23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На парламентських слуханнях говорили про стан інноваційної системи та законодавче забезпечення її розвитку Роздрукувати

21 березня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у парламентських слуханнях. Учасники зібрання говорили на тему національної інноваційної системи, її стану та законодавчого забезпечення розвитку. Слухання відбулись з ініціативи Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Для участі в парламентських слуханнях були запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники наукових та громадських організацій, бізнесу, вчених та експертів. Разом з Михайлом Кременюком Вінниччину також представляв проректор Вінницького національного технічного університету Сергій Павлов.

– Основне завдання національної інноваційної системи – це забезпечення розвитку знань та науки, створення високотехнологічної конкурентної економіки задля забезпечення якісного життя людини, – прокоментував тематику парламентських слухань заступник голови обласної Ради. – В Україні фахівці з природничих та фізико-математичних наук здатні активно генерувати нові знання, використовувати передові технології, забезпечуючи інноваційний розвиток економіки. Тож наше завдання – надати їм всебічну підтримку.

Під час зібрання обговорили стратегічні напрями інноваційного розвитку України та законодавчого забезпечення формування національної інноваційної системи України, визначення ключових завдань органів державної влади України, місцевого самоврядування та громадянського суспільства щодо забезпечення ефективної реалізації поставлених завдань.

Перед присутніми зі стратегією втілення інновацій в Україні виступили міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 15:59 Переглядів: 1167

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація