9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Крижопільщині відбулося літературно-мистецьке свято „Бортнякова весна” Роздрукувати

19 травня в Жабокрицькій школі Крижопільського району відбулося вшанування пам’яті поета, публіциста, перекладача, літературознавця, громадського діяча Анатолія Бортняка. Вже всьоме відбувається велике дійство в стінах закладу. Святкові заходи заплановані в два етапи: в Жабокрицькій середній школі та в Крижопільському районному Будинку культури.

У заходах в селі Жабокрич взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови Крижопільської районної ради Іван Русін, заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, сільський голова Марія Вербовецька, письменники з Вінниці та Києва Валентина Сторожук та Ніна Гнатюк, вдова поета Галина Бортняк, педагогічний та учнівський колективи, громадськість.

В 2010 році Міжнародне громадське об’єднання „Вінницьке земляцтво”, з метою вшанування пам’яті Анатолія Бортняка, заснувало літературну премію його імені за кращу поетичну книгу. Лауреатами премії стали Петро Осадчук, Ганна Чубич, Тетяна Яковенко, Валентина Сторожук, Петро Перебийніс, Станіслав Чернілецький.

В цьому році заступник голови „Вінницького земляцтва” у Києві Ніна Гнатюк вручила диплом новому лауреату премії імені Анатолія Бортняка – Василю Гарвасюку.

Під час заходів, що відбувалися в Крижопільському районному Будинку культури,  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія привітала присутніх зі святом та вручила Почесну грамоту вчительці, поетесі, громадському діячеві, члену Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Наталії Струтинській з нагоди відзначення „Бортнякової весни”. Лауреат премії імені А. Бортняка Василь Гарвасюк з нагоди свята подарував збірку своїх поезій Людмилі Щербаківській.

Впродовж дійства звучали безсмерті твори Анатолія Бортняка, поетів-земляків, лунали пісні про рідний край, єдину та неподільну Україну.

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 14:56 Переглядів: 2293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація