Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На нараді дали доручення усунути недоліки  у приміщенні молодіжного центру «Квадрат» Роздрукувати

Під час робочої зустрічі голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур разом з в.о. начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іваном Бойко, заступником начальника з питань експлуатації адмінбудинків Віктором Кротом, головним спеціалістом сектору технічного забезпечення управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації      Юрієм Когайчуком, начальником управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Аллою Олійник обговорили проблемні питання, які виникають під час експлуатації реконструйованого приміщення, в якому розміщено молодіжний центр «Квадрат».

19 грудня минулого року у місті відкрили обласний молодіжний центр «Квадрат». Він розташований у приміщенні по вул. Театральна, 15.  Це один із найсучасніших закладів для молоді в Україні.

З обласного бюджету було виділено 290 тис. грн для виготовлення проєктнокошторисної документації. Облдержадміністрація подала цей проєкт Державному фонду регіонального розвитку. Обласна Рада створила комунальний заклад. З Державного фонду регіонального розвитку виділено понад  9 млн грн, з обласного бюджету більше – 1 млн грн, ще 1 млн грн –  з «Бюджету громадських ініціатив» м. Вінниці. Крім того, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надало 600 тис. грн на обладнання та меблі. 

Приміщення молодіжного центру повністю пристосоване для людей із інвалідністю. Тут зручне облаштування для людей з вадами слуху та зору, з проблемами опорно-рухового aпaрaту. Є підйомники, звукові маячки, а підлога облаштована тактильною плиткою.

До речі, на утримання та заходи молодіжного центру штатною чисельністю 15 осіб 2019 року в обласному бюджеті передбачено 3 млн 750 тис. грн.

Однак, все це марніє на фоні тих проблем, які виникають у зв’язку з недобросовісним виконанням реконструкції приміщення, переконаний голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Юрій Когайчук та Віктор Крот поінформували присутніх щодо ситуації, яка виникла під час рясних дощів. Крім того, обговорили стан пожежної безпеки, невідповідності каналізації, тощо.

Геннадій Мазур зазначив, що найголовніше – це безпека людей, які приходять до «Квадрату». Гарантування пожежної безпеки є складником виробничої та іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств, установ, організацій та підприємців.

Виходячи з цього, головою комісії було дано доручення Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації спільно з підрядником, який виконував роботи з реконструкції приміщення, терміново усунути недоліки.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 10:35
Оновлено: 17 липня 2019 року, 10:55
Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація