Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На особистому прийомі громадян у Сергія Свитка скаржилися на бездіяльність правоохоронних органів та влади області Роздрукувати

28 листопада голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, в ході якого було розглянуто 14 звернень із різних питань життєдіяльності мешканців нашої області.

Більшість питань стосувалися земельних, житлових, соціальних проблем, працевлаштування, оформлення спадщини, скарг на суддів і правоохоронців, тощо.   Зокрема, на прийомі до очільника звернувся громадянин і військовослужбовець Ігор Рябоконь – учасник бойових дій в зоні АТО на сході країни з 17.05.2014 року. Ігор Рябоконь є мешканцем села Кудіївці Жмеринського району і домагається отримання земельної ділянки у рідному селі для ведення особистого селянського господарства. Голова обласної Ради наголосив, що скерує відповідне звернення до органів виконавчої влади для вирішення цього питання.

Мешканець села Куна Гайсинського району Петро Коваленко просив вирішити проблему земельного розмежування його земельного паю і сусідської землі. Зокрема, він не має проїзду до свого паю – звертався облавтодор і правоохоронні органи, щоб вирішити це питання. Громадянин Олександр Мазур, який мешкає у місті Вінниці, скаржився на діяльність підприємства ВОКП "Вінницяводоканал". За його словами підприємство, як надавач послуг громадянам, має працювати прозоро відповідно до чинного законодавства. На неодноразові звернення до міської і обласної влади Олександра Мазура (протягом десяти років) належне реагування із їхнього боку відсутнє, тому він вимагає від ВОКП "Вінницяводоканал" надавати послуги споживачам відповідно до чинного законодавства.

Жителька міста Могилева-Подільського Тетяна Драгоморецька розповіла про свою проблему, яка полягає у тому, що її незаконно намагаються виселити із її квартири у центрі міста. Вона стверджує, що її саме через це покалічили, нанесли шкоду фізичному і психічному здоров’ю. В умовах, в яких вона проживає, відсутній навіть туалет. Правоохоронні органи і міська влада не реагують на її звернення. Голова обласної Ради Сергій Свитко пообіцяв направити листи у відповідні інстанції для реагування на зазначене вище звернення. Усі решта питань будуть розглянуті і вирішені в межах компетенції очільника обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 листопада 2014 року, 17:56 Переглядів: 1135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація