Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Міжнародному економічному форумі у Криниці-Здруй розглянули економічну ситуацію в Україні Роздрукувати

27-й Міжнародний економічний форум, що відбувся у польському місті Криниця-Здруй, – це найбільша зустріч представників економічної та політичної еліти Центрально-Східної Європи. Цього року міжнародний форум проходив під гаслом «Проект Європа. Рецепт на наступні десятиліття». Його відвідали понад 3 000 учасників з країн Угорщини, Австрії, Чехії, Словаччини, Балтії, Росії, Білорусі та України.

Вінниччину представляли депутати обласної Ради Геннадій Мазур, Тарас Фурман, Володимир Василишен, Василь Ліцький, представники місцевих органів самоврядування, громадські діячі, підприємці.

Цього року українські питання розглядались на таких локаціях: «Польща – Україна. У пошуках нової моделі партнерства і співробітництва», «Україна 2014-2017: прогрес і розчарування», «Трудові мігранти з України – на європейський ринок праці», «Гібридні війни Російської Федерації проти України, країн Балтії та Польщі. Як протидіяти?».

– Хотілось на форумі почути більш чітку позицію українських політиків у відстоюванні економічних, політичних та соціальних інтересів країни. Зокрема, у вечірній дискусійній панелі на тему: «Країни з розвиваючою економікою –небезпечний суперник чи важливий економічний партнер» розглядалось питання ринку землі, внесення та прийняття у Верховній Раді України законопроекту «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». На жаль, чіткої відповіді із зазначених питань, я так і не почув, – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур.

За його словами, неоднозначною була доповідь президентів Грузії і Македонії, які виступили щодо необхідності більш чіткої позиції та орієнтирів в соціальному, економічному та політичному аспекті на вступ до Європейського Союзу. Але варто зазначити, що ефективність міжнародних контактів, у значній мірі, впливає на соціальний і економічний розвиток країн.

 

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 16:13 Переглядів: 552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація