21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Козятинщині реалізовуватиметься польський проект Роздрукувати

З червня по жовтень на Вінниччині реалізовуватиметься польський проект «Напрямок південно-східний» в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Співпраця з Полонією та поляками за кордоном у 2013 році». Його впроваджують Товариство промоції і розвитку Землі Клечевської та гміна Клечев Великопольського воєводства.

Суть проекту – залучити представників полонійного середовища до економічних процесів тієї країни, де вони мешкають, та Польщі. Це робитиметься шляхом інформаційних семінарів, тренінгів та практичних заходів.

Партнером поляків у проекті виступив Вінницький обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».

3 червня голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцькі та аніматор проекту Міхал Чайор зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Гості поінформували голову про суть проекту та висловили сподівання на співпрацю в інших сферах.

– У нас з Україною, з полонійними організаціями, які є тут, дуже сильні культурні контакти. Але, крім цього, ми хочемо, щоб зміцнювалися й економічні контакти, бо вони є найсильніші, – аргументував важливість проекту Міхал Козліцькі.

Гість додав, що в ході проекту вони знайомитимуть між собою українських та польських бізнесменів, вчитимуть, як відкрити власний бізнес за кордоном, як шукати партнерів та інвесторів. Пан Козліцькі повідомив, що вартість проекту – 220 тисяч злотих, з яких 200 тисяч платить МЗС Польщі, а 20 тисяч – гміна Клечев. Українська сторона фінансової участі у проекті не бере.

Сергій Татусяк запевнив колег у всілякому сприянню реалізації проекту «Напрямок південно-східний».

– Ми вітаємо будь-які проекти, які впроваджуються безпосередньо на рівні територіальних громад, як у даному випадку в Козятині. Нам важливо, щоб жителі особисто включалися в громадську діяльність, відчуваючи, що вони можуть самостійно формувати зміни у своєму житті і житті громади, – зауважив С.Татусяк.

Як повідомили польські партнери, наступний семінар в рамках проекту буде присвячений митним процедурам, котрі часто є гальмівним фактором для бізнесменів у відкритті справи за кордоном. Експерти мають намір розвіяти певні міфи та надати правову інформацію з даної тематики.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 14:10 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація