5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На обласний конкурс «Людина року» надійшли подання на 108 кандидатур Роздрукувати

 Вінницька обласна Рада завершила прийом заявок для участі у обласному конкурсі на звання «Людина року». Його мета – відзначити кращих представників інтелектуальної та професійної еліти Вінниччини. Представники трудових колективів, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування,  профспілки, громадські об’єднання, осередки політичних партій та  громадські об’єднання подали на 26 номінацій 108 заявок. Найбільше претендентів  - на номінацію  «Громадський діяч року». На звання «Діяч науки» не було жодного подання.

Засідання комісії відбудеться 4 серпня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх). Імена переможців  будуть опубліковані на сайті обласної Ради. Визначені переможці отримають нагороди до Дня незалежності України: статуетки «Людина року», іменні дипломи володарів титулу та грошову премію. Також імена переможців будуть занесені на обласну Дошку пошани на площі Василя Стуса.

СПИСОК

претендентів у номінаціях конкурсу

на звання  «Людина року-2016»

 

Номінація “Громадський діяч”

1.

ІВАЩУК

Ольга Дмитрівна

Заступник керівника ГФ «Народна самооборона» Теплицького району, волонтер, організовує збір і доставку гуманітарної допомоги військовослужбовцям на Схід України, нагороджена медаллю «За гідність і патріотизм» за представленням ВО «Країна»

(Теплицька районна державна адміністрація)

2.

ВАСИЛИНИЧ

Петро Оксенович

Голова Вінницької районної організації ветеранів, нагороджений Грамотами та Подяками обласної державної адміністрації та Ради, грамотами Вінницької обласної ради організації ветеранів України, Почесною грамотою ГО «Союз ветеранів військово-морської розвідки», Подякою Української Спілки ветеранів Афганістану. Військове звання – підполковник.

(Вінницька районна державна адміністрація)

3.

ФОМІНОВ

Олександр Іванович

Голова Громадської ради при райдержадміністрації, голова громадської організації «ЩИТ.ВОЛЯ.ГРОМАДА», організатор акції «Чисті береги Дністра».

(Могилів-Подільська районна державна адміністрація)

4.

ДОРОШ

 Микола Никифорович

Краєзнавець, директор і учитель історії НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» с.Воронівці. Успішно досліджує історію Хмільницького краю, є автором багатьох статей, книг, публікацій, співавтор  ряду книг та альманахів. Лауреат обласної премії імені К.Гришина. Почесний краєзнавець України, член Національної спілки краєзнавців України, член Вінницької обласної філії Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України, член Національної спілки журналістів України.

(Хмільницька районна державна адміністрація)

5.

ОБАРА

Микола Миколайович

Очолює «Липовецький благодійний фонд громади».

(Липовецька районна державна адміністрація)

6.

ГЛАВАЦЬКА

Любов Анатоліївна

Директор установи «Центр соціальної опіки та піклування дітей» смт Вапнярка, адміністратор філії Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» в смт Вапнярка. Надає допомогу військовослужбовцям в зону АТО та їх сім’ям. Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками районного та обласного рівня, у 2015 р. – занесена на районну Дошку Пошани «Праця та звитяга Томашпільчини».

(Томашпільська районна державна адміністрація)

7.

АЛЕКСЄЄВ

Ігор Миколайович

Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Неодноразово отримував подяки від українських воїнів, має низку подяк і нагород, зокрема, відзнаки Вінницької обласної державної адміністрації. В зону АТО виїжджає особисто,  аби доставити необхідні бійцям речі.

(Громадське формування з охорони громадського порядку в місті Вінниці та Вінницькій області «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА НАРОДНА САМООБОРОНА»)

8.

МЕЛЬНИК

Микола Арсентійович

Голова Тиврівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль» з 2000 року. У 2016 році нагороджений відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним силам України».  Займається волонтерською діяльністю. Бере активну участь у громадському та суспільному житті району та області, відстоює інтереси постраждалих та ліквідаторів Чорнобильської АЕС в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Має почесні грамоти Тиврівської РДА, обласної державної адміністрації та обласної ради.

(Тиврівська районна державна адміністрація)

9.

ФУРСЕНКО

Юрій Олександрович

Громадський активіст, волонтер, начальник штабу громадського формування з охорони громадського порядку у м.Калинівка та Калинівському районі «Народна самооборона». Бере участь у наданні волонтерської допомоги бійцям АТО та дитячому будинку м.Маріуполя. Нагороджений грамотами ОДА та обласної Ради, подяками від командирів військових частин зони АТО.

(Калинівська районна державна адміністрація)

10.

ОСТРОВЕРХИЙ

Василь Іванович

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА. Постійно співпрацює з районними ЗМІ; нагороджений Почесними грамотами ОДА та обласної ради, РДА та райради.

(Шаргородська районна державна адміністрація)

11.

ЯСАКОВА

Марія Сергіївна

Відмінник освіти України, член районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» з 1996 року. Пісні на слова М.Ясакової вибороли призові місця на міжнародних конкурсах і фестивалях.

(Тульчинська районна державна адміністрація, Тульчинська районна рада)

12.

КІЛОВАТА

Діна Вікторівна

Голова Ямпільської районної організації Товариства Червоного Хреста. бере участь у вирішенні проблемних питань соціально-незахищених громадян, внутрішньо-переміщених громадян, учасників АТО, Неодноразово нагороджувалась почесними грамотами  РДА та районної ради, нагороджена Почесною відзнакою «За гуманізм» та грамотою Національного комітету Червоного Хреста України.

(Ямпільська районна державна адміністрація)

13.

ШАТІЛОВ

Микола Борисович

Директор Кунянського сільського будинку культури з 1975 року. Творчі колективи Будинку культури завжди беруть участь в численних районних, обласних святах та конкурсах. Неодноразово обирався в місцеві депутати та був занесений на районну Дошку Пошани; за його ініціативи створено церковний хор. За успіхи у роботі нагороджений численними грамотами та дипломами обласного управління культури і мистецтв, відділу культури і туризму Гайсинської РДА.

(Гайсинська районна державна адміністрація)

14.

СКАРБОВІЙЧУК

Сергій Миколайович

Голова Наглядової ради ГО «Благодійний фонд Надросся» Погребищенського району, депутат Погребищенської районної ради з 2010 року. Учасник Революції гідності у м.Києві, координатор волонтерської допомоги у Погребищенському районі. Продукти харчування були доставлені в зону АТО особисто. Він є ініціатором і організатором щорічного «Маршу вишиванок», встановлення Козацького хреста «Борцям за волю України», пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

(Погребищенська районна державна адміністрація)

15.

КАМІНСЬКА

 Наталія Орестівна

Голова правління благодійної спілки «Надія» в смт Муровані Курилівці, представник голландської організації досвідчених експертів PUM у Вінницькій області. Займає активну громадянську позицію, є організатором волонтерського руху в районі.

(Мурованокуриловецька районна рада, Мурованокуриловецька районна державна адміністрація)

16.

ГОРЛЕЙ

Володимир Савович

Громадський діяч, поет, письменник, журналіст, керівник літературно-мистецького об’єднання «Калинове гроно», член Спілки журналістів України. Автор кількох пісень. Учасник обласного літературно-мистецького об’єднання ім. В.Стуса та конгресу української інтелігенції  Вінниччини з 2005 року. Лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. М.Трублаїні. Займає активну громадську позицію. Відзначений Дипломом Міністерства України у справах молоді і спорту та Спілки письменників України, Грамотою Вінницької організації Народної спілки письменників України, Грамотою Вінницької ОДА та обласної Ради, Грамотою Жмеринської РДА та районної ради та ін.

(Жмеринська районна державна адміністрація)

17.

ПОГОНЧИК

 Григорій Олексійович

Двічі удостоєний знаків «Відмінник освіти», «Василь Сухомлинський», «Антон Макаренко», «Олександр Захаренко», «Софія Русова», переможець обласного конкурсу «Людина року» у номінації «Працівник освіти» (2011 р.), удостоєний багатьох Почесних грамот Міністерства освіти і науки України, ОДА та обласної Ради. Неодноразово обирався депутатом села, міста, району. Краєзнавець, співпрацює з міжнародними організаціями з питань Голокосту.

(Бершадська районна державна адміністрація)

18.

ТРОХИМЕНКО

Євгеній Анатолійович

Приватний підприємець ПП «Трохименко», активний член ГО «Бершадь-майдан», учасник Революції Гідності, волонтер, депутат районної ради 7 скликання від «ВО «Свобода». Співпрацює з Бершадським РВК. Веде активу громадську та депутатську діяльність на теренах району. Виступає спонсором у патріотичних, культурно-мистецьких та ін. заходах.

(Бершадська районна державна адміністрація)

19.

ЦЕХАНОВСЬКИЙ

 Леонід Броніславович

Активіст ГО «Суспільні ініціативи Козятинщини», волонтер, координує волонтерську роботу в с.Махнівка в рамках проекту «Волонтерська допомога армії», здійснює управління проектами, що отримали підтримку ОДА «Допомогти армії – виховувати патріотів» та «Свій за свого, брат за брата». Член виконавчого комітету Махнівської сільської ради.

(ГО «Суспільні ініціативи Козятинщини», Козятинська РДА)

20.

БОЯРОВ

Олег Анатолійович

Голова громадської організації «Волонтери Літинщини». Активний громадський діяч, один із співзасновників народної самооборони в Літинському районі. Займається волонтерською діяльністю. Здійснив більш ніж 40 поїздок в зону АТО, доставив військовослужбовцям понад 60 тонн продуктів харчування, амуніції та спорядження. Нагороджений відзнакою Українського козацтва «Орден козацький хрест з мечами ІІ ступеню», лауреат Регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина – 2015» у номінації «Волонтер - організація» (Допомога захисникам України). Має подяки та грамоти. Отримав медаль «За жертовність і любов до України» УПЦ Київського патріархату.

(Літинська РДА)

21.

ЩЕРБ

Наум Нусікович

Голова правління Калинівської райспоживспілки, голова ГО «Єврейська община». Нагороджений грамотами районної ради, обласного рівня та ВРУ. Отримав державну нагороду – «Заслужений працівник сфери послуг України».

(Калинівська районна державна адміністрація)

22

ДУДНІЧЕНКО

Інна

Андріївна

 

Голова громадської організації «Надія інвалідів» Досить багато зробила для створення в районі безперешкодного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їхніх прав, забезпечення рівних можливостей для цієї категорії населення.

(Іллінецька районна державна адміністрація)

23

ЗОРЯ

Василь

Михайлович

Голова Барської районної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів), активний громадський діяч та умілий організатор.

(Барська районна рада, Барська районна державна адміністрація)

24.

СОПІН

Анатолій Миколайович

Координатор волонтерського руху малих підприємців м.Калинівка, волонтер при Військово-клінічному військовому центрі Центрального регіону. Постійно проводить послідовну інформаційну, роз’яснювальну, патріотично-виховну роботі серед громади міста, району, області. Поет-аматор. Депутат Калинівської міської ради 7 скликання, нагороджений грамотами та подяками РДА та районної ради, відзнаками волонтерських і громадських організацій.

(Калинівська районна рада)

25.

ПАНАСЮК

Раїса Василівна

Директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(Вінницька міська рада)

Номінація "Депутат"

1.

ЖОВМІР

Олег Іванович

Депутат Тиврівської районної ради 7 скликання, обирається депутатом районної ради протягом 7 скликань, що свідчить про незаперечний авторитет його, як обранця. Ветеран управлінської діяльності та місцевого самоврядування. Неодноразово нагороджений Почесними грамотами обласного та районного рівня, а також Почесною грамотою Верховної Ради.

(Тиврівська районна рада)

2.

ТРИГУБЕНКО

Валерій Олександрович

Займається активною депутатською діяльністю на території свого виборчого округу, багато уваги приділяє благодійній і волонтерській діяльності. Здійснив більше 15 поїздок в зону АТО. Має подяки від командирів 4 гаубічно-самохідної артилерійської батареї  та 92 окремої механізованої бригади. Українською православною церквою Київського патріархату нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України». Має Почесну грамоту Вінницької ОДА та обласної ради. Занесено на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінниччан» (2014).

(Теплицька районна рада)

3.

ПРІДОЛОБА

Володимир Миколайович

Депутат Жмеринської районної ради 7 скликання, заступник директора ТОВ «Демидівський граніт». Фінансово підтримує футбольну команду «Граніт» с.Могилівка, постійно надає посильну спонсорську допомогу  школам і дитячим садочкам тощо. Турбується про жителів територіальної громади, особливо молодих людей, воїнів АТО. Нагороджений грамотою РДА та районної ради. Життєве кредо: «Бажанню працювати, вирішувати проблеми вік не перешкода!».

(Жмеринська районна рада)

4.

СКОЛОТЯНИЙ

Василь

Андрійович

Депутат Вінницької обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції Гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, учасник АТО, керівник ГФ «Народна самооборона» Теплицького району, голова правління ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Теплицького району за вагомий  особистий внесок у здобуття незалежності України, побудову національної, демократичної Держави, багаторічну активну громадську та суспільну діяльність та за надання гуманітарної допомоги для підтримки військовослужбовців на Сході України.

(Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина» Вінницька обласна організація, Вінницька обласна Рада)

5.

СЕМЕНЮК

Юрій

Васильович

Депутат Крижопільської районної ради, здійснює вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, постійну неослаблену увагу до вирішення нагальних проблем територіальних громад, активну і плідну депутатську діяльність

(Товариство з обмеженою відповідальністю «Прометей», (Товариство з обмеженою відповідальністю «Гарант-М»)

6.

АНДРІЙЧУК

Станіслав Сергійович

Депутат Калинівської районної ради. Бере активну участь у допомозі волонтерам для учасників АТО. Надає благодійні послуги, допомагає у проведенні масових заходів. Нагороджений грамотою УПЦ Вінницької єпархії за заслуги перед перед УПЦ.

(Калинівська районна рада)

9.

ПАРВАДОВ

Олександр Онисимович

Депутат Вінницької міської ради 7 скликання.

(Вінницька міська рада)

10.

БІЛОЗІР

Лариса Миколаївна

Депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання. Голова БФ «Допомоги онкохворим дітям», директор з розвитку ГО «Соціальний центр МХП». Комерційний директор ТОВ «Артагро». Голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції міжнародного і міжрегіонального співробітництва.  Має нагороди та почесні звання.

(Тростянецька РДА, Тростянецька районна рада)

11.

НАРОГАН

Лариса

Анатоліївна

Заступник голови  Томашпільської районної ради, депутат районної ради. Приймає найактивнішу участь у роботі постійних комісій, сесійній діяльності ради, виконує доручення та накази виборців, вносить конкретні пропозиції.

(Томашпільська районна державна адміністрація)

Номінація “Державний службовець”

1.

ШЕВЧУК

Сергій Валерійович

Начальник Фінансового управління Тульчинської РДА. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства фінансів України (2007) та Почесною грамотою Головного фінансового управління Вінницької ОДА (2009).

(Тульчинська РДА)

Номінація “Діяч культури та мистецтва”

1.

МАЗУР

Володимир Петрович

Начальник відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації. При його активній підтримці щорічно творчі колективи Вінницького району приймають участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах та займають призові місця. Є автором та художнім керівником масштабних культурно-мистецьких заходів, серед яких творчі звіти аматорських колективів району на обласній сцені, фестивалів, світлиць. Нагороджений Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України, неодноразово – Почесними грамотами Вінницької ОДА та обласної Ради, Вінницької РДА та районної ради.

(Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА)

2.

БАЛАЩУК

Микола Михайлович (Владика Роман)

Керуючий Вінницькою єпархією Української автокефальної церкви (УАПЦ) Митрополит Вінницький і Брацлавський. Нагороджений орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня.

(ВОО «Редакція комунального друкованого ЗМІ – журналу «Вінницький край»)

3.

БАЛАНЧУК

Петро Григорович

Директор дитячої музичної школи з березня 1985 року. Керівник колективу «Акорд». За його сприяння в школі відкрито два нових відділення. Колективи беруть участь у міжнародних, всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

(Калинівська РДА)

4.

МАЙДАНИК

Євген Олександрович

Директор ЗК міського Палацу мистецтв.

(Вінницька міська рада)

 

Номінація “Діяч науки”

1.

-

 

 

Номінація “Жінка”

 

1.

ДУДНІЧЕНКО

Інна

Андріївна

Голова громадської організації «Надія інвалідів» Досить багато зробила для створення в районі безперешкодного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їхніх прав, забезпечення рівних можливостей для цієї категорії населення.

(Іллінецька районна державна адміністрація)

2.

ПАНАСЮК

Раїса Василівна

Директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(Вінницька міська рада)

 

Номінація “Журналіст”

 

1.

СЕКРЕТ

Ганна Василівна

Завідувач редакції культурно-мистецьких програм телебачення філії НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА». Підготувала до ефіру понад 1900 телевізійних програм, серію документальних фільмів. Заслужений журналіст України, нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня та Почесною Грамотою КМУ.

(Філія НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА»)

2.

БУЧАЦЬКА

Олена Анатоліївна

Власний кореспондент з обмеженою відповідальністю «5 КАНАЛ ТВ» у Вінниці. Висвітлює різноманітні важливі суспільно-політичні події міста та області. Має грамоти та подяки міської ради, ОДА та обласної ради.

(ТОВ «5 КАНАЛ ТВ»)

3.

КАМОЕН

 Ірина Ольгердівна

Головний редактор МКП «Інформаційно-телевізійне агентство «ВІТА»».

(Вінницька міська рада)

4.

ЖУЧИНСЬКИЙ Анатолій Петрович

Головний редактор газети «33 канал». Заслужений журналіст України. Волонтер.

(«Вінницька обласна щотижнева газета «33 канал»)

 

Номінація “Міський голова, голова районної ради”

 

1.

 

 

ВИНОКУР

Ігор Михайлович

Посаду міського голови займає з 2011 року. На високому рівні забезпечив організаційну роботу виконавчого апарату міської ради та депутатського корпусу., свою роботу зосередив на покращенні благоустрою та соціальної сфери міста, значну увагу приділяє волонтерському єднанню жителів міста щодо надання всебічної допомоги військовослужбовцям – землякам міста та Шаргородщини, які приймають участь в бойових діях на Південному Сході України та членам їх сімей.

(Шаргородська районна державна адміністрація)

 

Номінація “Митець”

 

1.

СЛУБСЬКИЙ Володимир Тихонович

Майстер гончарного мистецтва, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Є постійним учасником міжнародних, всеукраїнських, обласних виставок, пленерів та різноманітних мистецьких форумів і свят. Нагороджений подяками і почесними грамотами ОДА, управління культури і мистецтв ОДА та відділу культури і туризму Ямпільської РДА.

(Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА)

2.

СТУКАН

Віктор Євграфович

Скульптор, Заслужений майстер творчості України, Почесний громадянин міста Хмільника, автор і виконавець першого на теренах Вінницької області пам’ятника Т.Г.Шевченка.

(Хмільницька міська рада)

3.

НИКИТЮК

Олександр Анатолієвич

Художник.

(Вінницька міська рада)

 

4.

АЛЬОШКІН

Олексій

Михайлович

У с. Букатинка сторив власний туристичний продукт: розмальовані глиною подільські хати з оригінальним хатнім та дворовим начинням.

(Чернівецька районна рада)

Номінація "Посадова особа місцевого самоврядування”

1.

ЯКУБОВИЧ

Галина Анатоліївна

Заступник міського голови.

(Вінницька міська рада)

2.

КОПЧУК

 Ірина Володимирівна

Директор Департаменту адміністративних послуг міської ради

(Вінницька міська рада)

3.

ГРЕЧАНЮК

Сергій Олександрович

Заступник директора департаменту житлового господарства

(Вінницька міська рада)

 

Номінація “Працівник освіти”

 

1.

БРАЦЮК

Юрій Олексійович

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кивачівка Теплицького району, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший вчитель». Учні Брацюка Ю.О. систематично виборюють призові місця в олімпіадах. Має велику кількість відзнак (дипломи, нагороди, подяки тощо). Волонтерська діяльність : благодійна акція «Серце до серця», організація допомоги бійцям АТО.

(Теплицька районна державна адміністрація)

2.

КОСТЕНКО

Ольга Віталіївна

Учитель математики, заступник директора з навчальної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин. Учитель вищої категорії, «Вчитель-методист», переможець обласного конкурсу «Творча скарбничка», Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор», конкурсу «Окрилені творчістю» і лідер регіональної виставки-презентації «Панорама освітніх інновацій». У 2007 та 2016 рр. – переможець районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», у 2016 р.- презентувала Вінницьку область у фіналі цього конкурсу і стала найкращим вчителем математики в Україні. Портрет занесено на районну Дошку пошани.

(Гайсинська районна рада)

3.

ШУМАНСЬКА

Тетяна Миколаївна

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Павлівка. Високий рівень управлінської культури, член ради директорів шкіл Вінницької області, неодноразово обиралася депутатом сільської ради. Приділяє багато уваги розвиткові творчих здібностей обдарованих учнів, підготовці до участі в олімпіадах та конкурсах.

(Калинівська РДА)

4.

КУЛІНІЧ

Ольга Миколаївна

Вчитель біології НВК:ЗШ І-ІІІ ст. гімназії №1, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, переможець 11 етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Біологія» (2 місце) у 2008 р.

(Хмільницька міська рада)

5.

МАЛІЦЬКА

 Клавдія Петрівна

Методист з навчальних дисциплін міського методичного кабінету.

(Вінницька міська рада)

6.

СКАЛЕЦЬКИЙ

Сергій Іванович

Вчитель фізичної культури, голова  первинної профспілкової організації Вороновицької ЗОШ І-ІІ ст. Вінницького району. Керівник районного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни. Був воїном-афганцем, член Ради Спілки воїнів-інтернаціоналістів вінницького району, майор у відставці. Нагороджений грамотами і подяками районного та обласного рівнів.

(Вінницька районна рада, Відділ освіти Вінницької РДА)

 

Номінація “Працівник охорони здоров’я”

 

1.

ГУЦУК

Олександр Васильович

Завідуючий хірургічним відділенням КУ «Хмільницька ЦРЛ». У відділенні впроваджуються сучасні методики у лікуванні хворих, що дає можливість знизити терміни тимчасової непрацездатності, показники первинного виходу на інвалідність та наблизити надання висококваліфікованої допомоги до жителів району, впроваджена методика лазерної ендовазальної коагуляції при патології вен нижніх кінцівок. Багато уваги надає матеріально-технічній базі відділення тощо. Неодноразово нагороджувався грамотами РДА, міської ради та Департаменту охорони здоров’я ОДА.

(Хмільницька районна рада)

2.

МАКЕДОНСЬКИЙ Василь Антонович

Головний лікар КУ «Калинівський районний центр ПМСД». Депутат 5 скликань районної ради. багаторазово був нагороджений подяками та грошовими преміями.

(Калинівська РДА)

3.

ГЕТЬМАН

Володимир Петрович

Завідувач поліклініки Калинівської ЦРЛ. Одним із перших в області, організована та підтримується робота денного стаціонару при поліклініці Калинівської ЦРЛ. Неодноразово отримував подяки від адміністрації лікарні, Департаменту охорони здоров’я ОДА, РДА тощо.

(Калинівська РДА)

4.

СЕРГІЙЧУК

Олег Леонідович

Лікар-хірург серцево-судинного рентгенологічно-операційного блоку КЗ «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології». Приймав участь в АТО.

(Вінницька міська рада)

5.

КРИВОВЯЗ

Олександр Леонідович

Головний лікар Вінницької ЦРКЛ. Під його керівництвом забезпечується надання якісної медичної допомоги населенню району.

(Вінницька районна рада, в.о. головного лікаря Вінницької ЦРКЛ Т.О.Катілова)

6.

САУЛЯК

Юрій

Станіславович

Очолює колектив Тульчинської центральної районної лікарні. Володіє сучасними методами діагностики, технікою оперативного лікування при хірургічній патології. Патріот своєї Батьківщини. Користується авторитетом серед медичних працівників і населення району.

(Тульчинська районна рада)

 

Номінація “Працівник сільського господарства”

 

1.

ТИХОНЮК

Петро Іванович

Директор ПОСП «Нападівське» с.Нападівка. Здійснено за рахунок власних коштів будівництво сучасного молочного комплексу на 1200 корів, капітально оновлено машинно-тракторний парк господарства тощо. Діяльність направлена на розведення ВРХ молочних порід.

(Калинівська РДА)

2.

ЯСЬКОВ

Микола Олексійович

Директор ПСП «Зоря» с.Дранка. Працює над підвищеням соцстандартів жителів с.Дранки та с.Одаї. Неодноразово обирався депутатом районної ради, депутат обласної Ради 7 скликання. Заслужений працівник сільського господарства, нагороджений срібною медаллю Міжнародного рейтингу популярності «Золота фортуна». Був двічі занесений на обласну Дошку пошани. Неодноразово нагороджувався грамотами і відзнаками районного та обласного рівнів.

(Тульчинська районна рада)

3.

ЛОЗЯНИЙ

Анатолій Феодосійович

Директор ФХ «Діана-П» с. Моївка з вересня 2010р. Кваліфікований курівник, умії професійно організувати роботу підлеглих, відповідальний, працездатний, швидко пристосовується до нового, уміє йти на ризик, швидко приймає рішення в складних ситуаціях. У 2015 році вперше обраний депутатом Чернівецької районної ради.

(Чернівецька районна рада)

 

Номінація “Працівник соціального захисту”

 

1.

ПАЛАМАРЧУК

Наталія Іванівна

Перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради

(Вінницька міська рада)

2.

ГОГОЛЬ

Ніна

Федорівна

Заступник начальника, начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації.Сприяє реалізації державної політики у сфері соціального захисту соцнезахищених громадян на території району. Надає практичну та методичну допомогу працівникам управління у виконанні своїх функціональних обов’язків.

(Тульчинська районна рада)

3.

КРИВОШЕЄВА

Олена

Валентинівна

Директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради. Характеризується нестандартними мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого.

(Вінницька районна рада)

 

Номінація “Працівник сфери обслуговування”

 

1.

СТЕЛЬМАЩУК Олександр Миколайович

Заступник начальника підприємства КП «Вінницяоблводоканал». За час його керівництва успішно проводиться робота щодо виконання виробничих завдань дочірніми підприємствами, докладає багато зусиль для їх успішного економічного розвитку. Неодноразово відзначався Почесними грамотами.

(КП «Вінницяоблводоканал», Департамент ЖКГ, енергетики та інфраструктури)

 

Номінація “Підприємець

 

1.

АРМЕНАКЯН

Охик Ішхані

Засновник і заступник директора по будівництву ТОВ «ЛЕОН-Ш».Діяльність товариства (капітальні та поточні роботи автомобільних доріг) позитивно впливає на сплату податків до бюджету, на забезпечення працівників роботою та створення робочих місць.

(Калинівська РДА)

2.

КАПУСТА

Сергій Миколайович

Власник спортивного клубу «НокАут».

(Вінницька міська рада)

3.

ЛЕВЧЕНКО

 Михайло Дмитрович

Директор ТОВ «Універсам». Дане підприємство є одним з найкращих в місті по рівню якості торговельного обслуговування населення, розвитку нових сфер діяльності, застосуванню прогресивних методів продажу товарів. Три скликання поспіль був депутатом Жмеринської міської ради. Має грамоти та відзнаки обласного рівня.

(Жмеринська міська рада)

Номінація “Промисловець”

 

1.

ТАРАСОВ

Геннадій Михайлович

Директор ПП «Ларіс» - потужного виробника виробів з нержавіючої сталі і провідного оператора на українському ринку металопрокату.

(Калинівська РДА)

2.

ГРАБОВСЬКИЙ

Юрій Якович

Директор ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром».

(Вінницька міська рада)

3.

КОЖУХАР

Валерій

Олександрович

Голова правління ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» Ямпільського району. Здібний організатор, ініціативний, діловий, творчий, відповідальний і компетентний керівник. Володіє методами аналізу та менеджменту, глибоко знає процеси, що відбуваються на підприємстві

(Ямпільська державна адміністрація)

4.

НАГІРНЯК

Володимир Васильович

Директор ТОВ «Крижопільський елеватор». Депутат Крижопільської районної ради 7 скликання. Волонтер. Має нагороди та медалі.

(Крижпільська районна рада)

Номінація   "Регіональний лідер"

 

1.

СОБКО

Сергій Станіславович

Нагороджений нагрудним знаком «Воїн-миротворець», нагрудним знаком Учасник навчань «Перспектива 2012» та медаллю НАТО «Non Article V» за участь в миротворчій операції. Герой України. Вручено орден «Золота Зірка». Батальйонна тактична група під керуванням майора Собка С.С. входила до складу сил, яким було поставлено завдання з узяття гори Саур-могила. Завдяки вмілим і професійним діям офіцера, цей стратегічний плацдарм було взято в найкоротші терміни.

(Літинська районна рада)

 

Номінація "Роботодавець"

 

 

1.

ВІНІЦІУШ

Юліуш Іванські

Генеральний директор Спільного польсько-українського підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Барлінек Інвест» СПУП ТОВ «Барлінек Інвест».

(Вінницька міська рада)

2.

САМОХВАЛОВ  Олександр Сергійович

Генеральний директор ТОВ «Люстдорф»

(Департамент міжрегіонального співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА)

 

 

Номінація “Сільський, селищний голова”

 

1.

ШВЕЦЬ Петро Васильович

Джулинський сільський голова. Сільським головою обирається в четвертий раз. У 2016 році сільська рада стала переможцем 13 обласного конкурсу розвитку територіальних громад із проектом «Створення молочного кооперативу в Джулинській громаді» тощо. Сім разів побував в зоні АТО, доставляючи все необхідне для воїнів-земляків.

(Бершадська районна рада)

2.

КРАВЧУК

Наталія Семенівна

Заливанщинецький сільський голова, обрана на посаду з травня 2000 року. Діяльність спрямована на соціально-економічний розвиток територіальної громади, благоустрій та сучасний рівень життя громади. Неодноразово нагороджувалась почесними грамотами районного та обласного рівнів. має орден Княгині Ольги ІІІ ст., ім’я двічі було занесено на районну Дошку пошани.

(Калинівська районна рада)

3.

ПЕТРОВСЬКА

Тетяна Володимирівна

Ільківський сільський голова. Обрана на посаду сільського голови в 2002 році. Приділяє значну увагу роботі з людьми та благоустрою територіальної громади. За активну громадянську позицію, за залучення позабюджетних коштів в свою громаду неодноразово нагороджувалася грамотами районного та обласного рівнів.

(Вінницька районна рада)

4

ЧЕРНОВ

Олексій

Володимирович

Сільський голова с. Борівка Чернівецького р-ну. вміє організувати свою роботу, постійно підвищує власну культуру планування, наполегливий до праці, безмежно відданий своєму обов’язку. Порядний, чесний, зразковий сім’янин Веде активну позицію щодо збереження громади, патріот Держави.

(Чернівецька районна рада)

5

БАЛЕНКО

Оксана

Володимирівна

Голова Кинашівської сільської ради. Справжній лідер, завжди готова надати мудру пораду чи конкретну допомогу. Вдало управляє комунікаційними технологіями. Користується авторитетом в територіальній громаді. Кожен її день має чіткий план дій.

(Тульчинська районна рада)

6

НЕМИРОВСЬКИЙ

Валерій

Федорович

Томашпільський селищний голова. Докладає всіх зусиль, досвіду, терпіння та мудрості, щоб реально поліпшити життя громади.

(Томашпільська селищна рада)

7

БИЧОК

Анатолій

Іванович

Літинський селищний голова. Працює на благо громади – нові водогони, вуличне освітлення побудовано нові дороги.

(Літинська районна рада)

 

Номінація “Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”

 

1.

МАРЧУК

Ігор Іванович

Голова особистого селянського господарства.

(Калинівська РДА)

2.

РУСІН

Петро Васильович

Голова ФГ «Русіна П.В.». Волонтер. Співпрацює з науковими установами, завдяки цьому ФГ досягає високої врожайності. Меценат.

 (Крижопільська районна рада)

 

Номінація “Спортсмен”

 

1.

МАЛЮТА

Дмитро Володимирович

Президент і організатор футбольного клубу «Володимир» смт Тиврів, депутат Тиврівської районної ради 7 скликання, директор ПСП «Пирогівське», ТОВ «Можайське», ТОВ «Малиновське». У 2015 р. – занесено на районну Дошку Пошани.

(Тиврівська районна рада)

2.

ЯРИЧЕВСЬКИЙ Олександр

Багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу. В травні 2016 р. в м.Штутгарт у Німеччині став чемпіоном світу з кікбоксингу у категорії понад 94 кг у розділі К1 Sparing.

(Козятинська міська рада)

3.

ВОДЯНЮК

Сергій Федорович

Тренер-викладач з рукопашного бою Томашпільської районної ДЮСШ, майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою. Кваліфікація – І Дан з рукопашного бою (чорний пояс). заступник директора та один із засновників обласного навчально-тренувального центру ФОРПОСТ в с.Пироги Ямпільського району, учасник 10-денних зборів батальйону територіальної самооборони в м.Гайсин. Його вихованці неодноразові переможці та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.

(Томашпільська районна рада)

4.

ОСТАПЕНКО

Юрій Петрович

Шестикратний призер обласних чемпіонатів з боксу серед юнаків, двократний призер Всеукраїнських чемпіонатів з боксу серед юнаків 2002-2003 рр. (2015)

Трикратний призер чемпіонатів області з боксу серед юнаків, трикратний призер Всеукраїнських чемпіонатів з боксу серед юнаків (2016). Член збірної команди Вінницької області з боксу серед юнаків 2002-2003 рр. народження.

(Немирівська РДА)

5.

ГУНЬКО

 Віктор Юрійович

Майстер спорту міжнародного класу з універсального бою, діючий чемпіон Європи 2015 року, чемпіон України 2016 року, готується до участі у Чемпіонаті Європи 2016 року. Член збірної команди області з універсального бою. Інструктор-снайпер роти розвідки в/ч 3028, постійно є представником військової частини у спортивних змаганнях.

(Калинівська РДА)

6.

ШЕВЧУК

Маряна Сергіївна

Cпортсменка-інвалід, срібна призерка Європи серед дорослих і чемпіонка Європи серед юніорів 2016 р.

(Хмільницька міська рада)

7.

АХАДОВА

 Світлана (1993 р.н.)

Виборола ліцензію на 31 Олімпійські ігри у Ріо-де-Женейро; майстер спорту України. Переможниця етапів кубку світу 2106 р. (байдарка четвірка); Бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 р.;Фіналіст чемпіонату світу 2013 р. та чемпіонату Європи 2014 р. Неодноразовий чемпіон України; Переможець кубку України.

(Вінницька міська рада)

8

ШВЕЦЬ

Антон

Юрійович

Займається пара-тхеквондо ВТФ (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату інвалід з дитинства 1 групи) Навчається в Ладижинській ДЮСШ №2 та СК «Сіндо»

(Ладижинська міська рада)

 

Номінація “Юний митець”

 

1.

ПОДОЛЯН

Олександр Васильович

Юний співак, учень Шаргородської дитячої музичної школи, може виконати будь-яку пісню в академічній манері. У 2015 році – став переможцем телевізійного шоу-проекту «Маленькі гіганти», бере активну участь у багатьох обласних і всеукраїнських конкурсах; учасник соціальної програми «Робертіно Лоретті. Повернення назавжди»;

учасник зразкового аматорського хореографічного колективу «Роял-денс» районного будинку культури; неодноразово нагороджувався дипломами та Почесними грамотами відділу культури і туризму (Шаргородської РДА та управління культури і мистецтв ОДА)

2.

ОЛЕКСІЄНКО

Тетяна Віталіївна

Вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія».

(Вінницька міська рада)

 

Номінація “Юний  спортсмен”

 

1.

БАБУШОК

Максим Володимирович

Майстер спорту зі стрільби кульової. Переможець чемпіонату України (мЛьвів) 2015-2016 рр., призер чемпіонату Європи 2016 року, срібний призер Чемпіонату Світу (м.Зуль, Німеччина, 2016 р.) в особистості першості та дві золотих медалі у командному заліку.

(Управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА)

2.

ЛІТВІНЧУК

Анастасія Романівна

Учениця із відділення гандболу Хмільницької районної ДЮСШ. Багаторазовий призер Вінницької області серед дівчат та дорослих за 2013, 2014, 2015 та 2016 роки. Приймає активну участь у спортивно-масовій роботі школи та району. Член збірної Вінницької області серед дівчат з гандболу 2015 та 2016 рр. Нагороджена почесними грамотами РДА та ОДА.

(Хмільницька районна рада)

3.

ЦІХАНОВСЬКА

Анастасія Павлівна

Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики.  Чемпіонка Вінницької області (2014-2015 рр.) з художньої гімнастики по програмі КМС. Абсолютна чемпіонка області по програмі майстрів спорту (2016 р.). У червні 2016 р.- посіла 3 місце на 7 VITRI CUP + junior  у м.Льорет-де-Мар в Іспанії .

(Калинівська РДА)

4.

АХАДОВА

Світлана Вікторівна

Майстер спорту України з веслування на байдарках і каное. Член національної збірної команди 2016 року.

(Управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА, Вінницька міська рада)

5.

КОВБАСЮК

Анастасія Сергіївна

Триразова чемпіонка області з важкої атлетики. Член збірної команди чемпіонату України.

(Крижопільська районна рада)

 

Повернутись Створено: 3 серпня 2016 року, 14:54 Переглядів: 2490

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація