Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Козятинщині обрали найкращу старшокласницю Роздрукувати

З ініціативи відділу освіти Козятинської райдержадміністрації в місті відбувся конкурс «Міс суперстаршокласниця». 15 територіальних громад направили своїх найкращих учениць для участі в конкурсі. В складі журі були перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. Меценатів заходу представляли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники відділень банків, приватні підприємці, сільські та селищні голови.

Конкурсантки змагались у різних номінаціях. Учениці підготували розповіді про свої мрії та майбутню професію, номери в стилі «Мілітарі» та «Український fashiоn».

Перед глядачами та вболівальниками виступили дитячі творчі колективи, ансамбль «Зорецвіт». Святкове дійство закінчилось нагородженням учасниць конкурсу цінними подарунками.

– Такий конкурс – це не тільки свято краси і талантів. Він допомагає не забувати, що головне в людині – це краса душі, сила волі, завдяки яким можна подолати будь-які життєві перешкоди, здійснити свої мрії, отримати бажаний результат, – зазначила у своєму вітальному слові перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

За підсумками голосування, перемогу в конкурсі «Міс суперстаршокласниця» отримала учениця 11 класу Безіменської ЗНВК Козятинського району Євгенія Закосовська.

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 11:08
Оновлено: 10 квітня 2017 року, 10:56
Переглядів: 1806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація