Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На Козятинщині реалізовуватиметься польський проект Роздрукувати

З червня по жовтень на Вінниччині реалізовуватиметься польський проект «Напрямок південно-східний» в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Співпраця з Полонією та поляками за кордоном у 2013 році». Його впроваджують Товариство промоції і розвитку Землі Клечевської та гміна Клечев Великопольського воєводства.

Суть проекту – залучити представників полонійного середовища до економічних процесів тієї країни, де вони мешкають, та Польщі. Це робитиметься шляхом інформаційних семінарів, тренінгів та практичних заходів.

Партнером поляків у проекті виступив Вінницький обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».

3 червня голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцькі та аніматор проекту Міхал Чайор зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Гості поінформували голову про суть проекту та висловили сподівання на співпрацю в інших сферах.

– У нас з Україною, з полонійними організаціями, які є тут, дуже сильні культурні контакти. Але, крім цього, ми хочемо, щоб зміцнювалися й економічні контакти, бо вони є найсильніші, – аргументував важливість проекту Міхал Козліцькі.

Гість додав, що в ході проекту вони знайомитимуть між собою українських та польських бізнесменів, вчитимуть, як відкрити власний бізнес за кордоном, як шукати партнерів та інвесторів. Пан Козліцькі повідомив, що вартість проекту – 220 тисяч злотих, з яких 200 тисяч платить МЗС Польщі, а 20 тисяч – гміна Клечев. Українська сторона фінансової участі у проекті не бере.

Сергій Татусяк запевнив колег у всілякому сприянню реалізації проекту «Напрямок південно-східний».

– Ми вітаємо будь-які проекти, які впроваджуються безпосередньо на рівні територіальних громад, як у даному випадку в Козятині. Нам важливо, щоб жителі особисто включалися в громадську діяльність, відчуваючи, що вони можуть самостійно формувати зміни у своєму житті і житті громади, – зауважив С.Татусяк.

Як повідомили польські партнери, наступний семінар в рамках проекту буде присвячений митним процедурам, котрі часто є гальмівним фактором для бізнесменів у відкритті справи за кордоном. Експерти мають намір розвіяти певні міфи та надати правову інформацію з даної тематики.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 14:10 Переглядів: 1177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація