16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

На нараді дали доручення усунути недоліки  у приміщенні молодіжного центру «Квадрат» Роздрукувати

Під час робочої зустрічі голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур разом з в.о. начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іваном Бойко, заступником начальника з питань експлуатації адмінбудинків Віктором Кротом, головним спеціалістом сектору технічного забезпечення управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації      Юрієм Когайчуком, начальником управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Аллою Олійник обговорили проблемні питання, які виникають під час експлуатації реконструйованого приміщення, в якому розміщено молодіжний центр «Квадрат».

19 грудня минулого року у місті відкрили обласний молодіжний центр «Квадрат». Він розташований у приміщенні по вул. Театральна, 15.  Це один із найсучасніших закладів для молоді в Україні.

З обласного бюджету було виділено 290 тис. грн для виготовлення проєктнокошторисної документації. Облдержадміністрація подала цей проєкт Державному фонду регіонального розвитку. Обласна Рада створила комунальний заклад. З Державного фонду регіонального розвитку виділено понад  9 млн грн, з обласного бюджету більше – 1 млн грн, ще 1 млн грн –  з «Бюджету громадських ініціатив» м. Вінниці. Крім того, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надало 600 тис. грн на обладнання та меблі. 

Приміщення молодіжного центру повністю пристосоване для людей із інвалідністю. Тут зручне облаштування для людей з вадами слуху та зору, з проблемами опорно-рухового aпaрaту. Є підйомники, звукові маячки, а підлога облаштована тактильною плиткою.

До речі, на утримання та заходи молодіжного центру штатною чисельністю 15 осіб 2019 року в обласному бюджеті передбачено 3 млн 750 тис. грн.

Однак, все це марніє на фоні тих проблем, які виникають у зв’язку з недобросовісним виконанням реконструкції приміщення, переконаний голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Юрій Когайчук та Віктор Крот поінформували присутніх щодо ситуації, яка виникла під час рясних дощів. Крім того, обговорили стан пожежної безпеки, невідповідності каналізації, тощо.

Геннадій Мазур зазначив, що найголовніше – це безпека людей, які приходять до «Квадрату». Гарантування пожежної безпеки є складником виробничої та іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств, установ, організацій та підприємців.

Виходячи з цього, головою комісії було дано доручення Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації спільно з підрядником, який виконував роботи з реконструкції приміщення, терміново усунути недоліки.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 10:35
Оновлено: 17 липня 2019 року, 10:55
Переглядів: 682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація