Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Козятинщині реалізовуватиметься польський проект Роздрукувати

З червня по жовтень на Вінниччині реалізовуватиметься польський проект «Напрямок південно-східний» в рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Співпраця з Полонією та поляками за кордоном у 2013 році». Його впроваджують Товариство промоції і розвитку Землі Клечевської та гміна Клечев Великопольського воєводства.

Суть проекту – залучити представників полонійного середовища до економічних процесів тієї країни, де вони мешкають, та Польщі. Це робитиметься шляхом інформаційних семінарів, тренінгів та практичних заходів.

Партнером поляків у проекті виступив Вінницький обласний осередок Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина».

3 червня голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцькі та аніматор проекту Міхал Чайор зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Гості поінформували голову про суть проекту та висловили сподівання на співпрацю в інших сферах.

– У нас з Україною, з полонійними організаціями, які є тут, дуже сильні культурні контакти. Але, крім цього, ми хочемо, щоб зміцнювалися й економічні контакти, бо вони є найсильніші, – аргументував важливість проекту Міхал Козліцькі.

Гість додав, що в ході проекту вони знайомитимуть між собою українських та польських бізнесменів, вчитимуть, як відкрити власний бізнес за кордоном, як шукати партнерів та інвесторів. Пан Козліцькі повідомив, що вартість проекту – 220 тисяч злотих, з яких 200 тисяч платить МЗС Польщі, а 20 тисяч – гміна Клечев. Українська сторона фінансової участі у проекті не бере.

Сергій Татусяк запевнив колег у всілякому сприянню реалізації проекту «Напрямок південно-східний».

– Ми вітаємо будь-які проекти, які впроваджуються безпосередньо на рівні територіальних громад, як у даному випадку в Козятині. Нам важливо, щоб жителі особисто включалися в громадську діяльність, відчуваючи, що вони можуть самостійно формувати зміни у своєму житті і житті громади, – зауважив С.Татусяк.

Як повідомили польські партнери, наступний семінар в рамках проекту буде присвячений митним процедурам, котрі часто є гальмівним фактором для бізнесменів у відкритті справи за кордоном. Експерти мають намір розвіяти певні міфи та надати правову інформацію з даної тематики.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 14:10 Переглядів: 1224

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація