23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На нараді дали доручення усунути недоліки  у приміщенні молодіжного центру «Квадрат» Роздрукувати

Під час робочої зустрічі голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур разом з в.о. начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іваном Бойко, заступником начальника з питань експлуатації адмінбудинків Віктором Кротом, головним спеціалістом сектору технічного забезпечення управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації      Юрієм Когайчуком, начальником управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Аллою Олійник обговорили проблемні питання, які виникають під час експлуатації реконструйованого приміщення, в якому розміщено молодіжний центр «Квадрат».

19 грудня минулого року у місті відкрили обласний молодіжний центр «Квадрат». Він розташований у приміщенні по вул. Театральна, 15.  Це один із найсучасніших закладів для молоді в Україні.

З обласного бюджету було виділено 290 тис. грн для виготовлення проєктнокошторисної документації. Облдержадміністрація подала цей проєкт Державному фонду регіонального розвитку. Обласна Рада створила комунальний заклад. З Державного фонду регіонального розвитку виділено понад  9 млн грн, з обласного бюджету більше – 1 млн грн, ще 1 млн грн –  з «Бюджету громадських ініціатив» м. Вінниці. Крім того, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надало 600 тис. грн на обладнання та меблі. 

Приміщення молодіжного центру повністю пристосоване для людей із інвалідністю. Тут зручне облаштування для людей з вадами слуху та зору, з проблемами опорно-рухового aпaрaту. Є підйомники, звукові маячки, а підлога облаштована тактильною плиткою.

До речі, на утримання та заходи молодіжного центру штатною чисельністю 15 осіб 2019 року в обласному бюджеті передбачено 3 млн 750 тис. грн.

Однак, все це марніє на фоні тих проблем, які виникають у зв’язку з недобросовісним виконанням реконструкції приміщення, переконаний голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Юрій Когайчук та Віктор Крот поінформували присутніх щодо ситуації, яка виникла під час рясних дощів. Крім того, обговорили стан пожежної безпеки, невідповідності каналізації, тощо.

Геннадій Мазур зазначив, що найголовніше – це безпека людей, які приходять до «Квадрату». Гарантування пожежної безпеки є складником виробничої та іншої діяльності посадових осіб, працівників підприємств, установ, організацій та підприємців.

Виходячи з цього, головою комісії було дано доручення Департаменту будівництва, містобудівництва та архітектури облдержадміністрації спільно з підрядником, який виконував роботи з реконструкції приміщення, терміново усунути недоліки.

Повернутись Створено: 17 липня 2019 року, 10:35
Оновлено: 17 липня 2019 року, 10:55
Переглядів: 391

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація