Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На Могилів-Подільщині віднайшли об’єднавчу ідею Роздрукувати

Серед районів, які торік обласна влада критикувала за повільні темпи виконання поставлених завдань, був і Могилів-Подільський. Втім, на кінець минулого року район підтягнув доведені показники і напрацював детальний план роботи на 2014 рік.

У переліку того, що могилівчани хочуть зробити, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов називає завершення ремонтів в усіх ФАПах та амбулаторіях. Наразі відремонтований 31 заклад первинної ланки медицини з 52 існуючих. На відновлювальні роботи потратили 4,2 млн. грн. (3 млн. грн. - позабюджетні), цьогоріч запланували на відповідні роботи також 4 млн. грн.

У шкільних закладах планується повна заміна вікон на пластикові і старих дерев’яних підлог, оснащення їх мультимедійними дошками та сучасними партами. Минулоріч увагу приділяли дошкільним закладам, харчоблокам та санвузлам. На ці та інші роботи витратили 2 млн. грн. (1 млн. грн. - позабюджений).

Як зауважив директор Департаменту освіти і науки ОДА І.Івасюк, Могилів-Подільському району найважче впорядковувати матеріально-технічну базу освітніх закладів, оскільки 28 шкіл із 32-х розташовані у пристосованих приміщеннях.

В галузі культури, як повідомив М.Вдовцов, цьогоріч ставку роблять на розвиток музейної справи. Планують відкрити музеї вина, ткацтва, гончарства та організувати туристичні центри у селах Карпівка (музей Старицького М.П.) і Кукавка (музей Тропініна В.А.).

Про здобутки району у соціальній сфері, галузях АПК та ЖКГ голова райдержадміністрації висловлюється критично:

– Ми не задоволені зробленим. Могли б зробити більше, але в нас присутній соціальний скептицизм на селі і була відсутня об’єднавча ідея. Зараз вона є і називається «Моє рідне село», – підсумував свій звіт М.Вдовцов.

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 16:05 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація