Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

На передову для потреб військових передали мобільну лазню Роздрукувати

У рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутати обласної Ради Анатолій Крижанівський, Людмила Ваколюк, Григорій Пуга, Микола Форманюк, Олександр Хомʼяк, Тетяна Побережна та депутати Вінницької міської ради передали для потреб військових мобільну лазню, продукти харчування, воду та засоби гігієни.

Голова фракції «Українська Стратегія Гройсмана» в обласній Раді Олександр Хом’як зазначив, що депутати постійно допомагають військовим та виконують їхні термінові замовлення. Він додав, що підтримка ЗСУ – безумовний пріоритет роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та його координаторів. Штаб було створено на початку березня 2022 року спільним рішенням голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового та Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Очолює Штаб Володимир Гройсман.

– Сьогодні передаємо випічку, тушонку, мінеральну воду, засоби гігієни. Намагаємося передати все, що потрібно нашим військовим. Постійно отримуємо звернення від них, тож робимо все, щоб задовольнити їхні потреби, – сказав Олександр Хом’як. – Цього року вже передали кілька банно-пральних комплексів на передову. До виготовлення та облаштування таких лазень долучаються громади – Барська, Якушинецька, Лука-Мелешківська, Турбівська, сьогодні – Вінницька.

Депутатка Вінницької міської ради Тетяна Савельєва зазначила, що такі комплекси надають можливість нашим захисникам відновлювати свої сили.

Військовослужбовець Вадим Поліщук розповів, що він на фронті вже понад два роки й переконався, що лазня – важливий елемент для побуту бійців.

– Там зазвичай немає можливості помитися. Намагаємося якось привести себе до ладу водою з пляшки. Якщо вдається, то нас замінюють на пару годин, і ми можемо поїхати помитися. Якщо поставити цю лазню на нейтральній території, куди ми, змінюючи одне одного, зможемо їздити, буде дуже добре, – підкреслив Вадим Поліщук.

У банному комплексі встановлено 6 душових кабін, він забезпечений установкою в 5 кВт, яка живить насосну станцію та дає освітлення, є котел на дровах, запас води на 1000 літрів, є генератор. За день лазнею може скористатися 80-150 військовослужбовців. Її створювали на одному із підприємств. Люди працювали в позаробочий час.

Повернутись Створено: 21 травня 2024 року, 14:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація