Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На Міжнародному економічному форумі у Криниці-Здруй розглянули економічну ситуацію в Україні Роздрукувати

27-й Міжнародний економічний форум, що відбувся у польському місті Криниця-Здруй, – це найбільша зустріч представників економічної та політичної еліти Центрально-Східної Європи. Цього року міжнародний форум проходив під гаслом «Проект Європа. Рецепт на наступні десятиліття». Його відвідали понад 3 000 учасників з країн Угорщини, Австрії, Чехії, Словаччини, Балтії, Росії, Білорусі та України.

Вінниччину представляли депутати обласної Ради Геннадій Мазур, Тарас Фурман, Володимир Василишен, Василь Ліцький, представники місцевих органів самоврядування, громадські діячі, підприємці.

Цього року українські питання розглядались на таких локаціях: «Польща – Україна. У пошуках нової моделі партнерства і співробітництва», «Україна 2014-2017: прогрес і розчарування», «Трудові мігранти з України – на європейський ринок праці», «Гібридні війни Російської Федерації проти України, країн Балтії та Польщі. Як протидіяти?».

– Хотілось на форумі почути більш чітку позицію українських політиків у відстоюванні економічних, політичних та соціальних інтересів країни. Зокрема, у вечірній дискусійній панелі на тему: «Країни з розвиваючою економікою –небезпечний суперник чи важливий економічний партнер» розглядалось питання ринку землі, внесення та прийняття у Верховній Раді України законопроекту «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». На жаль, чіткої відповіді із зазначених питань, я так і не почув, – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур.

За його словами, неоднозначною була доповідь президентів Грузії і Македонії, які виступили щодо необхідності більш чіткої позиції та орієнтирів в соціальному, економічному та політичному аспекті на вступ до Європейського Союзу. Але варто зазначити, що ефективність міжнародних контактів, у значній мірі, впливає на соціальний і економічний розвиток країн.

 

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 16:13 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація