23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

На посаду начальника Немирівського районного бюро технічної інвентаризації знову призначено Леоніда Загоруйка Роздрукувати

Під час проведення 12-ї позачергової сесії 7-го скликання депутатами було прийнято низку кадрових питань. Зокрема, на посаду начальника комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» призначено Леоніда Загоруйка, конракт з яким укладено на три роки.

Із призначенням на посаду керівника підприємства Леоніда Івановича привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Вінницька обласна Рада останньою в Україні затвердила Порядок про призначення і звільнення керівників, – зауважив Анатолій Олійник. – Але ми пішли далі, напрацювавши комплексний відбір при призначенні на посади, включаючи письмове тестування претендентів, усні співбесіди в присутності членів конкурсної комісії, до якої ввійшли представники трудових колективів, профспілок, громадськості. Таким чином, попередньо обговоривши всі кандидатури в підготовчий період, на сесії обласної Ради питання про призначення не викликало дискусій.

Також Анатолій Олійник побажав новопризначеному керівнику невичерпної енергії, принциповості, великих здобутків на цій відповідальній посаді.

Комунальне підприємство «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації» виконує роботи щодо первинної технічної інвентаризації та оцінці житлових і господарських будівель, згідно поточної технічної інвентаризації та переоцінці житлових, а також господарських будівель. До зони обслуговування підприємства входять населені пункти Немирівського району та м. Немирів, які нараховують  близько 51 600 населення району. Варто зауважити і на те, що в Немирівському БТІ найнижчі тарифи з надання послуг.

Підприємство працює прибутково. Дохід від реалізації послуг за 9 місяців 2016 року склав 272 000 тис. гривень, чистий прибуток  - 18 тис.грн. Продуктивність праці становила 7 550 грн. при плані 7 166 грн.  

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 18:09 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація