21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Кубок Вінницької області з шахів приїхало 88 юних спортсменів Роздрукувати

З 29 по 30  квітня Могилів-Подільський гостинно приймав учасників відкритого Кубка Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Могилів-Подільський вперше приймав таке широке коло шахістів і вперше проводив турнір загальнообласного рівня. До  міста з'їхалися  88 спортсменів з  Вінниці, Тиврова, Козятина, Тульчина, Бару, потужна команда була представлена Могилів-Подільською школою з шахів «Вацак», прибули шахісти і з сусіднього Кам’янця-Подільського. Наймолодша учасниця – Катерина Баніна приїхала з Вінниці, їй за два дні до відкриття Кубка виповнилося всього 5 років.

Офіційне відкриття змагань інтелектуалів проходило в Будинку школярів. Зі сцени учасників вітали заступник міського голови Віталій Криган, депутат обласної Ради, засновник школи «Вацак», за фінансовим сприянням якого проводився обласний турнір, Геннадій Вацак, президент обласної шахової федерації, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, директор Вінницької ДЮСШ №6, заслужений тренер України, міжнародний майстер, головний суддя змагань Микола Боднар.

Тихі поєдинки проходили в один загальний турнір за швейцарською системою у 9 турів. «Чорно-білі» бої тривали два дні, під час  яких зіграно близько 500 партій.

Окрім цього, на учасників чекала і культурно-розважальна програма, екскурсія по місту, відвідини місцевого краєзнавчого музею.

За результатами змагань, Кубок Вінницької області з шахів серед юніорів поїхав до Вінниці - учня спеціалізованої шахово-шашкової школи №6 Дмитра Щербину визнано абсолютним переможцем. Переможці та призери отримали медалі, премії та солодкі подарунки. Призовий фонд і подарунки з солодощами для всіх учасників забезпечив депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Спеціальним призом відзначена і наймолодша учасниця турніру Катерина Баніна.

- Дякую за таку організацію на високому рівні. Було продумано все до найменших дрібниць, учасники були забезпечені комфортними місцями проживання, харчуванням, був і культурний блок турніру.  А щодо призового фонду, то такого розмаху ми й не чекали! Ми почули багато схвальних відгуків від тренерів, батьків і самих дітей. Це приємно, коли так гарно оцінюють організацію змагань. Тож вирішили, що наступні змагання з шахів також пройдуть в Могилеві-Подільському, і вони будуть вже всеукраїнські, - зазначив президент обласної шахової федерації Юрій  Яремчук.

- Ми готові прийняти учасників нових змагань з шахів, навіть і зі всієї України. Могилів-Подільський завжди радий гостям, тож чекаємо на любителів інтелектуального виду спорту, - запевнив депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Повернутись Створено: 3 травня 2017 року, 10:45 Переглядів: 583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація