9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На особистому прийомі в голови обласної Ради вінничани скаржаться на земельні махінації, бездіяльність правоохоронців та несправедливі комунальні тарифи Роздрукувати

27 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, на якому було розглянуто 23 звернення громадян, серед яких 3 колективні.

Більшість питань, з якими звернулися громадяни стосувалися проблем користування землею, спекуляцій із комунальними тарифами, права власності, судових спорів, скарг на працівників органів влади та правоохоронні органи, працевлаштування і особистих питань.

Так, мешканці села Приборівка Липовецького району спільно із сільським головою Інною Рябоконь вимагають повернути у користування територіальній громаді села пасовище розміром близько 26 га, яке було віддано орендатору без погодження із сільською радою. У наслідку селянам відтепер немає де випасати худобу, бо пасовище переорано, тому зростає соціальна напруга у селі. Люди вимагають повернути землю під пасовище у користування сільській громаді і прагнуть розірвати договір оренди із новим користувачем. Крім того, мешканці села стверджують, що необхідно внести зміни у законодавство в частині повернення права територіальним громадам розпоряджатися землями за межами населених пунктів, бо існуючий стан речей породжує нові конфлікти через нехтування правами та інтересами жителів громади.  

На особистий прийом прийшла громадянка – жителька м. Вінниці, яка скаржилась на продовження поборів у Вінницькому обласному центрі медико-соціальної експертизи. Зокрема, що її дитині, яка є інвалідом, потрібно щороку брати довідку про інвалідність, в той час, коли вона має право отримати таку довідку пожиттєво.

Гостро піднімалося і питання діяльності у місті Вінниці ТОВ “ЖЕО”, яке є посередником між надавачем і користувачами комунальних послуг в обласному центрі. Так, громадяни Марія Гузенко і Віталій Логвиненко неодноразово зверталися до міської і обласної влади, зокрема, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, правоохоронних органів області з проханням перевірити законність діяльності цієї структури, проте належного реагування немає. Вони скаржаться на неправомірно завищені комунальні платежі, сумнівні ремонти, правопорушення у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій та спекуляції у цьому напрямі.

Голова обласної Ради у відповідь на численні звернення громадян зауважив, що направить листи у відповідні інстанції на зазначені вище звернення мешканців області для реагування. Усі решта питань будуть розглянуті і вирішені в межах компетенції очільника обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 березня 2015 року, 18:13 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація