21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

На Кубок Вінницької області з шахів приїхало 88 юних спортсменів Роздрукувати

З 29 по 30  квітня Могилів-Подільський гостинно приймав учасників відкритого Кубка Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Могилів-Подільський вперше приймав таке широке коло шахістів і вперше проводив турнір загальнообласного рівня. До  міста з'їхалися  88 спортсменів з  Вінниці, Тиврова, Козятина, Тульчина, Бару, потужна команда була представлена Могилів-Подільською школою з шахів «Вацак», прибули шахісти і з сусіднього Кам’янця-Подільського. Наймолодша учасниця – Катерина Баніна приїхала з Вінниці, їй за два дні до відкриття Кубка виповнилося всього 5 років.

Офіційне відкриття змагань інтелектуалів проходило в Будинку школярів. Зі сцени учасників вітали заступник міського голови Віталій Криган, депутат обласної Ради, засновник школи «Вацак», за фінансовим сприянням якого проводився обласний турнір, Геннадій Вацак, президент обласної шахової федерації, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, директор Вінницької ДЮСШ №6, заслужений тренер України, міжнародний майстер, головний суддя змагань Микола Боднар.

Тихі поєдинки проходили в один загальний турнір за швейцарською системою у 9 турів. «Чорно-білі» бої тривали два дні, під час  яких зіграно близько 500 партій.

Окрім цього, на учасників чекала і культурно-розважальна програма, екскурсія по місту, відвідини місцевого краєзнавчого музею.

За результатами змагань, Кубок Вінницької області з шахів серед юніорів поїхав до Вінниці - учня спеціалізованої шахово-шашкової школи №6 Дмитра Щербину визнано абсолютним переможцем. Переможці та призери отримали медалі, премії та солодкі подарунки. Призовий фонд і подарунки з солодощами для всіх учасників забезпечив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Спеціальним призом відзначена і наймолодша учасниця турніру Катерина Баніна.

- Дякую за таку організацію на високому рівні. Було продумано все до найменших дрібниць, учасники були забезпечені комфортними місцями проживання, харчуванням, був і культурний блок турніру.  А щодо призового фонду, то такого розмаху ми й не чекали! Ми почули багато схвальних відгуків від тренерів, батьків і самих дітей. Це приємно, коли так гарно оцінюють організацію змагань. Тож вирішили, що наступні змагання з шахів також пройдуть в Могилеві-Подільському, і вони будуть вже всеукраїнські, - зазначив президент обласної шахової федерації Юрій  Яремчук.

- Ми готові прийняти учасників нових змагань з шахів, навіть і зі всієї України. Могилів-Подільський завжди радий гостям, тож чекаємо на любителів інтелектуального виду спорту, - запевнив депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 10:45 Переглядів: 616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація