23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Козятинщині реалізовуватиметься польський проект Роздрукувати

З червня по жовтень на Вінниччині реалізовуватиметься польський проект «Напрямок південно-східний» в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Співпраця з Полонією та поляками за кордоном у 2013 році». Його впроваджують Товариство промоції і розвитку Землі Клечевської та гміна Клечев Великопольського воєводства.

Суть проекту – залучити представників полонійного середовища до економічних процесів тієї країни, де вони мешкають, та Польщі. Це робитиметься шляхом інформаційних семінарів, тренінгів та практичних заходів.

Партнером поляків у проекті виступив Вінницький обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».

3 червня голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцькі та аніматор проекту Міхал Чайор зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Гості поінформували голову про суть проекту та висловили сподівання на співпрацю в інших сферах.

– У нас з Україною, з полонійними організаціями, які є тут, дуже сильні культурні контакти. Але, крім цього, ми хочемо, щоб зміцнювалися й економічні контакти, бо вони є найсильніші, – аргументував важливість проекту Міхал Козліцькі.

Гість додав, що в ході проекту вони знайомитимуть між собою українських та польських бізнесменів, вчитимуть, як відкрити власний бізнес за кордоном, як шукати партнерів та інвесторів. Пан Козліцькі повідомив, що вартість проекту – 220 тисяч злотих, з яких 200 тисяч платить МЗС Польщі, а 20 тисяч – гміна Клечев. Українська сторона фінансової участі у проекті не бере.

Сергій Татусяк запевнив колег у всілякому сприянню реалізації проекту «Напрямок південно-східний».

– Ми вітаємо будь-які проекти, які впроваджуються безпосередньо на рівні територіальних громад, як у даному випадку в Козятині. Нам важливо, щоб жителі особисто включалися в громадську діяльність, відчуваючи, що вони можуть самостійно формувати зміни у своєму житті і житті громади, – зауважив С.Татусяк.

Як повідомили польські партнери, наступний семінар в рамках проекту буде присвячений митним процедурам, котрі часто є гальмівним фактором для бізнесменів у відкритті справи за кордоном. Експерти мають намір розвіяти певні міфи та надати правову інформацію з даної тематики.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 14:10 Переглядів: 1094

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація