23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На нараді апарату обласної Ради підбито підсумки і затверджено план на тиждень Роздрукувати

24 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду щодо підсумків діяльності за минулий тиждень і затвердження нового плану заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись 24-29  березня 2014 року.

Про виконання плану заходів за минулий тиждень доповіли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, керуючий справами – Степан Нешик, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. На засіданні було детально обговорено і затверджено план заходів обласної, районних, міських  обласного значення рад, що будуть проводитись 24-29  березня 2014 року. Зокрема, планову роботу комісій обласної Ради, підготовку матеріалів на чергову сесію обласної Ради та інших запланованих заходів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко під час наради доповів про проведення міжвідомчої наради керівництва області з керівниками структурних підрозділів правоохоронних органів про невідкладні заходи з подолання корупції у Вінницькій області, забезпечення правопорядку та гарантування безпеки громадян.

- “В нинішніх умовах нестабільності і загрози територіальній цілісності держави маємо працювати злагоджено і ефективно для забезпечення основних конституційних прав і свобод вінничан, реалізації насущних завдань, що стоять перед нами, як органом місцевого самоврядування”, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 24 березня 2014 року, 16:07 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація