіткі пріоритети для фінансування з ДФРР, - розповів Андрій Петрович. - Зокрема, там зазначено, що не менше 10% від суми конкурсу має йти на енергозбереження в галузі медицини, не менше 10% - на енергозбереження в галузі освіти, 10% - на розвиток спортивних закладів, 10% - на заклади, пов’язані з наданням адміністративних послуг.

Андрій Гижко також повідомив, що для Вінницької області на 2017 рік виділено 172 млн. грн. Голова комісії перед початком відбору озвучив чіткі критерії оцінювання, серед яких – вплив на розвиток громади або регіону; ступінь впливу на вирішення проблеми; інноваційність; соціально-економічна спрямованість проекту.

Мова таакож йшла і про підтримку «перехідних проектів» – ті, що були розпочаті в минулому чи позаминулому році і потребують фінансування для завершення. Таких незавершених об’єктів в області нараховується 13. 

- Такі проекти фактично йдуть поза конкурсом, тож маємо ці проекти підтримати в першу чергу, оскільки Державний фонд може надавати фінансування лише протягом трьох років, - сказав Андрій Гижко. - Враховуючи це, ми можемо розбивати фінансування дороговартісних проектів на кілька етапів.

Про результати роботи конкурсної ради та про рейтинги проектів буде проінформовано додатково.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 17:51
Оновлено: 14 березня 2017 року, 17:26
Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація