9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На нараді обговорили питання реорганізації обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Роздрукувати

15 листопада під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулася робоча нарада щодо реорганізації обласного комунального підприємства «Вінницякіно». Для обговорення цього питання на засідання запросили голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура, голову постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова, голову постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмилу Станіславенко, начальника управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського, а також керівника комунального підприємства «Вінницякіно» Миколу Безносюка.

- На початку 2016 року на комісіях обласної Ради, на засіданнях робочих груп, утворених розпорядженням голови обласної Ради, активно обговорювалося питання реорганізації комунального підприємства «Вінницякіно», - зазначив Геннадій Мазур. – Керівник підприємства, відповідно до поставлених доручень, повинен був надати пропозиції щодо реорганізації підприємства та програми діяльності на 2016 рік та подальші роки. Однак, від нього не надійшло ніяких пропозицій стосовно реорганізації та підвищення ефективності діяльності підприємства.

Також Геннадій Федорович звернув увагу і на те, що в проекті фінансового плану на 2017 рік, який комунальне підприємство подало на розгляд постійній комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, вказано, що «Вінницякіно» планує в 2017 році отримувати дотацію з обласного бюджету в розмірі 1 млн. 659 тис. грн., що складає 81% до запланованих доходів підприємства на наступний рік.

За словами Геннадія Мазура, стає очевидним те, що керівництво підприємства планує і в наступному році забезпечувати його діяльність, майже в повній мірі, за рахунок коштів обласного бюджету.

- Враховуюче все вищесказане, постійною комісією з питань бюджету, фінансів та обласних програм було прийнято рішення не погоджувати фінансовий план обласного комунального підприємства «Вінницякіно» на 2017 рік до того моменту, поки не будуть прийняті конкретні моделі подальшого функціонування установи, - зауважив Геннадій Мазур.

В ході обговорення мова йшла і про оптимізацію штатної чисельності підприємства, на що керівникові закладу неодноразово рекомендували звернути увагу, але попри зауваження, ніяких рішень не приймалося. Навпаки, за результатами аналізу звіту, кількість працівників було збільшено.

Начальник управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський запропонував своє бачення вирішення цієї проблеми.

- Я за те, аби пройшли великі зміни, щоб відбулося реформування, - зауважив Станіслав Городинський. – Я маю кілька пропозицій стосовно оптимізації роботи комунального закладу. Зокрема, ліквідація КП «Вінницякіно», та на його базі створення відділу при обласній установі. Мається на увазі – Вінницький краєзнавчий музей, або обласна бібліотека К.А. Тімірязєва. Там буде працювати декілька людей, які  айматимуться наданням платних послуг на держрозрахунковій основі. На базі «Вінницякіно» створити три музеї: перший – музей під відкритим небом, другий – етнографічний музей, тобто музей народного мистецтва, а також музей раритетного кіно, де можна створити спеціальні місця та демонструвати відвідувачам старовинні фільми.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Анатолій Олійник зауважив, що враховуючи всі коментарі, на ім’я голови облдержадміністрації Валері Коровія буде направлено лист з проханням надати доручення управлінню культури та мистецтв облдержадміністрації терміново внести пропозиції щодо комунального підприємства «Вінницякіно», та врахувати всі зауваження голів профільних постійних комісій обласної Ради, які взяли участь у нараді. 

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 16:45 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація