23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Кубок Вінницької області з шахів приїхало 88 юних спортсменів Роздрукувати

З 29 по 30  квітня Могилів-Подільський гостинно приймав учасників відкритого Кубка Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Могилів-Подільський вперше приймав таке широке коло шахістів і вперше проводив турнір загальнообласного рівня. До  міста з'їхалися  88 спортсменів з  Вінниці, Тиврова, Козятина, Тульчина, Бару, потужна команда була представлена Могилів-Подільською школою з шахів «Вацак», прибули шахісти і з сусіднього Кам’янця-Подільського. Наймолодша учасниця – Катерина Баніна приїхала з Вінниці, їй за два дні до відкриття Кубка виповнилося всього 5 років.

Офіційне відкриття змагань інтелектуалів проходило в Будинку школярів. Зі сцени учасників вітали заступник міського голови Віталій Криган, депутат обласної Ради, засновник школи «Вацак», за фінансовим сприянням якого проводився обласний турнір, Геннадій Вацак, президент обласної шахової федерації, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, директор Вінницької ДЮСШ №6, заслужений тренер України, міжнародний майстер, головний суддя змагань Микола Боднар.

Тихі поєдинки проходили в один загальний турнір за швейцарською системою у 9 турів. «Чорно-білі» бої тривали два дні, під час  яких зіграно близько 500 партій.

Окрім цього, на учасників чекала і культурно-розважальна програма, екскурсія по місту, відвідини місцевого краєзнавчого музею.

За результатами змагань, Кубок Вінницької області з шахів серед юніорів поїхав до Вінниці - учня спеціалізованої шахово-шашкової школи №6 Дмитра Щербину визнано абсолютним переможцем. Переможці та призери отримали медалі, премії та солодкі подарунки. Призовий фонд і подарунки з солодощами для всіх учасників забезпечив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Спеціальним призом відзначена і наймолодша учасниця турніру Катерина Баніна.

- Дякую за таку організацію на високому рівні. Було продумано все до найменших дрібниць, учасники були забезпечені комфортними місцями проживання, харчуванням, був і культурний блок турніру.  А щодо призового фонду, то такого розмаху ми й не чекали! Ми почули багато схвальних відгуків від тренерів, батьків і самих дітей. Це приємно, коли так гарно оцінюють організацію змагань. Тож вирішили, що наступні змагання з шахів також пройдуть в Могилеві-Подільському, і вони будуть вже всеукраїнські, - зазначив президент обласної шахової федерації Юрій  Яремчук.

- Ми готові прийняти учасників нових змагань з шахів, навіть і зі всієї України. Могилів-Подільський завжди радий гостям, тож чекаємо на любителів інтелектуального виду спорту, - запевнив депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 10:45 Переглядів: 559

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація