9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На посаду начальника Немирівського районного бюро технічної інвентаризації знову призначено Леоніда Загоруйка Роздрукувати

Під час проведення 12-ї позачергової сесії 7-го скликання депутатами було прийнято низку кадрових питань. Зокрема, на посаду начальника комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» призначено Леоніда Загоруйка, конракт з яким укладено на три роки.

Із призначенням на посаду керівника підприємства Леоніда Івановича привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Вінницька обласна Рада останньою в Україні затвердила Порядок про призначення і звільнення керівників, – зауважив Анатолій Олійник. – Але ми пішли далі, напрацювавши комплексний відбір при призначенні на посади, включаючи письмове тестування претендентів, усні співбесіди в присутності членів конкурсної комісії, до якої ввійшли представники трудових колективів, профспілок, громадськості. Таким чином, попередньо обговоривши всі кандидатури в підготовчий період, на сесії обласної Ради питання про призначення не викликало дискусій.

Також Анатолій Олійник побажав новопризначеному керівнику невичерпної енергії, принциповості, великих здобутків на цій відповідальній посаді.

Комунальне підприємство «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» виконує роботи щодо первинної технічної інвентаризації та оцінці житлових і господарських будівель, згідно поточної технічної інвентаризації та переоцінці житлових, а також господарських будівель. До зони обслуговування підприємства входять населені пункти Немирівського району та м. Немирів, які нараховують  близько 51 600 населення району. Варто зауважити і на те, що в Немирівському БТІ найнижчі тарифи з надання послуг.

Підприємство працює прибутково. Дохід від реалізації послуг за 9 місяців 2016 року склав 272 000 тис. гривень, чистий прибуток  - 18 тис.грн. Продуктивність праці становила 7 550 грн. при плані 7 166 грн.  

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 18:09 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація