Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

На парламентських слуханнях говорили про стан інноваційної системи та законодавче забезпечення її розвитку Роздрукувати

21 березня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у парламентських слуханнях. Учасники зібрання говорили на тему національної інноваційної системи, її стану та законодавчого забезпечення розвитку. Слухання відбулись з ініціативи Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Для участі в парламентських слуханнях були запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники наукових та громадських організацій, бізнесу, вчених та експертів. Разом з Михайлом Кременюком Вінниччину також представляв проректор Вінницького національного технічного університету Сергій Павлов.

– Основне завдання національної інноваційної системи – це забезпечення розвитку знань та науки, створення високотехнологічної конкурентної економіки задля забезпечення якісного життя людини, – прокоментував тематику парламентських слухань заступник голови обласної Ради. – В Україні фахівці з природничих та фізико-математичних наук здатні активно генерувати нові знання, використовувати передові технології, забезпечуючи інноваційний розвиток економіки. Тож наше завдання – надати їм всебічну підтримку.

Під час зібрання обговорили стратегічні напрями інноваційного розвитку України та законодавчого забезпечення формування національної інноваційної системи України, визначення ключових завдань органів державної влади України, місцевого самоврядування та громадянського суспільства щодо забезпечення ефективної реалізації поставлених завдань.

Перед присутніми зі стратегією втілення інновацій в Україні виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 15:59 Переглядів: 1248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація