Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На онлайн брифінгу говорили про забезпечення медичних закладів області необхідними засобами захисту Роздрукувати

Сьогодні, 26 березня, під час чергового онлайн брифінгу голова облдержадміністрації Владислав Скальський розповів про забезпечення медичних закладів області необхідними засобами захисту, тестами на Covid-19, медикаментами та обладнанням для боротьби із коронавірусом.

 Наразі в Україні відновлює свою роботу державна санітарно-епідеміологічна служба, в подальшому її працівники працюватимуть на блок-постах. Вони вибірково можуть перевіряти чи немає в автівках хворих з ознаками ГРВІ, або неупакованих і заборонених для продажу на ринках продуктів, зокрема молочних. Це контроль тих санітарних заходів, які впроваджені на території області на час карантину.

– На початку оголошеного карантину в області нараховувалось 290 інфекційних ліжок. Наразі маємо 524 ліжка, 89 боксованих і понад 50 напівбоксованих палат. На державному рівні здійснюється централізована закупівля тестів (експрес та ПЛР) для виявлення Covid-19, засобів захисту, а також ШВЛ. Все це сконцентровано на складі в Китаї.  Кожні 48 годин літак відбуває до Китаю та повертається із зазначеним вантажем, після чого відбувається його розподіл по системі охорони здоров’я України. Тож проблема із забезпеченням поступово вирішується. Від себе хочу подякувати волонтерам та благодійникам, які не залишаються осторонь та роблять все, що в їх силах, аби посилити забезпечення медичної галузі засобами захисту», – зазначив голова облдержадміністрації.

Наразі у Вінницькій області створено 23 повністю забезпечені бригади швидкої допомоги, які працюватимуть із викликами, пов’язаними коронавірусною інфекцією. До того ж в області посилюються карантинні заходи, адже найкращий варіант запобігти розповсюдженню інфекції – це залишатись вдома.

 

Стежте за новинами у Теlegram. https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

https://www.facebook.com/vinoblrada/

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2020 року, 15:37 Переглядів: 264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація