Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На нараді апарату обласної Ради підбито підсумки і затверджено план на тиждень Роздрукувати

24 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду щодо підсумків діяльності за минулий тиждень і затвердження нового плану заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись 24-29  березня 2014 року.

Про виконання плану заходів за минулий тиждень доповіли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, керуючий справами – Степан Нешик, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. На засіданні було детально обговорено і затверджено план заходів обласної, районних, міських  обласного значення рад, що будуть проводитись 24-29  березня 2014 року. Зокрема, планову роботу комісій обласної Ради, підготовку матеріалів на чергову сесію обласної Ради та інших запланованих заходів.

Голова обласної Ради Сергій Свитко під час наради доповів про проведення міжвідомчої наради керівництва області з керівниками структурних підрозділів правоохоронних органів про невідкладні заходи з подолання корупції у Вінницькій області, забезпечення правопорядку та гарантування безпеки громадян.

- “В нинішніх умовах нестабільності і загрози територіальній цілісності держави маємо працювати злагоджено і ефективно для забезпечення основних конституційних прав і свобод вінничан, реалізації насущних завдань, що стоять перед нами, як органом місцевого самоврядування”, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 24 березня 2014 року, 16:07 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація