23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Козятинщині обрали найкращу старшокласницю Роздрукувати

З ініціативи відділу освіти Козятинської райдержадміністрації в місті відбувся конкурс «Міс суперстаршокласниця». 15 територіальних громад направили своїх найкращих учениць для участі в конкурсі. В складі журі були перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. Меценатів заходу представляли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники відділень банків, приватні підприємці, сільські та селищні голови.

Конкурсантки змагались у різних номінаціях. Учениці підготували розповіді про свої мрії та майбутню професію, номери в стилі «Мілітарі» та «Український fashiоn».

Перед глядачами та вболівальниками виступили дитячі творчі колективи, ансамбль «Зорецвіт». Святкове дійство закінчилось нагородженням учасниць конкурсу цінними подарунками.

– Такий конкурс – це не тільки свято краси і талантів. Він допомагає не забувати, що головне в людині – це краса душі, сила волі, завдяки яким можна подолати будь-які життєві перешкоди, здійснити свої мрії, отримати бажаний результат, – зазначила у своєму вітальному слові перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

За підсумками голосування, перемогу в конкурсі «Міс суперстаршокласниця» отримала учениця 11 класу Безіменської ЗНВК Козятинського району Євгенія Закосовська.

Повернутись Створено: 10 квітня 2017 року, 11:08
Оновлено: 10 квітня 2017 року, 10:56
Переглядів: 1544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація