16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку подано понад 200 заявок Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та за участі членів вищезаначеної комісії.

Слід зауважити, що відповідно до вимог, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

В ході зібрання Андрій Гижко розповів про те, що заявки на 2017 рік подавалися до кінця травня 2016 року.

 – Прийом проектів на участь у відборі було продовжено до листопада минулого року, проте, рішенням комісії, ми приймали заявки аж до 13 лютого 2017 року, – зауважив Андрій Петрович. - Тож на нинішній день для фінансування із Державного фонду регіонального розвитку подано 200 заявок на загальну суму майже 1 млрд. грн. Усі вони розміщені на офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку, і тільки їх ми можемо сьогодні розглядати.

Також Андрій Гижко наголосив, що ця процедура є публічною і прозорою.

- У статті 24 Бюджетного кодексу України визначені чіткі пріоритети для фінансування з ДФРР, - розповів Андрій Петрович. - Зокрема, там зазначено, що не менше 10% від суми конкурсу має йти на енергозбереження в галузі медицини, не менше 10% - на енергозбереження в галузі освіти, 10% - на розвиток спортивних закладів, 10% - на заклади, пов’язані з наданням адміністративних послуг.

Андрій Гижко також повідомив, що для Вінницької області на 2017 рік виділено 172 млн. грн. Голова комісії перед початком відбору озвучив чіткі критерії оцінювання, серед яких – вплив на розвиток громади або регіону; ступінь впливу на вирішення проблеми; інноваційність; соціально-економічна спрямованість проекту.

Мова таакож йшла і про підтримку «перехідних проектів» – ті, що були розпочаті в минулому чи позаминулому році і потребують фінансування для завершення. Таких незавершених об’єктів в області нараховується 13. 

- Такі проекти фактично йдуть поза конкурсом, тож маємо ці проекти підтримати в першу чергу, оскільки Державний фонд може надавати фінансування лише протягом трьох років, - сказав Андрій Гижко. - Враховуючи це, ми можемо розбивати фінансування дороговартісних проектів на кілька етапів.

Про результати роботи конкурсної ради та про рейтинги проектів буде проінформовано додатково.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 17:51
Оновлено: 14 березня 2017 року, 17:26
Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація