Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Крижопільщині відбулося літературно-мистецьке свято „Бортнякова весна” Роздрукувати

19 травня в Жабокрицькій школі Крижопільського району відбулося вшанування пам’яті поета, публіциста, перекладача, літературознавця, громадського діяча Анатолія Бортняка. Вже всьоме відбувається велике дійство в стінах закладу. Святкові заходи заплановані в два етапи: в Жабокрицькій середній школі та в Крижопільському районному Будинку культури.

У заходах в селі Жабокрич взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови Крижопільської районної ради Іван Русін, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, сільський голова Марія Вербовецька, письменники з Вінниці та Києва Валентина Сторожук та Ніна Гнатюк, вдова поета Галина Бортняк, педагогічний та учнівський колективи, громадськість.

В 2010 році Міжнародне громадське об’єднання „Вінницьке земляцтво”, з метою вшанування пам’яті Анатолія Бортняка, заснувало літературну премію його імені за кращу поетичну книгу. Лауреатами премії стали Петро Осадчук, Ганна Чубич, Тетяна Яковенко, Валентина Сторожук, Петро Перебийніс, Станіслав Чернілецький.

В цьому році заступник голови „Вінницького земляцтва” у Києві Ніна Гнатюк вручила диплом новому лауреату премії імені Анатолія Бортняка – Василю Гарвасюку.

Під час заходів, що відбувалися в Крижопільському районному Будинку культури,  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія привітала присутніх зі святом та вручила Почесну грамоту вчительці, поетесі, громадському діячеві, члену Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Наталії Струтинській з нагоди відзначення „Бортнякової весни”. Лауреат премії імені А. Бортняка Василь Гарвасюк з нагоди свята подарував збірку своїх поезій Людмилі Щербаківській.

Впродовж дійства звучали безсмерті твори Анатолія Бортняка, поетів-земляків, лунали пісні про рідний край, єдину та неподільну Україну.

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 14:56 Переглядів: 1954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація