23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На Могилів-Подільщині віднайшли об’єднавчу ідею Роздрукувати

Серед районів, які торік обласна влада критикувала за повільні темпи виконання поставлених завдань, був і Могилів-Подільський. Втім, на кінець минулого року район підтягнув доведені показники і напрацював детальний план роботи на 2014 рік.

У переліку того, що могилівчани хочуть зробити, голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов називає завершення ремонтів в усіх ФАПах та амбулаторіях. Наразі відремонтований 31 заклад первинної ланки медицини з 52 існуючих. На відновлювальні роботи потратили 4,2 млн. грн. (3 млн. грн. - позабюджетні), цьогоріч запланували на відповідні роботи також 4 млн. грн.

У шкільних закладах планується повна заміна вікон на пластикові і старих дерев’яних підлог, оснащення їх мультимедійними дошками та сучасними партами. Минулоріч увагу приділяли дошкільним закладам, харчоблокам та санвузлам. На ці та інші роботи витратили 2 млн. грн. (1 млн. грн. - позабюджений).

Як зауважив директор Департаменту освіти і науки ОДА І.Івасюк, Могилів-Подільському району найважче впорядковувати матеріально-технічну базу освітніх закладів, оскільки 28 шкіл із 32-х розташовані у пристосованих приміщеннях.

В галузі культури, як повідомив М.Вдовцов, цьогоріч ставку роблять на розвиток музейної справи. Планують відкрити музеї вина, ткацтва, гончарства та організувати туристичні центри у селах Карпівка (музей Старицького М.П.) і Кукавка (музей Тропініна В.А.).

Про здобутки району у соціальній сфері, галузях АПК та ЖКГ голова райдержадміністрації висловлюється критично:

– Ми не задоволені зробленим. Могли б зробити більше, але в нас присутній соціальний скептицизм на селі і була відсутня об’єднавча ідея. Зараз вона є і називається «Моє рідне село», – підсумував свій звіт М.Вдовцов.

 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 16:05 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація