Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

На парламентських слуханнях говорили про стан інноваційної системи та законодавче забезпечення її розвитку Роздрукувати

21 березня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у парламентських слуханнях. Учасники зібрання говорили на тему національної інноваційної системи, її стану та законодавчого забезпечення розвитку. Слухання відбулись з ініціативи Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Для участі в парламентських слуханнях були запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники наукових та громадських організацій, бізнесу, вчених та експертів. Разом з Михайлом Кременюком Вінниччину також представляв проректор Вінницького національного технічного університету Сергій Павлов.

– Основне завдання національної інноваційної системи – це забезпечення розвитку знань та науки, створення високотехнологічної конкурентної економіки задля забезпечення якісного життя людини, – прокоментував тематику парламентських слухань заступник голови обласної Ради. – В Україні фахівці з природничих та фізико-математичних наук здатні активно генерувати нові знання, використовувати передові технології, забезпечуючи інноваційний розвиток економіки. Тож наше завдання – надати їм всебічну підтримку.

Під час зібрання обговорили стратегічні напрями інноваційного розвитку України та законодавчого забезпечення формування національної інноваційної системи України, визначення ключових завдань органів державної влади України, місцевого самоврядування та громадянського суспільства щодо забезпечення ефективної реалізації поставлених завдань.

Перед присутніми зі стратегією втілення інновацій в Україні виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 15:59 Переглядів: 1314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація