9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На науково-практичній конференції обговорили роль бібліотеки в умовах сучасності Роздрукувати

12 вересня на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К. А. Тімірязєва відбулась науково-практична конференція «Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього». У 2017 році колектив бібліотеки відзначає 110 річницю її заснування. У програмі святкування цієї дати відбулась низка заходів, серед яких були відзначені нагородами різного рівня колектив та співробітники обласної бібліотеки.

Наступним етапом з відзначення цієї пам’ятної дати стало проведення науково-практичної конференції. Участь у ній взяли керівництво області, освітяни, бібліотечні працівники з Києва, Черкас, Хмельницького, Вінницької області, партнери з громадських організацій.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський разом з директором обласної бібліотеки Наталією Морозовою привітали учасників пленарного засідання. Вони вручили бібліотечним працівникам Почесні грамоти Міністерства культури України, обласної державної адміністрації та обласної Ради.

– Від імені депутатського корпусу та голови обласної Ради Анатолія Олійника, вітаю вас, шановні працівники бібліотечної справи, з 110-річницею з дня заснування обласної бібліотеки, з нагоди професійного свята та відкриття науково-практичної конференції. Наразі бібліотека зазнає змін, змінюються традиції, культурні і суспільні орієнтири, впроваджуються технічні новації, інформатизація, послуги і форми роботи. Все це реальне майбутнє сучасної бібліотеки, – зазначив у вітанні заступник голови облради Михайло Кременюк.

Представниця Варшавського університету Наталія Голенбієвська передала щирі вітання від керівництва з нагоди 110-річчя заснування обласної бібліотеки її директору Наталії Морозовій. Університет тісно співпрацює з бібліотекою в напрямі відновлення історичного значення польського населення, яке проживало на території Вінниччини.

Учасники конференції підбили підсумки обласного конкурсу тематичних бібліографічних видань «Читацькі студії-2017» та нагородили переможців. На презентаційній платформі оглянули книжкові експозиції, видання та виставку-мозаїку «Вінниця у слові і любові» з фонду обласної універсальної наукової бібліотеки. Крім того, обговорили роль бібліотек в контексті історії, трансформацію інтересів і запитів в часовому вимірі, бібліотеки у віртуальному просторі, сутність і розвиток краєзнавства, міжнародне співробітництво і проектну діяльність як вимогу часу, бібліотечний фонд як документальну основу діяльності книгозбірні та допомогу науковцю.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2017 року, 14:05 Переглядів: 1607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація