Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Кубок Вінницької області з шахів приїхало 88 юних спортсменів Роздрукувати

З 29 по 30  квітня Могилів-Подільський гостинно приймав учасників відкритого Кубка Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Могилів-Подільський вперше приймав таке широке коло шахістів і вперше проводив турнір загальнообласного рівня. До  міста з'їхалися  88 спортсменів з  Вінниці, Тиврова, Козятина, Тульчина, Бару, потужна команда була представлена Могилів-Подільською школою з шахів «Вацак», прибули шахісти і з сусіднього Кам’янця-Подільського. Наймолодша учасниця – Катерина Баніна приїхала з Вінниці, їй за два дні до відкриття Кубка виповнилося всього 5 років.

Офіційне відкриття змагань інтелектуалів проходило в Будинку школярів. Зі сцени учасників вітали заступник міського голови Віталій Криган, депутат обласної Ради, засновник школи «Вацак», за фінансовим сприянням якого проводився обласний турнір, Геннадій Вацак, президент обласної шахової федерації, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, директор Вінницької ДЮСШ №6, заслужений тренер України, міжнародний майстер, головний суддя змагань Микола Боднар.

Тихі поєдинки проходили в один загальний турнір за швейцарською системою у 9 турів. «Чорно-білі» бої тривали два дні, під час  яких зіграно близько 500 партій.

Окрім цього, на учасників чекала і культурно-розважальна програма, екскурсія по місту, відвідини місцевого краєзнавчого музею.

За результатами змагань, Кубок Вінницької області з шахів серед юніорів поїхав до Вінниці - учня спеціалізованої шахово-шашкової школи №6 Дмитра Щербину визнано абсолютним переможцем. Переможці та призери отримали медалі, премії та солодкі подарунки. Призовий фонд і подарунки з солодощами для всіх учасників забезпечив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Спеціальним призом відзначена і наймолодша учасниця турніру Катерина Баніна.

- Дякую за таку організацію на високому рівні. Було продумано все до найменших дрібниць, учасники були забезпечені комфортними місцями проживання, харчуванням, був і культурний блок турніру.  А щодо призового фонду, то такого розмаху ми й не чекали! Ми почули багато схвальних відгуків від тренерів, батьків і самих дітей. Це приємно, коли так гарно оцінюють організацію змагань. Тож вирішили, що наступні змагання з шахів також пройдуть в Могилеві-Подільському, і вони будуть вже всеукраїнські, - зазначив президент обласної шахової федерації Юрій  Яремчук.

- Ми готові прийняти учасників нових змагань з шахів, навіть і зі всієї України. Могилів-Подільський завжди радий гостям, тож чекаємо на любителів інтелектуального виду спорту, - запевнив депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 10:45 Переглядів: 656

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація