Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На онлайн нараді обговорили комплексну програму соціальної та професійної адаптації військовослужбовців та членів їхніх родин Роздрукувати

За участю представників Міністерства у справах ветеранів України, Української асоціації та представників районних та обласних рад відбулася онлайн нарада. Під час засідання говорили про ефективну роботу органів місцевого самоврядування з інструментами, які розробляє Уряд.

Вінницьку обласну Раду представляла заступниця начальника управління соціально-гуманітарної політики Людмила Каратаєва.

Запропоновані урядові інструменти дозволять запустити дієву систему супроводу під час реінтеграції захисників та захисниць від військової кар’єри до цивільного життя. 16 вересня Мінветеранів та асоціація районних та обласних рад підписали меморандум про співпрацю. Сторони домовилися взаємодіяти та координувати напрями соціальної та професійної адаптації ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих воїнів.

– Головним питанням було поєднання зусиль для реалізації стратегії, в умовах децентралізації, в напрямі підтримки ветеранської політики, – розповідає Людмила Каратаєва. – Говорили про надання відповідних послуг цій категорії осіб в короткі терміни і за принципом «єдиного вікна».

Зі слів президента Української асоціації районних та обласних рад Сергія Чернова, для створення комплексних програм підтримки воїнів та членів їхніх родин, дії органів місцевого самоврядування та Уряду мають бути спільними та консолідованими. Тому велике значення має реалізація цих кроків у самих громадах.

Повернутись Створено: 11 листопада 2022 року, 14:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація