Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Кубку з футболу єдина дівчина Софія Бондарчук стала найкращим гравцем Роздрукувати

У Вапнярській ОТГ, що у Томашпільському районі, відбулось довгоочікуване футбольне свято, приурочене до Дня Незалежності України.

На стадіоні «Локомотив» зібрались учасники та любителі футболу. Гравці 2004-2005 років народження змагалися за цінні подарунки і переможні кубки від ініціаторки спортивного заходу – депутата обласної Ради, голови ГО «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір. Головний приз – поїздка на гру «Динамо-Київ».

Змагання видалось запеклим, адже у турнірі взяли участь 8 команд: «Нива МЕТР» (Тростянець), «Нива» та «Прем‘єр-Нива» (Вінниця), «Колос» (Піщанка), ФК «Шпиків» (Шпиків), «Строїнці» (с. Строїнці, Тиврівський район), «Колос» (Чернівці), «Мрія» та «Мрія-1» (Вапнярка).

За результатами футбольної боротьби першість заслужено виборола команда «Мрія» (Вапнярка), гравці якої у фіналі здолали суперників з «Ниви» (Вінниця) з рахунком 4:0. Тепер юні вапнярчани поїдуть до столиці на найближчу гру однієї з кращих команд України – «Динамо» (Київ.)

– Ці юні хлопці та дівчата  – майбутнє українського футболу. Насправді, по великому рахунку, сьогодні не стільки важливо, хто є кращим, важливо, щоб такі турніри були можливістю для молоді показати свої професійні уміння та перейняти хороші навички у інших. Дуже хочеться, щоб такі заходи стали доброю традицією для кожної з громад, щоб підтримувався дитячий спорт. Наше спільне завдання, щоб здоровий спосіб життя набував все більшої популярності. Я особисто намагаюся підтримувати спортивні заходи та проекти, спрямовані на популяризацію активного способу життя. На рідній Тростянеччині цьогоріч спільними зусиллями вдалось відкрити реконструйований спортивний комплекс, де нині розміщено більше 20 гуртків для молоді, – підкреслила Лариса Білозір.

Варто зазначити, що жодна команда-учасниця не залишилась без подарунків, всі вони отримали футбольні м'ячі для тренувань. А кращі гравці ще й персональні подарунки. Тож кращими гравцями турніру стали Дмитро Черней, Денис Московчук, Софія Бондарчук (єдина дівчина на змаганнях), Станіслав Білан, Петро Чехов, Максим Санукевич.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 10:54 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація