19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

На першому засіданні оцінили діяльність 26 керівників комунальних закладів області Роздрукувати

5 лютого розпочала роботу комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік.

Члени комісії оцінили роботу 2018 року 26 керівників у галузі культури, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення, а також інші заклади, установи та організації.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. На початку зібрання він окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів.

– Щорічна оцінка керівників комунальних закладів, установ та підприємств має проводитися у І-му кварталі цього року, – зазначив Анатолій Олійник. – Комісія розглядає подані матеріали, заслуховує звіт директора відповідного департаменту або начальника управління облдержадміністрації та керівника управління спільної комунальної власності територіальних громад області щодо наданих їм повноважень.

Анатолій Дмитрович повідомив, що комісія може прийняти такі рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді».  

Керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації охарактеризували й надали відповідну оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ. Під час обговорення депутати висловлювали свої зауваження, пропозиції та побажання щодо вдосконалення роботи окремих керівників. Зокрема, члени комісії прийняли рішення про створення робочої групи для перевірки роботи директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка та заслухати результати роботи робочої групи на останньому засіданні щорічної оцінки. Стосовно директора комунального закладу «Жмеринський обласний соціальний гуртожиток» Руслана Петрашека директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Наталія Заболотна прокоментувала, що до роботи цього керівника є певні зауваження.

 – У випадку усунення всіх недоліків в установі, а також виконання умов і вимог Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до діяльності закладу – оцінку діяльності керівника буде переглянуто, – зазначила Наталія Заболотна.

Члени комісії підтримали цю пропозицію та прийняли рішення про відповідність займаній посаді у випадку виконання всіх умов Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Наступні звіти всіх інших керівників заплановано на 12, 19 та 26 лютого.

Повернутись Створено: 5 лютого 2019 року, 17:10 Переглядів: 388

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація