5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На підтримку лікарень в боротьбі з COVID-19 вчергове виділені кошти Роздрукувати

На черговому онлайн засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура було розглянуто низку питань.

У засіданні взяли участь голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Вовченко, а також в.о. начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко,  а також члени комісії.

Геннадій Мазур заявив, що з метою забезпечення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території Вінницької області коронавірусу (COVID-19) на підтримку лікарень області виділено з обласного бюджету понад 2,2 млн грн, зокрема на Вінницький район – 943,7 тис грн, Вінницьку ОТГ – 1 млн грн., Гайсинський район – 55 тис грн.

Постійною комісією з питань бюджету, фінансів та обласних програм здійснюється підтримка та сприяння щодо подалання та попередження на території Вінницької області коронавірусу COVID-19.

В ході засідання  розглянуто та обговорено проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно- правоохоронної програми Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад».
– Засідання комісії вкотре зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету, – зазначив Геннадій Мазур.

В межах проєкту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік» було також погоджено Перелік першочергових природоохоронних  заходів, які запроповані  до фінансування за рахунок коштів  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році.

Також здійснено перерозподіл видатків в межах загального обсягу бюджету між головними розпорядниками коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування на суму 220 768,00 грн, з відповідним розподілом між місцевими бюджетами. Нерозподілений залишок субвенції, після розподілу, складає 6 779 232,00 грн.

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 16:20 Переглядів: 508

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація