9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На Могилів-Подільщині віднайшли об’єднавчу ідею Роздрукувати

Серед районів, які торік обласна влада критикувала за повільні темпи виконання поставлених завдань, був і Могилів-Подільський. Втім, на кінець минулого року район підтягнув доведені показники і напрацював детальний план роботи на 2014 рік.

У переліку того, що могилівчани хочуть зробити, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов називає завершення ремонтів в усіх ФАПах та амбулаторіях. Наразі відремонтований 31 заклад первинної ланки медицини з 52 існуючих. На відновлювальні роботи потратили 4,2 млн. грн. (3 млн. грн. - позабюджетні), цьогоріч запланували на відповідні роботи також 4 млн. грн.

У шкільних закладах планується повна заміна вікон на пластикові і старих дерев’яних підлог, оснащення їх мультимедійними дошками та сучасними партами. Минулоріч увагу приділяли дошкільним закладам, харчоблокам та санвузлам. На ці та інші роботи витратили 2 млн. грн. (1 млн. грн. - позабюджений).

Як зауважив директор Департаменту освіти і науки ОДА І.Івасюк, Могилів-Подільському району найважче впорядковувати матеріально-технічну базу освітніх закладів, оскільки 28 шкіл із 32-х розташовані у пристосованих приміщеннях.

В галузі культури, як повідомив М.Вдовцов, цьогоріч ставку роблять на розвиток музейної справи. Планують відкрити музеї вина, ткацтва, гончарства та організувати туристичні центри у селах Карпівка (музей Старицького М.П.) і Кукавка (музей Тропініна В.А.).

Про здобутки району у соціальній сфері, галузях АПК та ЖКГ голова райдержадміністрації висловлюється критично:

– Ми не задоволені зробленим. Могли б зробити більше, але в нас присутній соціальний скептицизм на селі і була відсутня об’єднавча ідея. Зараз вона є і називається «Моє рідне село», – підсумував свій звіт М.Вдовцов.

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 16:05 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація