Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На контролі Роздрукувати

Благоустрій під особливою увагою влади

Обласна Рада та облдержадміністрація продовжують відслідковувати проведення двомісячника благоустрою територій Вінниччини. 2 квітня відбулося чергове засідання колегії ОДА за участю голови Миколи Джиги, голови облради Сергія Татусяка, заступників голів ОДА та ОР, начальників управлінь, голів деяких районних адміністрацій.

Микола Джига підбив попередні результати проведення благоустрою та поліпшення санітарного стану території області у підготовці до Великодніх та Травневих свят. Він відзначив, що за останню декаду березня більшість районів покращили ситуацію щодо прибирання та вивезення сміття, однак й досі не виконане основне завдання голови ОДА:
– Ще раз наголошую на виконанні доручення, яке дане керівникам районів – у кожному селі повинно бути організоване контрольоване сміттєзвалище. Бо наші стихійні смітники – це вже проблема не екологічна, а соціальна. Дійде до того, що нам не буде потрібен ніякий землетрус – ми самі себе знищимо, – зауважив М.Джига.
Сергій Татусяк доповів колегії про заходи щодо благоустрою, в яких бере участь обласна Рада. Зокрема, голова разом з очільниками деяких постійних комісій виїжджав до села Агрономічного, яке у Вінницькому районі має одні з найгірших показників із засміченості.
– Коли ми виїхали на територію цієї сільради, то побачили, що там відсутня будь-яка організація роботи з прибирання. Разом з депутатами ми напрацювали рекомендації щодо благоустрою Агрономічного і просимо їх внести до рішення колегії, – зазначив Сергій Татусяк.
Голова Вінницької райдержадміністрації Павло Векліч не заперечує плачевного стану району в плані чистоти і санітарії, але пояснює це об’єктивними причинами.
– Наш район специфічний, оскільки багато його територій знаходяться в околицях Вінниці. Проблема ще й в іншому – за останні роки в районі не було укладено жодного договору жодною сільрадою про санкціоноване вивезення сміття. Ми зараз почали підписувати такі угоди, відтак збір і вивіз сміття буде врегульовано, – пообіцяв П.Векліч.
Микола Джига закликав працівників управління ЖКГ, ДАІ, райавтодору, лісівників допомогти Вінницькому району навести порядок до Великодня.
Також голова ОДА подякував керівникам районів, які справляються з поставленими завданнями щодо благоустрою і попередив про жорсткі і часті перевірки тих районів, де ситуація гірша.
Згідно з рішенням колегії чергову контрольну перевірку благоустрою та санітарного стану територій області заплановано здійснити до 12 квітня, коли Вінниччина разом з усією Україною відзначатиме 50-річчя вітчизняної космонавтики.


 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація