23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На науково-практичній конференції обговорили роль бібліотеки в умовах сучасності Роздрукувати

12 вересня на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва відбулась науково-практична конференція «Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього». У 2017 році колектив бібліотеки відзначає 110 річницю її заснування. У програмі святкування цієї дати відбулась низка заходів, серед яких були відзначені нагородами різного рівня колектив та співробітники обласної бібліотеки.

Наступним етапом з відзначення цієї пам’ятної дати стало проведення науково-практичної конференції. Участь у ній взяли керівництво області, освітяни, бібліотечні працівники з Києва, Черкас, Хмельницького, Вінницької області, партнери з громадських організацій.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський разом з директором обласної бібліотеки Наталією Морозовою привітали учасників пленарного засідання. Вони вручили бібліотечним працівникам Почесні грамоти Міністерства культури України, обласної державної адміністрації та обласної Ради.

– Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради Анатолія Олійника, вітаю вас, шановні працівники бібліотечної справи, з 110-річницею з дня заснування обласної бібліотеки, з нагоди професійного свята та відкриття науково-практичної конференції. Наразі бібліотека зазнає змін, змінюються традиції, культурні і суспільні орієнтири, впроваджуються технічні новації, інформатизація, послуги і форми роботи. Все це реальне майбутнє сучасної бібліотеки, – зазначив у вітанні заступник голови облради Михайло Кременюк.

Представниця Варшавського університету Наталія Голенбієвська передала щирі вітання від керівництва з нагоди 110-річчя заснування обласної бібліотеки її директору Наталії Морозовій. Університет тісно співпрацює з бібліотекою в напрямі відновлення історичного значення польського населення, яке проживало на території Вінниччини.

Учасники конференції підбили підсумки обласного конкурсу тематичних бібліографічних видань «Читацькі студії-2017» та нагородили переможців. На презентаційній платформі оглянули книжкові експозиції, видання та виставку-мозаїку «Вінниця у слові і любові» з фонду обласної універсальної наукової бібліотеки. Крім того, обговорили роль бібліотек в контексті історії, трансформацію інтересів і запитів в часовому вимірі, бібліотеки у віртуальному просторі, сутність і розвиток краєзнавства, міжнародне співробітництво і проектну діяльність як вимогу часу, бібліотечний фонд як документальну основу діяльності книгозбірні та допомогу науковцю.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2017 року, 14:05 Переглядів: 1390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація